Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salut salut! M'ar tenta si pe mine o plimbarica :D La 7 la metrou la Titan sau care metrou?

La gura de metrou a doua,de la parc,nu cea din intersectie

 

o Poza de la plimbarea de aseara.Poate uploadati si ce s-a tras cu go-pro-ul

post-9356-0-80707900-1334411202_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand vreau sa va urez la toti un paste fericit alaturi de familie si cei dragi! :friends: :cheers:

 

Sorin asteptam sa incarci filmuletul cu plimbarea.

 

Azi la 12.15 ne vedem la locul clasic sa tragem o fuga pana in Brasov.

 

Cine vrea sa vina este binevenit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand vreau sa va urez la toti un paste fericit alaturi de familie si cei dragi! :friends: :cheers:

 

Sorin asteptam sa incarci filmuletul cu plimbarea.

 

Azi la 12.15 ne vedem la locul clasic sa tragem o fuga pana in Brasov.

 

Cine vrea sa vina este binevenit

 

Care e "locul clasic" ca m-as baga si eu, pe viitor, ca azi m-am trezit tarziu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CINE SE DUCE DUMINICA LA SMAEB?IMI POATE LUA SI MIE CINEVA UN RIMSTRIPE NEGRU REFLECTORIZANT PE 7 MM?PLATESC,EVIDENT

Eu azi am luat teapa de la OLIVER'S,am dat 46ron pe un set de rimstripe-uri pe care scrie clar ca ajunge pentru 4 cercuri de 19 inch si sa vezi surpriza,mi-a ajus doar pentru roata fata.Vi se pare ca banda aia alba ajunge pt doua roti??

Si NU,nu am infasurat de 2 ori pe fiecare parte=)))

Si ca sa vezi,cand am cerut bon,doamna de acolo era asa ocupata si grabita ca nu avea cum sa imi scoata.Pana la urma am convins-o pe doamna sa scrie pe spate achitat si sa semneze.Vroiam bon ca sa nu zica apoi ca nu am platit setul ca m-am mai plimbat pe acolo printre produse.

Oliver's ar trebui sa vanda caciuli cu oliver hardy(bran din cuplul celebru stan si bran)

post-9356-0-28187500-1335051902_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut.

La adaugare categorie la permis auto, faci din nou poza si toate alea ?

Sau iti retine permisul si modifica datele pe el fara sa faci poze iarasi si ce mai era acolo ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal'tare,

 

sunt si eu nou pe aici si prin cartier si pe moto. Daca va incurcati si cu incepatori intr-o prima faza prin Buc anuntati-ma si pe mine.

 

multam tare

sa auzim de bine

 

ps - eu am o yamaha virago 535

Editat de steliadis
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal'tare,

 

sunt si eu nou pe aici si prin cartier si pe moto. Daca va incurcati si cu incepatori intr-o prima faza prin Buc anuntati-ma si pe mine.

 

multam tare

sa auzim de bine

 

ps - eu am o yamaha virago 535

 

Salut,

 

Bine ai venit! Te asteptam vineri la gura de metrou din parcul ior la ora 7. Este la mijlocul distantei dintre Potcoava si Titan pe partea cu parcul; are o trecere de pietoni in dreptul ei.

 

Salut.

La adaugare categorie la permis auto, faci din nou poza si toate alea ?

Sau iti retine permisul si modifica datele pe el fara sa faci poze iarasi si ce mai era acolo ?

 

Cand am adaugat A-ul am predat permisul,mi-au facut poze si l-am ridicat pe cel nou...dar de atunci am inteles ca s-au mai modificat unele proceduri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Bine ai venit! Te asteptam vineri la gura de metrou din parcul ior la ora 7. Este la mijlocul distantei dintre Potcoava si Titan pe partea cu parcul; are o trecere de pietoni in dreptul ei.

 

eu din pacate ies la 7 punct de la job. In speranta ca o sa mai turati motoarele prin zona o sa trag si eu probabil pe la un 7 si un sfert, sper eu, la locul stabilit. Daca va prind bine daca nu... cine stie poate pe viitor... eu oricum va urmaresc :-)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Eu am trecut pe la 7:35 si am stat 10 min,nu a trecut nimeni.Eu nu mam anuntat dar am trecut alti si nu dam nume se anunta si.................... :moto: :friends:

.

 

Eu am ajuns la 19.20 si baietii tocmai plecau. Cred ca nu ar fi o idee rea sa mutam ora la de 19 la 19:15 sau chiar19:30 mai ales ca acum e ziua mare... ce ziceti? Eu unul ies de la job pe la 19 in fiecare zi si fac in jur de 20 de minute pana in cartier. Si din cate vad mai sunt si alti in situatia asta :-)

Editat de steliadis
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...