Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

cred ca ai acumulat ceva experienta ..... daca cumparaturile se fac in ziua plecarii, ora la care iesiti din bucuresti va fi cu siguranta dupa 13:00- 14:00

 

 

la Selgros merge repede, in max 1 h eu zic k ai intrat si ai si iesit si apoi plecam cu totii de acolo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ma duc acum pana acolo k sa fiu sigur de ceea ce vorbesc, plec intre 8 si 9 dc mai vrea cineva sa vina cu mine sa vedem cum e sa zica k ne intalnim in fata la cora pantelimon

 

As veni eu cu tine ca trebuie sa ajung pana la cineva in Branesti, dar nu stiu sigur la ce ora scap de la munca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum parerea mea:

1- idee de locatie: Snagov, dar tre sa vedem exact unde sa putem ajunge si cu masina sau Cernica

2- 20 iunie, adica in 2 saptamani.

4- gratar nu am dar pot aduce vase ca sa punem preparatele finale

 

Lista:

Ravenitza ...completati voi mai departe cu cine vine.

 

 

la Calugareni e foarte ,foarte misto :D

Am fost eu cu ai mei colegi de munca si chiar a fost dragut....am facut putin offroad de la drumul principal pana unde ne-am asezat noi pt gratar ,dar a meritat din plin :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Man, eu am luat de fiecare data de toate de acolo, bine, de cand s-a construit, inainte luam de pe la magazinele care erau acolo. N-am avut vreo problema in vreo...5-6 ani. Branza din piata, de alaturi e beton, bere rece gasesti, cico-la fel. Carnea a fost ok. Daca stii ceva zi-ne si noua sa evitam incidentele.

 

Nu te gandi ca e ceva in neregula. Din contra mancarea si tot ce au sunt foarte ok.Inclusiv rotiseria. De ce nu recomand, din cauza ca in weekend vin cam toti de prin comunele din jurul Campinii si e foarte aglomerat. Si cum se ajunge dimineata pana in pranz prinzi fix ora de varf a cumparaturilor...Stiu asta pentru ca eu is chiar din Campina dar stau si lucrez in Bucuresti, si la 2-3 saptamani ma duc acasa si imi fac cumparaturile de la Carrefour.Singura chestie ca eu le fac seara si nu e foarte aglomerat.

Editat de alex ripper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este un inceput promitator,dar sa vedem daca trecem de pasul numarul 2?

Pasul 1 / Vorbim pe net .

 

Pasul 2 / Intalnire vinerea la Metro 2 ore.

 

Pasul 3 / Iesire la picnic 3-4 ore...................?

 

Pasul 4 / Excursie 2-3 zile.........................?

 

Pasul 5 / Tur al Romaniei................................?

 

E timpul sa apara si o lista cu cei care se inscriu :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost ieri la locatia de pe langa Branesti de care ziceam si e ok: lac ..padure...iarba verde....brazdele facute nu ne incurca deloc

simgura problema e k stie multa lume de locul ala si am putea sa ne trezim in aglomeratie :D

 

alta problema e k masina mea se intoarce in bucuresti sambata dupa ora 12-13 , deci doar dc plecam dupa 1 am masina

 

eu m as baga si pe valea Doftanei ...facem un traseu ceva mai lung dar sigur o sa merite

 

mai vorbim azi la ARC, eu vin dupa 7:15

ne vedem acolo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uitati aici valea Doftanei : http://www.hartionline.ro/ro/harta/h6.html

 

se vede k mai in sus de Campina incepe raul Doftana cu care se intersecteaza drumul de mai multe ori si mai e si ditamai lacul pe margine caruia sigur gasim un loc numai bun

 

asa ca nu va faceti planuri pt sambata asta 13.06.09 k avem de mers

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uitati aici valea Doftanei : http://www.hartionline.ro/ro/harta/h6.html

 

se vede k mai in sus de Campina incepe raul Doftana cu care se intersecteaza drumul de mai multe ori si mai e si ditamai lacul pe margine caruia sigur gasim un loc numai bun

 

asa ca nu va faceti planuri pt sambata asta 13.06.09 k avem de mers

:D

 

 

Ma distreaza optimismul ! :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Eugen!

 

legat de plecarea de sambata la gratar....am aflat ca am sanse sa prind masina acasa.....o sa revin o confirmare vineri seara...

 

 

La Multi Bani Eugen k sunt mai buni decat toate :kiss:

:D :moto:

 

ar fi ok dc ai face tu sau altcineva rost de o masina, k masina mea cade din discutie :D

 

ne vedem la ARC

Editat de septimiu_J F K
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uitati aici valea Doftanei : http://www.hartionline.ro/ro/harta/h6.html

 

se vede k mai in sus de Campina incepe raul Doftana cu care se intersecteaza drumul de mai multe ori si mai e si ditamai lacul pe margine caruia sigur gasim un loc numai bun

 

asa ca nu va faceti planuri pt sambata asta 13.06.09 k avem de mers

:D

 

 

lacul ala e Lacul de acumulare Paltinu si este fix dupa baraj...dar acolo vin taranii la gratar pentru ca este loc mult. Trebuie sa ajungi din timp sa prinzi un loc, in timp ce pe malul Doftanei, e in general padure si e mult mai placut. :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Eugen!

oameni, lumea mai munceste sambata, de ce nu se merge duminica?

 

vineri la intalnire stabilim ziua ...locul ...in functie de majoritate

asa k veniti lumee vineri sa vedem cum o punem de un gratar

:D :moto: :D :kiss: uite k merg si 4

Editat de septimiu_J F K
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

despre gratar.. numai de bine.. suna frumos... numai ca in preajma bucurestiului e prastie, iar daca se merge mai departe parerea mea e ca merita stat frate macar o noapte... nu zic de vineri pana duminica, da' totusi ceva de gen.... in functie de numarul de doritori pentru asha aventura, sunt dispus la sugestii, ca am mai avut neshte ieshiri d'astea motoretistice satanice ramase in analele istoriei.. :D

off topic : asta mi se pare faina, desi e cam departe de noi... /index.php?...376267&st=0

si mai off topic.. oltene.. te'ai dat la fund.. te'am asteptat insetati in jamaica si tu nimic... cica batman batman..!!

Editat de Kayne
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...