Sari la conținut

Zona Drumul Taberei


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

http://www.servicemoto.net/ - Aleea Istru 2. El mi-a facut revizia lu' Calu'. Se pare ca e f apreciat.

 

Eu stau aproape de Cartierul Latin, la un bloc d-ala din dreptul serelor. Daca nu stiam ca nu ai permis, as fi zis ca esti vecinul de vis-a-vis, are tot un Virago si e tot incepator, dupa lamaie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am rezolvat, am gasit cu greu... pt cine mai are nevoie, garajul e in Militari, pe langa Cocosul Rosu. 50 lei ma costa planarea (la auto) si dureaza 30 minute.

 

Eu stau pe Timisoara, intre Romancierilor si Plazza :) Poate ne vedem la o bere intr-o seara, suntem aproape unul de celalalt.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

sa dea dumnezeu sa se imprastie ala de tureaza motorul pe valea argesului noaptea. promit ca ma dau jos din pat la orice ora daca te aud cum te pocnesti, o sa vin acolo si o sa rad si o sa imi fac poze langa tine cand esti intins. nu ma lasi sa dorm, iti urez sa dormi tu toata viata de azi incolo

Editat de DiarM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa dea dumnezeu sa se imprastie ala de tureaza motorul pe valea argesului noaptea. promit ca ma dau jos din pat la orice ora daca te aud cum te pocnesti, o sa vin acolo si o sa rad si o sa imi fac poze langa tine cand esti intins. nu ma lasi sa dorm, iti urez sa dormi tu toata viata de azi incolo

 

Hihi, se lasa cu scandal

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta urla cel mai tare dintre toate. :alcy:

Am luat-o si eu la recomandare. Gen, "Daca nu iti iei naked sau cbr tu iti rupi gatu'! "

Btw, ai lipsit aseara de la Billa...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta urla cel mai tare dintre toate. :alcy:

Am luat-o si eu la recomandare. Gen, "Daca nu iti iei naked sau cbr tu iti rupi gatu'! "

Btw, ai lipsit aseara de la Billa...

 

Cine te-a mintit ma ? Daca esti bou, iti rupi gatul si pe chopper :))

Am explicat pe facebook de ce am lipsit dar daca vrei iti zic si aici: eu fiind olog in gips si in carje, am preferat sa merg la beutura cu niste prieteni care aveau masina. Sic!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa dea dumnezeu sa se imprastie ala de tureaza motorul pe valea argesului noaptea. promit ca ma dau jos din pat la orice ora daca te aud cum te pocnesti, o sa vin acolo si o sa rad si o sa imi fac poze langa tine cand esti intins. nu ma lasi sa dorm, iti urez sa dormi tu toata viata de azi incolo

Urat din partea ta, sa urezi cuiva asa ceva..poate ai spus-o din cauza nervilor..

Stai in bucuresti, asa ca trebuie sa suporti anumite lucruri..si eu aut motoare turate pe la orele 22-23, dar asta e..o sa inceteze la un moment..

Zi mersi ca nu ai un vecin nebun care injura de la ora 22, pana la ora 6 dimineata.. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Urat din partea ta, sa urezi cuiva asa ceva..poate ai spus-o din cauza nervilor..

Stai in bucuresti, asa ca trebuie sa suporti anumite lucruri..si eu aut motoare turate pe la orele 22-23, dar asta e..o sa inceteze la un moment..

Zi mersi ca nu ai un vecin nebun care injura de la ora 22, pana la ora 6 dimineata.. ;)

nu din cauza nervilor, chiar imi doresc! sunt niste terminati care stau parcati si tureaza

Editat de DiarM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu ii cam dau dreptate... am si eu vreo 2 specimene care trec pe Timisoara in jur de 12-1-2 noaptea cu mobrele turate la maxim (sportive)... linie dreapta forja maxima, intorc usurel (ca pe curbe e mai greu probabil) si iar forja maxima... tuturor (de aici) ne plac motoarele, ne place sunetul... dar mai si muncim, unii mai au si copii... e vorba de bunul simt, una e ziua sau seara la o ora mai decenta, alta e in miezul noptii. Am blestemat si eu unul aseara, de cate ori inchidem ochii el trecea in limitare cu mobra. Sa ma uit pe topicul de accidente, sa vad daca am avut gura aurita sau nu :)))) Glumesc...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu ii cam dau dreptate... am si eu vreo 2 specimene care trec pe Timisoara in jur de 12-1-2 noaptea cu mobrele turate la maxim (sportive)... linie dreapta forja maxima, intorc usurel (ca pe curbe e mai greu probabil) si iar forja maxima... tuturor (de aici) ne plac motoarele, ne place sunetul... dar mai si muncim, unii mai au si copii... e vorba de bunul simt, una e ziua sau seara la o ora mai decenta, alta e in miezul noptii. Am blestemat si eu unul aseara, de cate ori inchidem ochii el trecea in limitare cu mobra. Sa ma uit pe topicul de accidente, sa vad daca am avut gura aurita sau nu :)))) Glumesc...

