Sari la conținut

Aprilia RS 125 <VS> Honda CBR 125


Ce ati prefera dc ati avea A1 si nu ati putea lua un motor mai mare ?  

1.001 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Ce vrei ma?Nu top speedu ma intereseaza nici nu am sa-i dau sa vad cat e ca e 2t,acceleratia ma intereseaza,eu i-am zis ca honda niciodata nu va prinde 160,vezi de trb ta ca nu te-a bagat p tine nimeni in seama.

1.Nu ca "ma", ca nu ne cunoastem :laugh:

2.Vai...cbr-u' nu va prinde niciodata 160 , ce tragedie :angry:

3.Las-o "ma" mai moale pe aicea,ca n-ai o treaba :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 778
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vizitator ALINU
1.Nu ca "ma", ca nu ne cunoastem :laugh:

2.Vai...cbr-u' nu va prinde niciodata 160 , ce tragedie :angry:

3.Las-o "ma" mai moale pe aicea,ca n-ai o treaba :cheers:

Ce vrei ma rasule?Tu nu vezi ca nu iti da nimeni atentie aici?Jet!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intreb deoarece am mai zis CBR 11 Kw prinde 160 KM maxim ,iar alin a zis ca aprilia limitata la 11 Kw prinde injur de 100-110 ...

cat ma ? =))) cbr-u' nu prinde 160 nici daca o arunci din avion :laugh:

Mesaj completat

1.Nu ca "ma", ca nu ne cunoastem :lol:

2.Vai...cbr-u' nu va prinde niciodata 160 , ce tragedie :angry:

3.Las-o "ma" mai moale pe aicea,ca n-ai o treaba :cheers:

Ia uite ma, pokemonu' s-a suparat, du-te ma si uita-te la desene animate, d'alde pokemoni :laugh:, plozi de bani gata, au fite in cap...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cat ma ? =))) cbr-u' nu prinde 160 nici daca o arunci din avion :angry:

Mesaj completat

 

Ia uite ma, pokemonu' s-a suparat, du-te ma si uita-te la desene animate, d'alde pokemoni :cheers:, plozi de bani gata, au fite in cap...

Ma noi macar avem motoare si permis , voi stati si frecati (cuvant urat) dupa ele . Plecati in (cuvant urat) mea de aici , credeti ca parerea voastra e importanta ? Nimeni n-o ia in seama atata timp cat n-aveti nici macar 1 km facut.

Mesaj completat

Ce vrei ma rasule?Tu nu vezi ca nu iti da nimeni atentie aici?Jet!

Tie-ti dau atentie aia care n-au motoare si nici permis , ca va incadrati in aceeasi categorie. Ceilalti nici nu va baga in seama , va bagati voi in seama cu japca . Marsh in Dunare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ALINU

In afara de frana si alynush toti pokemonii sunteti niste ratati,care la scoala mergeti pe langa perete ca va bat golanii,v-ati luat motor sa mai castigati putin respect de la femei proaste,ba ati vazut cum aratati?Voi vedeti ce fel mergeti?Voi vedeti ce fel va imbracati pe motor?Ba va fwt in gura de pisati.Ai ceva de comentat?Stii cum se face,hai vino incoace!

 

Cand ma uit la pozele voastre park ma uit in curte la spitalu de handicapati!V-am scuipat.

 

 

nu am nevoie de atentia voastra,eu pe voi cand pun mana va fwt in poponeata,va dezvirginez.duceti-va in pwla mea de pishati.

Editat de ALINU
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In afara de frana si alynush toti pokemonii sunteti niste ratati,care la scoala mergeti pe langa perete ca va bat golanii,v-ati luat motor sa mai castigati putin respect de la femei proaste,ba ati vazut cum aratati?Voi vedeti ce fel mergeti?Voi vedeti ce fel va imbracati pe motor?Ba va fwt in gura de pisati.Ai ceva de comentat?Stii cum se face,hai vino incoace!

 

Cand ma uit la pozele voastre park ma uit in curte la spitalu de handicapati!V-am scuipat.

 

 

nu am nevoie de atentia voastra,eu pe voi cand pun mana va fwt in poponeata,va dezvirginez.duceti-va in pwla mea de pishati.

Cred ca am mai multi km de mers in maini decat ai tu cu motocicleta. Besi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ALINU

Tie daca iti inchid calculatoru iti tremura chilotii,voi sunteti sagetile in liceu,voi dati banii de pachet la baieti sa nu v-o luati...mi-ar fi jena.Jet! Si la km te intrec din prima luna.

Editat de ALINU
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma noi macar avem motoare si permis , voi stati si frecati (cuvant urat) dupa ele . Plecati in (cuvant urat) mea de aici , credeti ca parerea voastra e importanta ? Nimeni n-o ia in seama atata timp cat n-aveti nici macar 1 km facut.

Mesaj completat

1)Du-te ma si plimba ursu', tu te-auzi ce vorbesti ma? Du-te si invata sa RESPECTI, stii ce inseamna? Vezi ca ti-am dat mai jos explicatia. Dupa ce stii sa respecti, atunci imi poti da replica la post-ul meu!

