Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Posesorii de miare sunt, in general, niste zeitati mirifice care nu se coboara la nivelul unui 125cc incepator. :makeout:

tu vino acolo dupa 7 si ne coboram din olimp pt o shaorma :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Posesorii de miare sunt, in general, niste zeitati mirifice care nu se coboara la nivelul unui 125cc incepator. :makeout:

au coborat zei din Olimp si tu nu ai venit... rusinica

Editat de steliadis
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi scuzi, probleme cu bujia. Vinerea viitoare sper sa pot ajunge, doar stau la 2 pasi. :friends:

 

ps: N-am vrut sa sune a ofensa formularea "zeitati mirifice" ci mai degraba a glumita.

asa a si fost :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa'ti traiasca DKWĂşle... acu'sunt un om fericit... rezolvat si cu RCA si cu ITP... si ce crezi..? nu mai am benzina in mobra acum... :baldy: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

Am nevoie de sprijnul si ajutorul vostru. Lucrez la o televiziune si vreau sa fac un reportaj cu tema " motociclist in Romania". Am nevoie in acest sens de 2 baieti disponibili carora sa le pun cateva intrebari. De preferat ar fi ca unul dintre acestia sa vina cu un ss iar celalalat cu un chopper sau comunista.

Eu voi merge si in poligonul ilioara sa iau imagini deci am putea sa ne vedem prin imprejurimi. Toata treaba nu va dura mai mult de 20 de minue, o sa pun cateva intrebari. Ora inca nu o stiu. Intre 2 si 4, ceva de genul. Daca se poate sa ne vedem in poligon, cel mai probabil la 2 ar fi ok se ne intalnim.

Daca stiti pe cineva sau chiar voi puteti sa me ajutati, va rog dati-mi de stire pana diseara. Va multumesc!

Editat de biancocelleste
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi cred ca reusesc sa ajung si eu... :banana:

 

frate meleu DKW.. e prea tare Myrath!!! am rupt vecinii pana acu... :rock: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vineri o sa ajung si eu...

Vreau sa trag o fuga in weekend pana la vulcanii noroiosi si eram curios daca mai sunt doritori(este la vreo 80km din cate am inteles).

in we asta nu pot, dar daca cumva se reprogrameaza in we urmator m-as baga si eu

ne vedem vineri la locul cunoscut

 

si BTW sunt 144 de km ;)

ps - chiar asa nu ne strangem mai multi sambata 30 iunie sa facem un drum linishtit "spre undeva" ... o sugestie ar fi vulcanii noroiosi dar nu este obligatoriu. Oricum ma gandesc la o plimbare lejera nu foarte departe... asa de imprietenire :cheers:

 

mai traieste cineva frate in sectorul 3

Editat de steliadis
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...