Sari la conținut

Care Pleaca Vineri La Mare In Jur De Orele 15-16


Carturaru'
 Share

Postări Recomandate

Daca e cineva interesat sa o tireze la mare vineri, propun intalnire la 15:30 la Arkul de Triumph. Pls contact je daca exista interesatzi.

 

Alles gute-n meine traiste.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt sigur ca totusi or sa vina destui. In fond pot sta oriunde, nu neaparat in camping. Eu de exemplu stau la cineva in Constanta. Chestia e sa ne vedem cat mai multi, si pe plaja , din partea mea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dom' Nitescu nu mai speria poporul - oameni buni, cititi in program.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai linistit ca nu sperie pe nimeni. Cam asta este curentul de opinie pe la noi. Eu inca nu stiu ce sa fac. Daca nu trebuia sa ma intalnesc cu cineva, probabil ca nu veneam.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Anyway. Am racolat ieri cativa discipoli, cca 3, la Ark:) Am uitat sa mentionez ca optez pentru varianta Urziceni, ca de Fetesti sunt satul pana in gat, ca si drum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca sare opresti si il pui la loc :baubau:)

nu stiu in ce stare mai sunt drumurile dar anul trecut dupa lehliu drumul era acceptabil cam la fel cu cel pe slobozia inschimb bucuresti lehliu era naspa rau deci tocmai bucata care poate fi parcursa pe autostrada...dar asta era anul trecut ,poate ne lumineaza careva care a facut ambele drumuri anul asta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Andrei Cristian, am inteles ca ai cunoscut un bun amic...Luigi - miercuri la arc.

 

Daca te intereseaza, noi plecam vineri dimineata. Stii ca ti-am mai spus de cele doua Honde si cu ocazia plecarii spre Brasov, insa atunci nu a aparut nimeni la Arc. Daca vrei, da-mi de veste si te sun.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Andrei Cristian, am inteles ca ai cunoscut un bun amic...Luigi - miercuri la arc.

 

Daca te intereseaza, noi plecam vineri dimineata. Stii ca ti-am mai spus de cele doua Honde si cu ocazia plecarii spre Brasov, insa atunci nu a aparut nimeni la Arc.  Daca vrei, da-mi de veste si te sun.

Youuu vreau sa plec vineri dimineata undeva intre orele 05-08.Cu cat este mai racoare cu atat e mai bine si pt. noi si pt. motor.Ce ora preferati ?

Aveti motoare de viteza ? :baldy:

Ca eu vin pe Yamaha Virago 535 incarcata cu rucsac, cort, femeia, dar izoprene si sac nu am gasit>Ma imprumuta careva ? :D

Binenteles ca vreau sa mergem pe autostrada noua si noi ca oamenii ce dreaq, macar 60 km si-apoi vedem :P

Am-nteles ca se iese pe centura pe la Tunari direct pe ea. :D Imi confirma careva ?

Ca loc de intalnire as spune in fata Casei presei libere(Scanteia)

Daca va aranjaza astept un raspuns rapid de la voi aici sau tel.0723.038.038 Bogdan. :baubau:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi vrem sa plecam pe la 8 din Bucuresti. Suntem cu doua Honde. Nu sunt motoare de viteza si mergem sigur, cam cu 80 la ora, media. Din pacate nu o sa te putem ajuta cu bagajele pentru ca peste tobele nostre modificate - ele vin cumva in sus - nu se pot pune genti. Vorbesc si cu ceilalti si te sun diseara. Pe mine ma cheama Mihnea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Drumul la Constanta este bun. L-am facut eu dus intors acum 2 saptamini. Cea mai proasta bucata este vechea autostrada unde se circula pe un sens insa ... daca nu e f aglomerat nu-i probl.

 

Autostrada are iesirea din bucurest pe nicolae grigorescu (de la dristor numai inainte) dar are corespondent si cu soseaua de centura ... deci merge si prin pipera tunari.

 

Atentie.... am vazut radare pe noua autostrada. Politia din Calarasi a inteles deja ca e un vad bun.

 

Am si eu o intrebare... daca fac pana..... de cauciuc... care ar fi solutia?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LOW RIDER : sambata respectiva, cu plecarea la Brasov, am fost 5 motoare la Arc, asa cum stabilisem. Ca am ajuns doar 3, din cauza de pierdut un IJ pe drum si stricat o japoneza in Predeal, e partea a doua. Dar am zis ca sambata se pleaca de la Arc, si asa am facut, deci nu ma poate acuza nimeni. Am stat pana pe la 9:30 parca, doar-doar o apare careva.

 

Bun, deci daca nu mai pleaca nimeni de vineri la pranza, intrucat eu nu pot pleca dimineatza (sunt la munca), va urez drum bun, din kanci radare si sa ne vedem cu bine la mare, ca prognoza vorbeste groaznic, de mare vijelie sambata :baubau:(((

 

P.S: daca sare lantzul mai merge, dar daca se rupe, e beliciune

 

saca faci pana de cauciu, iti iei un preacuvios spray de pana si te rogi sa fie numai niste pori bushitzi, altfel selasa cu plasturi :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok, acestea fiind spuse, ma tirez de la birou. In jur de 15:30-16:00 parasesc preakuvioasa Capitala, sfintzeaska-se numele ei. Ne vedem acolo. Ride safe!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...