Sari la conținut

Zona Drumul Taberei


Postări Recomandate

Cine doreste sa participe la deschiderea B'ESTFEST de anul acesta este invitat sa vina vineri 6 iulie la ora 14 in comuna Tunari pentru o intalnire si o parada moto.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Se supara cineva daca as dori sa vin si eu la o intalnire ? Ieri mi-am luat A-ul si as avea nevoie de cateva sfaturi si sa vad si eu cateva motoare ...

La ce ora este intalnirea si unde mai precis ???

 

P.S. Vin cu o conserva rosie , deci va rog sa nu dati cu pietre ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se supara cineva daca as dori sa vin si eu la o intalnire ? Ieri mi-am luat A-ul si as avea nevoie de cateva sfaturi si sa vad si eu cateva motoare ...

La ce ora este intalnirea si unde mai precis ???

 

P.S. Vin cu o conserva rosie , deci va rog sa nu dati cu pietre ...

Sa il stapanesti sanatos Marius,nici eu nu prea am venit la intruniri. Ce mobra vrei sa iti iei?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

Am facut o aplicatie ce foloseste Google Maps pentru gasirea de colegi/vecini cu care sa mergeti la munca. Gasiti mai multe informatii daca accesati linkul de mai jos.

Daca nu va foloseste voua, dar vi se pare interesanta, poate distribuiti linkul celor care ar putea fi interesati.

 

www.workompanion.ucoz.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare colegilor din Dr Taberei!

Se mai organizează întâlniri, ceva? Văd că s-a vorbit despre o întâlnire la parc la MoghioroÂş. Este vorba de locul acela pe trotuar din fața terenului de tenis?

 

Eu mă plimb de ceva vreme prin cartier cu motoreta Âşi am întâlnit doar cinci motoriÂşti în trafic.

Editat de sebaa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu se mai fac intalniri din motiv ca majoritatea ies cu tovarasii cand ies afara...Si nu prea mai iese nimeni prin cartier.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

Eu ma gandeam sa fac maine o mica excursie la cabana trei brazi de la predeal, dar ar fi mult mai distractiv daca nu as face-o singur. Deci daca e cineva interesat de o excursie asa mica de duminica, ne putem vedea maine dimineata in parcare la billa.

 

Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

Eu ma gandeam sa fac maine o mica excursie la cabana trei brazi de la predeal, dar ar fi mult mai distractiv daca nu as face-o singur. Deci daca e cineva interesat de o excursie asa mica de duminica, ne putem vedea maine dimineata in parcare la billa.

 

Numai bine!

 

E posibil ca marti pe la 8-9 sa plecam pe transfagarasan, daca e cineva interesat, trimiteti un PM..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pic și eu pe aici cu o reclamă...pentru mine. :D

Pe bd. Iuliu Maniu, lângă Student Pub, am deschis un magazin acum ceva vreme și am băgat și partea de piese pentru moto și scutere. Lucrez cu 3 importatori de căciulă, deci sper că pot găsi cam orice ar fi nevoie.

Dacă aveți nevoie de ceva aruncați cu mail-uri pe contact@zetmag.com sau sunați-mă la 021.367.48.77

Asfalt uscat și mai puțin fierbinte :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...