Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

in we asta nu pot, dar daca cumva se reprogrameaza in we urmator m-as baga si eu

ne vedem vineri la locul cunoscut

 

si BTW sunt 144 de km ;)

ps - chiar asa nu ne strangem mai multi sambata 30 iunie sa facem un drum linishtit "spre undeva" ... o sugestie ar fi vulcanii noroiosi dar nu este obligatoriu. Oricum ma gandesc la o plimbare lejera nu foarte departe... asa de imprietenire :cheers:

 

mai traieste cineva frate in sectorul 3

 

hai azi sa aflii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai azi sa aflii

eu am o problema ca sunt cu conserva, asta dupa ce dimineata am cautat 1 ora cheile de la motocicleta. Fiul meu le-a pus "bine". Intre timp le-a gasit bona sub o perna a canapelei. Acum daca ma duc pana acasa cu certitudine nu ajung mai repede de 19:50

 

ma asteptati sau vin cu conserva?

Editat de steliadis
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am o problema ca sunt cu conserva, asta dupa ce dimineata am cautat 1 ora cheile de la motocicleta. Fiul meu le-a pus "bine". Intre timp le-a gasit bona sub o perna a canapelei. Acum daca ma duc pana acasa cu certitudine nu ajung mai repede de 19:50

 

ma asteptati sau vin cu conserva?

 

ok

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

mai traieste cineva frate in sectorul 3

 

 

Membrii vechi se vad ,numa ca nu la Titan.

 

Voi reprezentati acum noua generatie. :wacko:

 

P.S: DKW-ule,facem o aroganta ? :grinbandit:

Editat de Nyt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am ratat vinerea asta.. treaba multa... sau bere.. nu mai stiu exact.. :friends:

mai incercam vinerea asta? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

und se tine intalnirea ca de obicei cred ca as avea timp si m-as baga si eu la o intalneala!

stau in dristor

la statia de metrou titan, cea de la parc nu cea de la magazin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ora,ziua?

in week eu plec spre bv pe cheia daca are cineva drum incolo si vrea sa mergem impreuna e bine venit!

ms

 

 

in fiecare vineri teoretic d ela 19:00... practic ne strangem cam pe la 19:15 - 19:30

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

peste doua weekenduri vrem sa mergem la greci deci care vreti, puteti da de veste. drumul e foarte misto, cazarea este ieftina, bugetul pentru 1 motor si o persoana e pana in 190 - 200 E.

Se pleaca vineri seara se doarme la bulgari la stara zagora, sambata dimineata plecam spre thassos. Ne intoarcem luni. Pentru detalii dati de veste.

Avans pana luni 30E (cazarea la thassos)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal! merge careva la intalnirea de langa Floresti, campare la corturi, langa liziera padurii?

 

eu din pacate in we asta raman fara motor, sper ca saptamana viitoare sa-mi pot cumpara altul, asa ca we asta stau cumintel

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu din pacate in we asta raman fara motor, sper ca saptamana viitoare sa-mi pot cumpara altul, asa ca we asta stau cumintel

 

Gata chooper-asul... :blink:

Ce ai cu "Viraga", nu mai trage? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata chooper-asul... :blink:

Ce ai cu "Viraga", nu mai trage? :laugh:

 

trage, trage pentru capacitatea ei... dar mereu te gandesti la ceva mai mare. Sper sa intru in familia Dragstar saptamana viitoare ... dau o bere, sau doua sau trei dupa ce termin toata povestea asta cu vanzarea si cumpararea :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine doreste sa participe la deschiderea B'ESTFEST de anul acesta este invitat sa vina vineri 6 iulie la ora 14 in comuna Tunari pentru o intalnire si o parada moto.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...