Sari la conținut

Dansand Cu Moartea


printart
 Share

Postări Recomandate

Numarul este B 71 GBN si este o kawa ZX6R verde!Eu am vazut motoreta care este practic decapotata de la nivelul farurilor!Cred ca intrat sub vreo masina mare de ajuns in starea aia .....

Care stiti mai multe de spre accident?

Edit:

Am unit cele 2 topicuri ce tratau acelasi subiect nefericit... pentru a nu exista confuzii

Editat de Thomas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 69
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Da' nu se poate mai fratilor asa ceva!!! Unul dupa altul??? In loc sa uitam de sectiunea de Accidente o tot ridicam?? Stie cineva ceva clar despre motociclist? Daca e adevarat.. R.I.P. :crack: :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am vazut motorul in curte la Udriste(acolo se tine pana la terminarea cercetarilor pt ca este acc. cu vatamare-victime) !Ce am auzit despre accident este ca a fost ieri,ca motociclistul a murit si ca nu purta casca!

O sa pun poze cu motorul dar nu le-am scos!Later poate....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

este o greseala. Nu a murit... este vorba despre acelasi accident pentru care am deschis un topic langa "Dansand cu Moartea". Motocicleta este la udriste pentru ca au luat-o politistii pentru cercetari.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

este o greseala. Nu a murit... este vorba despre acelasi accident pentru care am deschis un topic langa "Dansand cu Moartea". Motocicleta este la udriste pentru ca au luat-o politistii pentru cercetari.

 

 

da corect. Si eu m-am speriat .

 

Sper sa aiba puterea sa lupte.

Dumnezeu sa te-ajute !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce naiba se intampla mai oameni buni? Chiar asa...prea multe accidente...unul dupa altul

Trebuie sa fim si noi mult mai atenti daca ceilalti nu sunt!

Insanatosire grabnica si CASCATI OCHII OAMENI BUNI!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ani, taximetristul de pe contrasens a tras de volan... Vazuse ca impactul meu cu Nissanul era inevitabil... Fractiunea de secunda in care am ezitat sa-i dau gaz, de teama sa nu intru intr-unul din fata mea, m-a costat... Serviciile de la Urgenta, la fel... Dar n-am fost dispusa sa platesc pretul.. Asa ca m-am ales cu 3 zile in care am primit 3 fiole de algocalmin (anuntandu-i ca am alergie la algocalmin) si in care au "uitat" sa ma panseze si sa ma consulte...

 

Astia tre impuscati in cap! :crack: Cu Garcea cu tot! :wave: Multa sanatate lui Gabone. Stiu sigur ca lupta. Daca a avut puterea sa se ridice, va lupta :hug: Sa spuneti (care stiti) cu ce putem ajuta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand SANATATE si sa te revedem pe doua roti cat mai repede! In al doilea rand stau si ma intreb: CUM PANA MEA SUNT ATAT DE ASEMANATORI MILITIENII? Cum se poate sa fie atat de la fel? Oare mediul in care muncesc are un efect atat de profund? Turma asta e asa de imposibil de schimbat? Si cred ca asta e o problema si in alte tari (Ungaria)! Mica istorie off-topic pt a intelege ca militienii vor doar sa ciupeasca sau cel putin sa scape repede de responsabilitati!

Eu. Noapte. Cu masina. Un sat in tara vecin , Ungaria. Ma oprste militzishta! Imi explica ca am luminile de ceata aprinse si ca asta la ei in tara e inadmisibil! Imi pare rau zic! Involuntar! El nimic! Sa ma dau jos ca imi scrie un cec!!! CE? Un cec de 5000 de forinti adica 100 de euro si trebe sa-l platesc la posta si vai vai! Imi fierbe sangele! Militzishtu ma crede bou! 100 de euro pentru becurile de ceata???? Stau un moment si matematicesc: 5000 de forinti = 20 euro! El jmekeru credea ca ma sperie cu suta , cu cecu, cu posta ioi prostu de roman care se face pe el! Si l-am lasat sa imi scrie amenda, cecu era de fapt un formular gata completat pt posta. Si l-am platit cand m-am intors! REVOLTATOR!

COncluzie: nu va lasati prostiti! SANATATE MAXIMA!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se întâmplă în România

cu câțiva ani în urmă am ajuns la urgență (Floreasca) cu o degetul mare de la piciorul drept făcut varză, adică niÂşte dureri groaznice.

am aÂşteptat jos la ortopedie cred că 30 de minute dacă nu mai mult Âşi am reuÂşit într-un final să intru în cabinet unde am mai avut de aÂşteptat cred că încă 15 minute ( doctorul Âşi vreo doi asistenți parlamentau nu Âştiu ce subiect, iar eu eram prea nesemnificativ să ma bage în seamă)

când au venit la mine să vadă ce am, am luat o bacnotă de 100 000 Âşi am bagat-o în buzunarul doctorului la care el a scos-o Âşi s-a uitat la ea zicându-mi că nu e chelner.

am luat Âşi eu frumos banii din mâna lui Âşi am plecat înjurând

m-am dus la spitalul Sf. Ioan unde am fost operat de urgență în noaptea aia.

una peste alta sunt bine acum Âşi am rămas cu un gust amar față de doctorii spitalului Floreasca.

 

cât despre polițiÂşti :crack:

 

iar lui îi doresc însănătoÂşire rapidă Âşi fără sechele!

Dumnezeu să îl ajute!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...