Sari la conținut

Mobra


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Daca jantele sunt OK de ce le vopsești?

cea de pe fata am vopsito in "plictiseala" anul trecut deoarece sarise vopseaua de pe ea....si acum m'am documentat cum sa le vopsesc, si cred eu ca la aspect s'ar vedea mai frumos un verde/albastru metalizat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai adaug la cele de jos și următoarele:

două vitezometre de Mobră - unul fără geam (20 lei) , altul complet (30 lei) - ambele funcționale, în stare restaurabilă

un ghidon de Mobră fără nimic pe el (10 lei)

Se vând următoarele:

Jantă MOBRĂ "față" - mai protejată și astfel într-o stare mai bună, nu are spițe lipsă, nu prezintă crăpături

Jantă MOBRĂ "spate" - o spiță lipsă și gaura de la spița respectivă lărgită, janta cred că are și două începuturi de crăpaturi (vezi poze)

la cele două jenți ofer ~bonus~ două camere Victoria (una are supapa ruptă, trebuie vulcanizată, nu pot garanta că nu scapă aer vreuna) și două cauciucuri Victoria (murdare rău, dar în stare ok - netăiate, cu "carne" de cam 1 mm )

preț pentru cele două jenți = 50 LEI

două SUSPENSII de MZ (parcă) ce au fost montate pe o Mobra 50S o perioadă (sunt perfect compatibile, ceva mai rigide decât cele originale Mobra)

preț pentru cele două suspensii = 50 LEI

un ornament de far, de Mobră, puțin julit dar ok = 10 LEI

---

tot pachetul 100 LEI :)

--

ele se află în București dar trimit și-n țară cu Poșta Română

--

attachicon.gif2014-03-10 19.58.07.jpgattachicon.gif2014-03-10 19.58.34.jpgattachicon.gif2014-03-10 19.58.49.jpgattachicon.gif2014-03-10 19.59.09.jpgattachicon.gif2014-03-10 19.59.25.jpgattachicon.gif2014-03-10 19.59.53.jpgattachicon.gif2014-03-10 20.06.18.jpgattachicon.gif2014-03-10 20.06.48.jpgattachicon.gif2014-03-10 20.06.57.jpgattachicon.gif2014-03-10 20.07.14.jpg

Editat de alectronic
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut. Cine imi poate spune si mie cu ce pot inlocui mansoanele sau burdufurile de la furca la hoinar? Eu nu le am deloc si vreu totusi sa ii pun dar nu stiu ce.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se pot pune burdufuri de la bieletele de directie de Dacia.Sunt chiar mai bune si pot fi luate de pe la dezmembrari.La unul din capete va trebui taiat.

 

Burdufele nu se cumpara de la dezmembrari, in special cele de Dacia 1300. Si trebuie specificat ca este vorba de burdufe modelul nou!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

am un hoinar complet, zic eu in stare buna. Din lipsa de timp pentru el traieste dezmembrat in uscator. Daca este cineva interesat astept o oferta (bani, schimburi, bere etc.).

Editat de vlad.apetroi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Spre rusinea mea nu am un suflet atat de mare incat sa o fac donatie dar nici nu vreau sa fac avere. Primul client hotarat pleaca cu ea acasa (intr-un portbagaj) :)



Daca are cineva pe langa casa o casca flip up in stare decenta sau o armura mai mare (pt. 2 metri si 110 kg) ne putem intelege.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut am vazut ca era cineva interesat de burdufuri de furca pt mobra 50 S am cateva seturi noi noute daca este cineva interesat astept PM

Buna! Si eu sint interesat de o pereche de burdufuri noi,la un pret bun!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...