 

2)De unde stii ma ca nu am facut nici un km facut? Sunt mai multe metode de a te "da" cu motocicleta,nu numai pe strada, acolo unde esti obligat sa ai permis. Eu forum LIBER, iarasi, daca nu stii ce inseamna iti dau jos explicatia, de ce crezi tu ca parerea TA e importanta? Uita-te la felul in care mergi pe motocicleta si apoi mai posteaza, ce exemplu dai tu altora, care, vor fi motociclisti? Te tot vad pe aici ca dai sfaturi, ca vezi, ca e buna aia, ca nu e buna aia, etc, ce ii inveti? Ca e "safe" sa mergi in pantaloni scurti si tricou pe motocicleta? Sau nu, esti cool nu ? Pentru pasaricile din coltul strazii, incerci sa agati ceva, ca daca nu ai avea motocicleta, ar fi vai de capu' tau, nu?

 

 

* RESPĂCT s.n. Atitudine sau sentiment de stimă, de considera?ie sau de pre?uire deosebită fa?ă de cineva sau de ceva; deferen?ă, venera?ie. ? Expr. A ?ine (pe cineva) la (sau în) respect = a ?ine pe cineva la distan?ă, a nu-l lăsa să devină prea familiar. A pune (pe cineva) la respect = a impune cuiva o atitudine respectuoasă. Respectele mele, formulă respectuoasă de salut. ? Din fr. respect, lat. respectus.

 

** LĂBER, -Ă, liberi, -e, adj.(Despre ac?iuni) Care nu este supus unei restric?ii cu caracter arbitrar.

Editat de wally08
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ALINU

voi sunteti motociclisti ma?Va duceti prieteni pe amkart si pelcati dusmani?Voi faceti misto de alynush ca are hyosung?Voi va dati doar mari la prosti ca altii nu pun botu.voi sunteti baieti ma...oare unde-s bagabontii printre toate femeile astea proaste?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1)Du-te ma si plimba ursu', tu te-auzi ce vorbesti ma? Du-te si invata sa RESPECTI, stii ce inseamna? Vezi ca ti-am dat mai jos explicatia. Dupa ce stii sa respecti, atunci imi poti da replica la post-ul meu!

 

2)De unde stii ma ca nu am facut nici un km facut? Sunt mai multe metode de a te "da" cu motocicleta,nu numai pe strada, acolo unde esti obligat sa ai permis. Eu forum LIBER, iarasi, daca nu stii ce inseamna iti dau jos explicatia, de ce crezi tu ca parerea TA e importanta? Uita-te la felul in care mergi pe motocicleta si apoi mai posteaza, ce exemplu dai tu altora, care, vor fi motociclisti? Te tot vad pe aici ca dai sfaturi, ca vezi, ca e buna aia, ca nu e buna aia, etc, ce ii inveti? Ca e "safe" sa mergi in pantaloni scurti si tricou pe motocicleta? Sau nu, esti cool nu ? Pentru pasaricile din coltul strazii, incerci sa agati ceva, ca daca nu ai avea motocicleta, ar fi vai de capu' tau, nu?

 

 

* RESPĂCT s.n. Atitudine sau sentiment de stimă, de considera?ie sau de pre?uire deosebită fa?ă de cineva sau de ceva; deferen?ă, venera?ie. ? Expr. A ?ine (pe cineva) la (sau în) respect = a ?ine pe cineva la distan?ă, a nu-l lăsa să devină prea familiar. A pune (pe cineva) la respect = a impune cuiva o atitudine respectuoasă. Respectele mele, formulă respectuoasă de salut. ? Din fr. respect, lat. respectus.

 

** LĂBER, -Ă, liberi, -e, adj.(Despre ac?iuni) Care nu este supus unei restric?ii cu caracter arbitrar.

1)Pulica eu ii respect pe cei care sunt mai buni decat mine . Voi vad ca nu ,va credeti mari zmei.

2) Vad ca te dai bine pe forum ca in rest esti 0 barat/.

Mesaj completat

voi sunteti motociclisti ma?Va duceti prieteni pe amkart si pelcati dusmani?Voi faceti misto de alynush ca are hyosung?Voi va dati doar mari la prosti ca altii nu pun botu.voi sunteti baieti ma...oare unde-s bagabontii printre toate femeile astea proaste?

Da' tu esti motociclist ma , care n-ai nici permis ? Gura.

Editat de Mr Andrew
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ALINU

Ba baiatule,tu il asculti pe thug?Se crede zeu in motociclism,si e un (cuvant urat),pai zeu in motociclist sa zici ca esti dupa cel putin 10 ani,cu cel putin 100.000 km,nici atunci.Ba tu ar trebui sa sari in dambovita cu moto si toti ceilalti.eu sunt tare curios daca la 18 o sa va luati un cel putin 600,si daca o sa aveti motocicleta si la 40 ani,sau doar acuma sa nu va mai scuipe lumea.

 

Repet!:

Ai ceva de comentat?Stii cum se face,hai vino incoace!

 

O sa am ma permis stai linistit.

