Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

salutare

 

Catalin am 32 ani stau pe la ambrozie bmw f650 gs portocaliu nu cred ca mai are cineva culoare asta la gs

 

mai e loc in gasca de la metrou titan?

Orice portocala e binevenita... mai ales ca nu e KTM :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

salutare

 

Catalin am 32 ani stau pe la ambrozie bmw f650 gs portocaliu nu cred ca mai are cineva culoare asta la gs

 

mai e loc in gasca de la metrou titan?

 

adica un fel de bmw deghizat in ktm ? :rock:

 

si eu sunt cu f650 dar nu am avut norocul tau, sper sa ne vedem

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai, se aduna soft-enduristi pe acilea :P Nu ma mai simt singur! (shefa nu se pune, ca ea viseaza la 'ornet :rock: )

 

@CHL: Acu cu F650u asta portocaliu inteleg cum vine traba cu Club bKTmw :rock:

Editat de switch
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai, se aduna soft-enduristi pe acilea :rock: Nu ma mai simt singur! (shefa nu se pune, ca ea viseaza la 'ornet :rock: )

Daca as putea as tine eu si SLR-ul si sa imi iau un Hornet...dar nus fiica de milionar, asa ca... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca as putea as tine eu si SLR-ul si sa imi iau un Hornet...dar nus fiica de milionar, asa ca... :rock:

Daca o sa castig potu mare la loto, poate iti iau si tie un endurache pe langa viespe :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca as putea as tine eu si SLR-ul si sa imi iau un Hornet...dar nus fiica de milionar, asa ca... :P

 

Cu totii suntem fii si fice de milionari...in lei vechi :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu totii suntem fii si fice de milionari...in lei vechi :rock:

 

asta e romania, 23 de milioane de patroni care mor de foame

 

:P am citat din clasici

Editat de CHL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in primul rand nu mai suntem 23 de milioane ..asta dc ne referim la romania noastra draga in care ne pleaca oamenii sa munceasca prin alte tari : http://ro.wikipedia.org/wiki/Demografia_Rom%C3%A2niei

 

iar in loc sa ne plangem de mila mai bine am pune mana si am munci sa aratam de ce sunt romanii in stare

 

"23 d milioane" de oameni care asteapta sa castige la loto sau sa le pice banii din cer..."prea multe sperante strica '' citez din clasici:))

 

munca ar trebui sa ne inobileze nu suma pomenilor venite de la guver sau UE ( care ne ia cota din PIB-ul nostru, din munca parintilor nostri si a nostra si apoi ne dau la nas cu fonduri pe care noi suntem atat de prosti sau poate atat de lenesi incat nu le putem absorbi..

..pentru ce oare toate astea???? )

 

si totusi,

 

ce ma enerveaza mai mult si ceea ce m a determinat sa scriu toate astea sunt discutiile interminabile pe subiecte ce nu au legatura cu topicul asta

 

poate k mi ar placea sa vad k se vorbeste despre motociclism

..despre cine mai iese la o plimbare ( pt k totusi de asta intru pe topicul asta!!)

...poate niste vorbe cu experienta de la cei care o au

..despre lucruri cu adevarat importante care au legatura cu pasiunea comuna pe care o impartasim....dar nu e asa

 

cine nu e de acord cu mine sa continue sa umple topicul de discutii care nu isi au rostul

eu insa as propune sa vorbim desprea ceea ce ne leaga cu adevarat si anume motociclismul

 

PS: am citat din mine

 

:rock:

Editat de septimiu_J F K
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OK atunci vin eu cu o propunere: citeam pe topicul din Pantelimon si cred ca ar fi frumos sa facem si noi asa ceva....o iesire la un gratar, undeva la iarba verde, intr-un weekend. Ne strangem vineri si cumparam tot ce e necesar, le impartim si in ziua cu gratarul vine fiecare cu ghiozdanul cu bunatati cumparate vineri.

Locul astept idei, la fel si data acestui gratar....

Daca vreti...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vedeti ca la astfel de iesiri e bine sa aveti si o masina cu voi... Noi am "pacalit-o" pe nevasta-mea sa se sacrifice, si ne-am inghesuit frumos in masina, am lasat motoarele acasa si ne-am betivanit in voie. S-a meritat! Plus ca la intoarcere, aerul conditionat a facut toti banii!

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca se face ceva de gen ma bag si eu...daca nu pot veni cu masina mea(a lu tata de fapt:D), pot conduce si o masina de-a voastra, astia care vreti sa beti:P, fara sa pacaliti neveste:))

Editat de vrajitoru_23
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in primul rand nu mai suntem 23 de milioane ..asta dc ne referim la romania noastra draga in care ne pleaca oamenii sa munceasca prin alte tari : http://ro.wikipedia.org/wiki/Demografia_Rom%C3%A2niei

 

iar in loc sa ne plangem de mila mai bine am pune mana si am munci sa aratam de ce sunt romanii in stare

 

"23 d milioane" de oameni care asteapta sa castige la loto sau sa le pice banii din cer..."prea multe sperante strica '' citez din clasici:))

 

munca ar trebui sa ne inobileze nu suma pomenilor venite de la guver sau UE ( care ne ia cota din PIB-ul nostru, din munca parintilor nostri si a nostra si apoi ne dau la nas cu fonduri pe care noi suntem atat de prosti sau poate atat de lenesi incat nu le putem absorbi..

..pentru ce oare toate astea???? )

 

si totusi,

 

ce ma enerveaza mai mult si ceea ce m a determinat sa scriu toate astea sunt discutiile interminabile pe subiecte ce nu au legatura cu topicul asta

 

poate k mi ar placea sa vad k se vorbeste despre motociclism

..despre cine mai iese la o plimbare ( pt k totusi de asta intru pe topicul asta!!)

