Sari la conținut

Satu Mare - Accident Mortal 16.03.2007


naked
 Share

Postări Recomandate

R.I.P. :D :lol: :D :D

 

Asta e absurd, sa o patesti in halul asta si sa nu ai nici cea mai mica vina, si banuiesc ca nici o posibilitate sa eviti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: :D :D R.I.P. :) :D :D

 

Nu mai am cuvinte, daca intradevar circula pe banda pentru biciclisti, asa cum declara martorul ocular si idiotul ala de dubagiu a intrat peste el, si va dati seama ce viteza a avut de la aruncat 25-30 de metri, pai nenorocitul ala nu merita sa traiasca. Daca s-a intamplat ziua pe lumina, eu zic ca a fost clar un caz de omor de gr I pentru ca l-a vanat efectiv. Pai cum putea sa se fereasca soferul de moped de "VAPORUL" ala supersonic condus de un dement, descreierat sau retardat mintal, nici nu stiu cum sa-i mai spun...

Nici nu-mi pot imagina ceea ce este in sufletul parintilor, sa fie nevoiti sa-si identifice fiul, sau ceea ce a mai ramas din el. Imi dau seama ce este in sufletul tatalui, pentru ca din cate am citit s-a intors sa-si caute fiul ... si l-a gasit :)

 

Soferul vinovat merita omorat incet si chinuit bine inainte, eventual calcat cu duba inainte si-napoi de cateva ori, dupa care trebuie intors si pe partea cealalta, sa se faca bine, si iar de cateva ori cu duba peste el, da tot asa in ambele sensuri ca sa nu ameteasca nenorocitul!

 

Imi cer scuze tuturor pentru aceasta iesire, dar un om care nu da doi bani pe viata lui si a celor din jurul lui, dupa parerea mea nu merita sa traiasca! Un om a murit, asta pentru ca un altul nu a condus atent, a vorbit la mobil, a atipit, etc... Ce este de facut!?

 

Asfalt uscat si salutari cu farul!

 

PS - Pacat ca pana nu incepem sa-i omoram si noi pe ei nu vom fi bagati in seama! :D

 

R.I.P. :ok: :P :( :)

 

Asta e absurd, sa o patesti in halul asta si sa nu ai nici cea mai mica vina, si banuiesc ca nici o posibilitate sa eviti.

 

Ce sa mai poti sa eviti prietene. Acolo a fost diferenta de cel putin 50-60 de Km (dupa avariile din poza respectiva, atat cat se vad). Este ca si cum tu ai sta pe loc si te ia unul cu 50-60 la ora. Nu ai cum sa-l eviti! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma bate gandul sa nu mai citesc nimic postat la accidente! Mi-e groaza! Cum se simt cei din familiile celor accidentati? Cum se simt cei accidentati, daca mai apuca sa simta ceva? Si la urma urmei cum se simt idiotii care-i omoara pe cei cu 2 roti mai putin decat ei? Oare se simt idioti? FANTASTIC! :D :lol: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

offf de cate ori intru pe forum zic ..."Nu mai intru la accidente....dar nu pot...daca unul din prietenii mei

e acolo???...e crunt...am ajuns sa ne luptam cu invizibilitate..Dumnezeu sa iti pdihneasca sufletul......iar pe noi se ne aiba in paza....................atatea R.I.P.-uri in asa scurt timp.........e nedrept........

:D :lol: :D :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

R.I.P :D :) :D

Am ajuns sa cred ca ,daca am merge prin aer si tot s-ar gasi un inconstient sa dea peste noi :D

Pacat de el si de toti care au pierit nevinovati,ma intreb ...merita oare sa iei viata unui om pentru ca te-ai grabit sa castigi 2 minute in plus?!toti avem familii,fiinte dragi pe care le iubim...pt. toti zmeii si inconstientii ...imaginati-va ca veniti acasa si persoana pe care o iubiti cel mai mult s-a dus si nu va mai veni niciodata!!! :lol:

VIATA ARE PRIORITATE !(degeaba :D )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu imi vine sa cred ceea ce am citit, mi se pare un scenariu de film nereusit... Cum naiba sa intre ala pe pista de biciclete cand zbura cu duba prea jos si sa il spulbere pe cel care mergea pe acolo. Ce or avea unii in loc de creier? Ce o fi in capul aluia?

A luat o viatza si acum va avea la ce sa se gandeasca, o sa aibe cu ce trei de acum inainte... vai si amar de si de el si de familia indoliata...

R.I.P. si condoleante familiei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...