 

Forjele pe care le auziti boi noaptea nu sunt, de regula, pentru a deranja expres linistea publica. Oamenii se antreneaza pentru uiliiiiiii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, stiu... ei sunt niste ingerasi de fapt... sunt doar neintelesi. Pe unii i-as intelege cu un par pe spate... maimute care stiu doar sa traga de gaz in linie dreapta.

Si macar de-ar incerca uiliii ala... sunt sigur ca dupa prima incercare nereusita s-ar calma...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu ii cam dau dreptate... am si eu vreo 2 specimene care trec pe Timisoara in jur de 12-1-2 noaptea cu mobrele turate la maxim (sportive)... linie dreapta forja maxima, intorc usurel (ca pe curbe e mai greu probabil) si iar forja maxima... tuturor (de aici) ne plac motoarele, ne place sunetul... dar mai si muncim, unii mai au si copii... e vorba de bunul simt, una e ziua sau seara la o ora mai decenta, alta e in miezul noptii. Am blestemat si eu unul aseara, de cate ori inchidem ochii el trecea in limitare cu mobra. Sa ma uit pe topicul de accidente, sa vad daca am avut gura aurita sau nu :)))) Glumesc...

Subscriu. Si in Crangasi si Constructorilor exista "COCARDICI" de genul asta.... tot cam pe la orele 12-02 AM. Chestie de bun simt. Problema este ca vecinii au inceput sa se uite chioras la mine ca au copii mici si chiar deranjeaza.Ma baga in aceiasi galeata cu ei chiar daca am toba originala si motorul chiar nu este galagios. Dar ce sa fac .... sper sa ma intalnesc cu ei si sa-i conving ca nu-i frumos ce fac.Oricum ar fi arunca o pata neagra pe aceasta comunitate.

Respect riderilor adevarati.

Editat de Vaderu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Subscriu. Si in Crangasi si Constructorilor exista "COCARDICI" de genul asta.... tot cam pe la orele 12-02 AM. Chestie de bun simt. Problema este ca vecinii au inceput sa se uite chioras la mine ca au copii mici si chiar deranjeaza.Ma baga in aceiasi galeata cu ei chiar daca am toba originala si motorul chiar nu este galagios. Dar ce sa fac .... sper sa ma intalnesc cu ei si sa-i conving ca nu-i frumos ce fac.Oricum ar fi arunca o pata neagra pe aceasta comunitate.

Respect riderilor adevarati.

 

Stiu, am stat pana in noiembrie pe Constructorilor :) E bun asfaltul, liber noaptea... linie dreapta... normal ca le place

 

Termopane termopane..

 

Mi-e cam greu sa arunc cu termopane dupa ei... plus ca sunt cam scumpe, se sparg... la modul serios acum, de ce sa-mi tin eu geamurile inchise? doar pt ca unii sunt nesimtiti? oricum nu izoleaza nici mama termopanului perfect (ale mele sunt cam varza)... nu-i nimic, probabil ca daca-l prind pe unul din asta galagios, il daram cu tot cu motor... ca na, asa sunt eu, mai impiedicat, probabil din cauza ca nu dorm bine noaptea.

Editat de Geo_ZGA
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa dea dumnezeu sa se imprastie ala de tureaza motorul pe valea argesului noaptea. promit ca ma dau jos din pat la orice ora daca te aud cum te pocnesti, o sa vin acolo si o sa rad si o sa imi fac poze langa tine cand esti intins. nu ma lasi sa dorm, iti urez sa dormi tu toata viata de azi incolo

=)) Asta da urare.

Sincer, nici eu nu ii inteleg pe aia care, pe stradutele alea inguste, printre blocuri, o rup in rosu. Plm, cand vin acasa si intru pe stradute, o las in max 2000.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...