Sari la conținut

Zona Drumul Taberei


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Exista un loc liber in garaj in Drumul Taberei, mai exact la Valea Ialomitei cu Valea Oltului. Garajul este la parterul unui bloc( apa, curent, incalzire, usi metalice).

 

Tarif: 75 roni pe luna.

 

Valabil de la 1 aprilie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salutare...mai avem un loc in garaj la intersectia strazilor Cetatea Histriei cu Tg. Neamt.

Garaj mare 18mp + loc parcare in fata, bine inchis, apa calda, apa rece, furtun pentru spalat mobra, rafturi depozitare, banc de lucru.

Acces 24/24, 7/7 ;)

Editat de costi_pci
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare...mai avem un loc in garaj la intersectia strazilor Cetatea Histriei cu Tg. Neamt.

Garaj mare 18mp + loc parcare in fata, bine inchis, apa calda, apa rece, furtun pentru spalat mobra, rafturi depozitare, banc de lucru.

Acces 24/24, 7/7 ;)

 

Dar la Carbune mai sunt locuri ? m-as baga si eu la iarna :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai este loc la Carbune....sunt 5 in garaj :D

Noi am luat acum garajul asta si este super misto....numai ca ziceam sa mai gasim un baietas care ar vrea sa se bage.

Editat de costi_pci
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa-l sa se bage la mine in garaj ca e 75 roni pe luna.

Deja e concurenta.

:nono:

Pai si nu-l las eu??? :))

@biancocelleste...baga-te in garaj la @wawessh!!! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da nu vorbeam de el, ci de un posibil candidat. :crack:

Acuma serios vorbind, nu stiu cum pot unii sa stea fara garaj, sa isi puna vreo husa si lanturi pe care sa se pise toti cainii. Sa nu mai spunem de furat. La cat stai sa dai husa jos si lanturile, ajungi pana la garaj chiar daca e mai departe si ai acolo tot echipamentul si moto curat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da nu vorbeam de el, ci de un posibil candidat. :crack:

Acuma serios vorbind, nu stiu cum pot unii sa stea fara garaj, sa isi puna vreo husa si lanturi pe care sa se pise toti cainii. Sa nu mai spunem de furat. La cat stai sa dai husa jos si lanturile, ajungi pana la garaj chiar daca e mai departe si ai acolo tot echipamentul si moto curat.

Exact asa m-am gandit si eu...si acum am luat un garaj cu Puiu pe care-l stii si cu Francezu....si loc mai este o gramada.

Ne gandeam sa mai gasim pe cineva cu care sa ne combinam.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumoasa vreme am avut...satul sunt acum de ploaie. Salut inca o data baietii cu care m am intalnit prin cartier. O sa fie doua evenimente moto si m am gandit sa pun link urile aici...in cazul in care va intereseaza.

/index.php?/topic/693156-accident-pasajul-unirii/page-2

/index.php?/topic/690491-mars-moto-in-bucuresti-atentie-soferi-si-motociclistii-exista-in-trafic-editia-a-doua-2013/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...