Editat de ALINU
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba baiatule,tu il asculti pe thug?Se crede zeu in motociclism,si e un (cuvant urat),pai zeu in motociclist sa zici ca esti dupa cel putin 10 ani,cu cel putin 100.000 km,nici atunci.Ba tu ar trebui sa sari in dambovita cu moto si toti ceilalti.eu sunt tare curios daca la 18 o sa va luati un cel putin 600,si daca o sa aveti motocicleta si la 40 ani,sau doar acuma sa nu va mai scuipe lumea.

 

Repet!:

Ai ceva de comentat?Stii cum se face,hai vino incoace!

 

O sa am ma permis stai linistit.

Ala se numeste misto , ceea ce face thug . Dar voi nu ati auzit de asa ceva , voi ati auzit doar de mita(ca altfel nu poti sa iei permisu) , bataie , cocalari.

Hai ca ma duc sa ma plimb , plimbati-va si voi pe net.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1)Pulica eu ii respect pe cei care sunt mai buni decat mine . Voi vad ca nu ,va credeti mari zmei.

2) Vad ca te dai bine pe forum ca in rest esti 0 barat/.

1):angry: Cum mi-ai zis ma ? "Pulica"? :cheers: Ce spuneai de respect ? Daca pe tine cineva nu te respecta ce faci ? Iti iei jucariile si pleci la mama, ca de' plangi, ca de' nu te-a respectat, nu? :laugh: Ce minte ce copil de bani gata ai, vezi ca viata nu e asa de "roz", nu dau lectii de viata, dar am trecut prin mai multe decat tine, asa ca taca-ti gura.

 

2)Nu mai comenta inutil, nu ma cunosti , nu stii ce anturaj am , nu stii cum ma comport si ce prieteni am.

 

 

P.S.(pentru tine: POST-SCRĂPTUM) Ai invatat descrierile cuvintelor de mai sus? Ca sa poti sa imi raspunzi la post?

 

P.S. Parca nu vorbeai cu "cei fara permis si experienta", cu toate am invatat mai multe decat tine.

 

LATER EDIT : Ai descoperit benzina ? E ca si cum ai descoperi America, nu ? :laugh:

 

 

 

Editat de wally08
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma bag si eu.

 

 

Nobody gonna love me better, Imma stick wit u forever

Nobody gonna take me higher, Imma stick wit u

You know how to appreciate me, Imma stick wit u, my baby

Nobody ever made me feel this way, Imma stick wit u

 

:angry: Ma duc sa beau un Pepsi.

post-39767-1248883367_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ALINU

Ba pai cand o sa am carnet nu o sa mai stau pe forumu asta plin de handicapatii de-alde voi ca asa aratati si va comportati.Amice ce face thug se numeste cacao.Nu sunt cocalar pentru cultura ta generala.Nu iau permisu pe mita pentru ca nu sustin aceste lucruri.

 

P.S: Am mai multi km pe jos decat tu cu harbu ala de mobra.

Editat de ALINU
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma bag si eu.

 

 

Nobody gonna love me better, Imma stick wit u forever

Nobody gonna take me higher, Imma stick wit u

You know how to appreciate me, Imma stick wit u, my baby

Nobody ever made me feel this way, Imma stick wit u

 

:angry: Ma duc sa beau un Pepsi.

 

tRist

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma copii, ati baut redbull sau ce plm aveti? vorbiti in plm de motoare nu va tot pishati unu pe altu aici ca se impute forumu. Serios, incetati. Ori vorbiti de motoare (motorase, ma rog) ori nu vorbiti deloc. ps: merge hyosungu aline?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ps: merge hyosungu aline?

 

Numai merge, ca am trecut de 1500 km (trebuie sa fac revizia) si asta de la service m`a programat marti (saptamana viitoare) si mi`a spus sa mai merg maxim 200 - 300 km, si deja am 1580. :angry:

 

Ma duc sa iau Cross`ul sa ma dau pe camp :laugh:

 

No body can hear you when are on the (cum pwla mea se scrie camp!!) :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba aline,in viata cand ai cu ce sa te lauzi lauda-te.nu cum fac altii se lauda cu ce nu au. :lol: .PUP:>

 

nu ma laud ma... ce naiba, sa ma laude altii... cum esti tu ma :cheers: daia te iubesc eu pe tine :angry:

 

DAR NU SUNT GAY !!! :laugh:

 

SUNT HETERO 99.9 % :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acuma serios, de ce sa iti iei cbr, cand are cauciuc pe spate pe 110 sau plm sti cat, nici nu te poti inclina in curba, si arata ca pwla, si nici nu ai putea sa acumulezi viteza necesara intrarii intr-o curba s-o poti lua frumos, cu genunchiu jos. La rs incape si pe 170 cauciucu spate ;:angry:. Din partea mea luati-va ce vreti... in afara de cbr :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ALINU

Asa ma,mie mi-ar fi rusine cu cbr sincer.Mai bine nu mi-as lua.Ieri radeam de un mos ca a pus motor la bicicleta,cam tot aia e:))...tru ceea ce zici

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...