Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salut,

 

Multumesc Nyt,dar noi suntem simpli participanti :grinbandit: organizarea se stabileste prin referendum. VIneri suntem prezenti,speram noi cel putin 5.:) poate facem si un mic drum dar stabilim totul la fata locului

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Multumesc Nyt,dar noi suntem simpli participanti :grinbandit: organizarea se stabileste prin referendum. VIneri suntem prezenti,speram noi cel putin 5.:) poate facem si un mic drum dar stabilim totul la fata locului

 

subscriu... din pacate eu sunt de o saptamana la mare dupa care plec la munte... ma intorc pe meleagurile patriei pe 17 :smoke:

de fapt nu din pacate... din fericire :rock:

 

sa ne vedem cu bine baieti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

noi cel putin 5.:)

 

 

subscriu... din pacate eu sunt de o saptamana la mare dupa care plec la munte... ma intorc pe meleagurile patriei pe 17 :smoke:

 

 

sa ne vedem cu bine baieti

 

 

And then they were 4 ! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

And then they were 4 ! :crack:

au fost vremuri cand am fost 2,deci astea sunt timpuri bune

 

mint...de fapt o data anul trecut am fost doar eu:))

 

subscriu... din pacate eu sunt de o saptamana la mare dupa care plec la munte... ma intorc pe meleagurile patriei pe 17 :smoke:

de fapt nu din pacate... din fericire :rock:

 

sa ne vedem cu bine baieti

ooo,bun,distractie placuta pe acolo

Editat de gianni_83
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa cum v-am obisnuit, in fiecare an pregatim o cursa mai iesita din tipar. Daca in anii trecuti am avut un prolog in nocturna si un traseu pregatit pentru 4 manse de endurocros anul acesta va pregatim doua trasee diferite pentru cele 4 manse, un prolog pe nocturna si surpriza cea mare SUPERSPECIALA MONSTER la care vor fi admisi doar sportivii ce au luat startul in TOATE CELE 4 MANSE. Traseele vor avea un grad de dificultate mediu astfel ca toti participantii sa poata incheia cel putin o tura in timpul alocat mansei.

Am ales sa incepem de joi si sa incheiem sambata pentru ca in ziua de duminica sa se poata pleca linistit si odihnit spre casa tinand cont ca multi au de impins cateva sute de km pana la resedinta.

Atentie, una din mansele de sambata va fi luata in considerare de catre FRM ca etapa de campionat national la disciplina endurocros.

Va astept cu drag!

 

Catalin Mitachescu aka JUMBA

post-1864-0-77417400-1344192519_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E o noua moda asta acum cu SV-uri ? :grinbandit:

 

Uelcăm.

 

Mersi. Nu stiu daca e o moda cu SV-urile acum. Am observat si eu ca sunt cateva in Bucuresti. La mine s-a intamplat sa fie castigatorul intre hornet, SV si bandit, dat fiind faptul ca sunt incepator. Momentan sunt foarte multumit de el.

post-68425-0-15199800-1344206139_thumb.jpg

Editat de mariusEL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pic și eu pe aici cu o reclamă...pentru mine. :D

Pe bd. Iuliu Maniu, lângă Student Pub, am deschis un magazin acum ceva vreme și am băgat și partea de piese pentru moto și scutere. Lucrez cu 3 importatori de căciulă, deci sper că pot găsi cam orice ar fi nevoie.

Dacă aveți nevoie de ceva aruncați cu mail-uri pe contact@zetmag.com sau sunați-mă la 021.367.48.77

 

Asfalt uscat și mai puțin fierbinte :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare dragii mei motociclisti din zona Titan,

 

Ma numesc Codrut si de vreo saptamana mi-am achizitionat si eu un BMW F650 galben :) . Locatie....Intersectie Campia Libertatii cu Baba Novac .

 

Asfalt uscat la toti !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare dragii mei motociclisti din zona Titan,

 

Ma numesc Codrut si de vreo saptamana mi-am achizitionat si eu un BMW F650 galben :) . Locatie....Intersectie Campia Libertatii cu Baba Novac .

 

Asfalt uscat la toti !

 

Uelcam ! vineri la 19-19:30. Vin si eu vinerea asta so ne auzim acolo :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare dragii mei motociclisti din zona Titan,

 

Ma numesc Codrut si de vreo saptamana mi-am achizitionat si eu un BMW F650 galben :) . Locatie....Intersectie Campia Libertatii cu Baba Novac .

 

Asfalt uscat la toti !

 

m-am dat si eu cu una ca a ta in we asta pe Transalpina, super motor... sa-l stapanesti sanatos. In we asta sper sa apar si eu la intalnire cu DStarul meu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragilor, o vand pe Suzi.

/index.php?/topic/682317-vand-suzuki-gsr-600-2008-22000km/page__p__3202656#entry3202656

Mobra se prezinta foarte bine, suna excelent iar franele sunt dementiale. Ii astept in Ozana pe cei ce vor sa o verifice.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare dragii mei motociclisti din zona Titan,

 

Ma numesc Codrut si de vreo saptamana mi-am achizitionat si eu un BMW F650 galben :) . Locatie....Intersectie Campia Libertatii cu Baba Novac .

 

Asfalt uscat la toti !

 

Si cu al meu BMW albastru ne mai trebuie un f650 rosu sa facem tricolorulroflol.gif

 

Sa il stapanesti sanatos....un motor de nadejde care te duce unde vreiricky.gif

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...