Sari la conținut

Manual Dnepr!


Lupu
 Share

Postări Recomandate

Are cineva idee de unde pot sa fac si eu rost de cartea tehnica (manualul) de la

Nipru ? Sau niscaiva desene cu sectiune prin motor, etc. Orice ajutor e bine venit!

 

P.S. Catalogul de piese de Nipru il am ! (ala cu desenele pieselor si liste cu ele)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trimite-l la svgarden@pcnet.ro Nu stiu sigur daca merge... dar alta solutie n-am!

Thanks a lot!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai mi-am cumparat un Nipru saptamana trecuta. As fi si eu interesat de manualu' ala...

eventual alte resurse privind nipru (aprindere electronica, radiator de ulei, reglaje carburatoare...)

mail: vasile.ilie@netconsulting.ro

Ar fi de dorit ca aia 10 mega sa fie din 2-3 bucati...

Multam!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

are 13 mb! Nu catalogul si manualul tehnic in limba romana pe care mi l-a dat sergiu. sunt doua optiuni, eu il pot trimite pe mail dar e cam mare....

dati niste adrese de yahoo si pot sa va dau share la yahoo briefcase. O sa-l bag acolo si speram sa-l puteti lua. Insa imi cer adresele "prietenilor" ca pt share public cer bani :ph34r:

aveti alte solutii? pe site nu-l pot pune inca fiindca este prea mare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O alta solutie ar fi sa-l spargi in arhive de cate 3 mega (13 : 3 =~ 5 mailuri) si sa faci o lista cu toti doritorii si sa le dai in 2 zile (3 mailuri intr-o zi si 2 a doua zi); eu pot primi 13 mega da' spart cel putin in 2...

Sau sa le pui pe un server de ftp...

Toate bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu este vorba despre catalogul de piese ci despre manualul tehnic in limba romana!

amatorii sa-mi zica...

da-ti mailul de la yahoo aici (ca are 100 de mb acum) si va trimit. astept mai multi ca sa nu trimit de fiecare data cate 12 mb ca inebunesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am primit manualul. Multumesc demostene! Am trimis si la adresele alex.somesan@gmail.com; resimre@yahoo.com; hadess18@yahoo.com dar s-ar putea sa plece din server dupa orele de program. Daca mai vrea cineva sa-mi dea mail si se rezolva (ca tine teava). Am totusi o problema cu pag 10-43 care nu sunt scanate complet. S-ar putea rezolva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai pe www.spymac.com va puteti face e-mail de 1Gb si in mod sigur pe ala puteti trimite un e-mail de cateva zeci de mega

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am primit manualul. Multumesc demostene! Am trimis si la adresele alex.somesan@gmail.com; resimre@yahoo.com; hadess18@yahoo.com dar s-ar putea sa plece din server dupa orele de program. Daca mai vrea cineva sa-mi dea mail si se rezolva (ca tine teava). Am totusi o problema cu pag 10-43 care nu sunt scanate complet. S-ar putea rezolva?

Trimite te rog si la awonsu@yahoo.com :baubau:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...