Sari la conținut

Zona Drumul Taberei


Postări Recomandate

Buna ziua,

Sunt nou pe forum si nou in ale moto ,deci nu prea cunosc multe chestii despre moto ,Conduc o Domnisoara de 125cc nu la fel de puternica si potenta ca a altor tineri motociclisti, dar are potential!
Drepturi mare daca se ofera un mic grup de sanatosi sa iasa la o plimbare alaturi de prima mea iubire va astept cu mesaje , si eventual stabilirea unei ieseli !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salutari! Caut loc in garaj in zona strazilor Tg. Neamt - Topoloveni - Cetatea Histria. Unde stam acum, se va vinde garajul. In concluzie, daca e nevoie mai vin cu 2 baieti sau putem lua garajul intreg. Multumiri !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor, acum am apucat sa citesc si eu acest topic sau ma rog mesajele postate de curand si eu locuiesc in apropiere de liceul Eugen Lovinescu, mai precis pe langa sectia 25 :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor, acum am apucat sa citesc si eu acest topic sau ma rog mesajele postate de curand si eu locuiesc in apropiere de liceul Eugen Lovinescu, mai precis pe langa sectia 25 :)

 

Bine te-am gasit, skizzo!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor, un prieten bun si-a pierdut ieri catelul in zona Dr Taberei Favorit,. raspunde la numele de Aki si are o zgarda metalica la gat. Daca il vedeti, va rog reply aici sau tel. 0724.382.009. Multumesc.

 

 



A fost gasit dementu', era pe la "trei ligheane".

 

 

Multumesc,

 

:cheers:

post-20871-0-93936200-1399277137_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor, acum am apucat sa citesc si eu acest topic sau ma rog mesajele postate de curand si eu locuiesc in apropiere de liceul Eugen Lovinescu, mai precis pe langa sectia 25 :)

Salutare,

 

Cred ca te-am vazut de cateva ori (pe sensul opus fata de unde stau eu, pe langa Azzurro). Incercam sa-mi dau seama ce motoreta e dar nu am putut. Citind aici cred ca tu erai.

Bine ai venit in "satra" :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine te-am gasit,pai cel mai probabil, pe la Azzurro trec destul de des, 2-3 ori pe zi, iti multumesc frumos :D :10:

Editat de Skizzo01
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Salut,

 

Avem locuri disponibile in garaj la parter de bloc, pe Targu Neamt colt cu Segarcea. Intra vreo 4 motorete lejer, momentan e doar una. Chiria e 100 EUR pe luna, plus curent si apa. Detalii pe PM.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Sa-l iau la "plimbare" pe bulangiul care dadea forje pe Bd. Timisoara noaptea trecuta, la fix 03:34. De al 2lea, la 7 dimineata, nu mai zic...

"Prietene", daca citesti aici... la ora aia e liniste si lumea doarme, e cartier de locuinte, nu pista. Stiu, te incanta linia dreapta... daca mai insisti, e posibil sa ies si sa-ti iei o caramida in casca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Salut baieti , am si eu o rugaminte mica,mare daca cunoasteti pe vre-unu care vinde o masca cu faruri streetfighter si draguta si la bani ok va rog lasati un numar de telefon sau 0784.414.555 si va sunt recunoscator cu 5 beri! Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

La mine la bloc nu conteaza daca vi usor maxim 2000 de ture cu ea , ca tot ma opreste vecina sa imi spuna ca ajung numai la ore tarzii 12 -1 noaptea si pe ea o deranjeaza domne , ca se aude ( evacuarea este ca una stock ) , ce sa mai spun de cei de pe bd Timisoara ca ii aud eu de la liceu lovinescu .....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

felicitari baietilor care se dau racing cu tobe sparte pe valea argesului seara de seara. Abia astept sa va imprastiati.

 

"Iti doresc ce-mi doresti tu mie si sa ti se intample tie" - cam asta ar fi o replica buna in cazul tau.

 

Si nu, nu am tobele sparte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa-l iau la "plimbare" pe bulangiul care dadea forje pe Bd. Timisoara noaptea trecuta, la fix 03:34. De al 2lea, la 7 dimineata, nu mai zic...

"Prietene", daca citesti aici... la ora aia e liniste si lumea doarme, e cartier de locuinte, nu pista. Stiu, te incanta linia dreapta... daca mai insisti, e posibil sa ies si sa-ti iei o caramida in casca.

 

Plusez cu baietii care o ard dupa 12 noaptea pe Prelungirea Ghencea, in zona Cartierul Latin. Ii aud cu geamurile inchise de la peste 150m, dupa un bloc in forma de patrat. Ca fapt divers, am si eu un vecin care are o CBR600RR care maraie frumos, dar nu o tureaza mai mult decat trebuie cand pleaca (iese din parcarea subterana).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prelungirea Ghencea. Ori am termopane bune ori somnul prea adanc. Racerii stradali vor exista intotdeauna. Multi imi spun ca : "decat sa dau 20 de lei pt 10 minute de circuit mai bine bag benzina si o ard pe strada, unde e skill adevarat". Asa ca lasati forjatorii sa vina la mine!

Editat de 2xghe
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Salut tuturor.Fac apel prin acest site la proprietarul motocicletei de culoare neagra marca Honda CBR600 sa aiba grija de ea,sau macar zi ca punem cheta sa iti luam o husa pt ea,a nins 2 zile pe ea continuu,iarna asta,a plouat direct pe ea toata toamna aproape si nu imi ziceti ca e o noua metoda de a-i creste capacitatea la 1000:-)).La un moment dat o bagasei la intrarea in bloc.Nu e treaba mea cum iti tratezi motorul dar e pacat de ea la cum arata!!

» Post actualizat in 04 Dec 2014 14:21

Salut tuturor.Fac apel prin acest site la proprietarul motocicletei de culoare neagra marca Honda CBR600 sa aiba grija de ea,sau macar zi ca punem cheta sa iti luam o husa pt ea,a nins 2 zile pe ea continuu,iarna asta,a plouat direct pe ea toata toamna aproape si nu imi ziceti ca e o noua metoda de a-i creste capacitatea la 1000:-)).La un moment dat o bagasei la intrarea in bloc.Nu e treaba mea cum iti tratezi motorul dar e pacat de ea la cum arata!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...