...poate niste vorbe cu experienta de la cei care o au

..despre lucruri cu adevarat importante care au legatura cu pasiunea comuna pe care o impartasim....dar nu e asa

 

cine nu e de acord cu mine sa continue sa umple topicul de discutii care nu isi au rostul

eu insa as propune sa vorbim desprea ceea ce ne leaga cu adevarat si anume motociclismul

 

PS: am citat din mine

 

:rock:

 

sper ca nu te-ai suparat de la postul meu, eu am vrut asa ca sa mai glumim

 

imi place f mult caranfil si cand cineva a zis de milionari nu am putut sa nu ma gandesc la replica asta din film :P asta cu patronii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@CHL

:rock: stai linistit nu am nimic personal cu tine sau cu altcineva

 

mi-am spus nemultumirea si sper k nu a fost nimeni ofensat prin asta

 

nu imi doresc sa nu mai vorbeasca lumea de alte lucruri pe forum dar sa vorbeasca cel putin la fel de mult si chestii legate de moto

cd se pleaca pe undeva , intalniri , idei , experiente.....pt k pana la urma de asta intram pe acest forum

 

acum legat de ce ziceai raven, sunt pentru

pot sa vin si cu o masina , gratar mare nu am , dar k sa caram cu ea sucuri ...mancare....k sa nu caram cu spatele

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OK atunci vin eu cu o propunere: citeam pe topicul din Pantelimon si cred ca ar fi frumos sa facem si noi asa ceva....o iesire la un gratar, undeva la iarba verde, intr-un weekend. Ne strangem vineri si cumparam tot ce e necesar, le impartim si in ziua cu gratarul vine fiecare cu ghiozdanul cu bunatati cumparate vineri.

Locul astept idei, la fel si data acestui gratar....

Daca vreti...

 

Eu ma bag. :rock: Dar tare sunt curios cu organizarea, daca o sa iasa... Ma rog, altii (din alte cartiere) au reusit... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu ma bag. :rock: Dar tare sunt curios cu organizarea, daca o sa iasa... Ma rog, altii (din alte cartiere) au reusit... :rock:

ce optimisti "e" unii:P:))

 

iar legat de gratar, eu am unul dar e cam greu de carat...chiar si cu masinia...nu o sa intru in detalii dar parca vad ca veti rade pe chestia asta:)):P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vin cu urmatoarele idei, completati sau corectati voi.

1- hai sa stabilim o locatie, cat mai accesibila pentru toti: masina, motor, etc. Spun aici pentru ca putem pune si poze sau putem cauta informatii.

2- stabilim o data, cand sunt toti liberi, de preferat in weekend.

3- in legatura cu mancare si bautura, asta ar fi ok sa cumparam in ziua cu pricina, sau cu o zi inainte pentru a fi siguri cati venim si cate portii/cantitati luam.

4- sa se anunte aici cine are gratar, eventual chiar 2 ar fi bune...si poate sa le aduca

5- cine ne ajuta cu o masina, dar sigur.

6- cumparam in ziua cu pregatirile si farfurii, pahare de unica folosinta, ca sa nu le caram de acasa :rock:

 

 

Acum parerea mea:

1- idee de locatie: Snagov, dar tre sa vedem exact unde sa putem ajunge si cu masina sau Cernica

2- 20 iunie, adica in 2 saptamani.

4- gratar nu am dar pot aduce vase ca sa punem preparatele finale

 

Lista:

Ravenitza ...completati voi mai departe cu cine vine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da uite inca o idee...supunem la vot data si locatia:

20 iunie

Snagov

Cernica

Branesti

 

Eu prefer Cernica, cat mai aproape de lac :P

De acord cu tine! Doar sa avem acces cu auto! :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu propun in padure la Gruiu. E si mai departe nitel, ne plimbam un pic pana acolo, iar zona nu e cunoscuta de grataragii obisnuiti. Rute de ajuns sunt multiple.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OK atunci vin eu cu o propunere: citeam pe topicul din Pantelimon si cred ca ar fi frumos sa facem si noi asa ceva....o iesire la un gratar, undeva la iarba verde, intr-un weekend. Ne strangem vineri si cumparam tot ce e necesar, le impartim si in ziua cu gratarul vine fiecare cu ghiozdanul cu bunatati cumparate vineri.

Locul astept idei, la fel si data acestui gratar....

Daca vreti...

 

 

deh,daca nu aveti coburi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut....am fost eu duminica la cernica cu niste prieteni cu mobrele.....e jale frate....full,manele la maxim,patura langa patura (mai ceva ca la Mamaia in plin sezon)....am fost pana la urma in padure la Pustinicul (inainte de Branesti)...verdeatza,liniste,nu am stat chiar la margine de strada....ceva mai in padure....dar super ok e si Snagov,cunosc bine locurile pe acolo si chiar ai unde sa stai linistit de asta iti doresti....plus ca sunt drumuri accesibile si pentru masini chiar de intri in padure....Noi o sa mergem si weekendul care vine la un gratar...daca se mai antureaza cineva ,e bine venit....o friptura doua,catziva mici,o pastrama si un suc,ceva (sau bere pentru dependentzi) si cu 30-40 Ron (plus benzina) te-ai scos.......

Zi frumoasa sa avetzi ... :rock:

A,eu am 3 coburi pe motoreta (120 litri in total) :P :rock: (intra multe "sticle")

Editat de iustys
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...