Sari la conținut

Zona Drumul Taberei


Postări Recomandate

Eu am fost saptamana trecuta in recunoastere... asfaltul de la Troita pana la manesti lasa de dorit asa cum stiam dar gropile se pot ocoli maio usor atunci cand esti pe 2 roti... in rest nu sunt probleme

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 2,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vizitator Alin1984

Salutare,

 

Caut si eu un loc in garaj sau eventual daca stiti pe cineva care inchiriaza tot garajul, ca sunt sigur ca se mai gasesc doritori dupa. Moto=yamaha r6 2001 (incepator)

Zona plaza, moghioros, drumul taberei.

 

Tel 0784232333

Alin

 

PS: mi-e cam frica s-o las in fata blocului, ce stiti se fura de prin zona asta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Caut si eu un loc in garaj sau eventual daca stiti pe cineva care inchiriaza tot garajul, ca sunt sigur ca se mai gasesc doritori dupa. Moto=yamaha r6 2001 (incepator)

Zona plaza, moghioros, drumul taberei.

 

Tel 0784232333

Alin

 

PS: mi-e cam frica s-o las in fata blocului, ce stiti se fura de prin zona asta?

Nu prea se fura in zona asta, am auzit de un singur caz..acum vreo 4 ani parca..incearca cat mai multe sisteme antifurt..de baza ar fi: prelata/alarma/antifurt pe disc cu alarma/lant cu un lacat decent..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai este liber locul in garaj ? cum fac sa mai bag un user nou pe forum ? am inteles ca acum e cu invitatie ., ar fi mai simplu pentru Adrian, cel care cauta loc intr-un garaj sa ia legatura cu voi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Rog pe svecinul cu gsxr k7 cred ( portocaliu cu negru ) sa imi dea si mie un pm in care sa imi zica ce toba are pe motoreta. multumesc

Vecinu "portocaliu" are toba MIVV. :)

 

In alta ordine de idei, s-ar putea sa fie un loc liber in garajul nostru, din luna iulie. Locatia: strada Segarcea, colt cu Tg.Neamt. Platim 70 ron/luna de persoana. De recomandat, pt. spatiu acceptabil, sa vina cineva cu o motocicleta de dimensiuni normale. Exclus cruisere sau touring-uri mari, pt. ca nu cred ca am mai avea loc,dar suntem deschisi sa facem probe. :)

Cei interesati dati PM sau sunati-ma la 0722.748.422 - Bogdan.

 

 

La MAN weekendul viitor cine vine de prin cartier? Poate macar prin alte orase sa ne mai cunoastem unii cu altii. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...