Sari la conținut

Iesiri Organizate, Plimbari De Duminica Ale Sibienilor


Bullet
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 696
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Am si eu o propunere pt duminica asta: ce-ar fi sa dam o tura pana la Geoagiu? Ma gandesc sa plecam mai devreme din SB (adica inainte de ora 12), mergem frumos si linistit, tragem o balaceala si ne intoarcem fresh si pregatiti pt o noua saptamana....zic rau?

Astept propuneri din partea celorlalti, poate ne strangem cativa si facem treaba asta.

 

Cu respect!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chef ROCK pe VALEA SADULUI in aer liber perioada 28-29 iunie . Oricine este bine venit *exclus manelarii

Tinuta nu e obligatorie sau e obligatoriu sa nu fie. Obligatoriu sa luati cortul! hahaha.....detalii joi la terasa Cotton!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am ajuns cu Polo pe la 12:20, putin inaintea ta Florine (ca doar te am vazut cum veneai in sus, te-am flashuit)... si era plin de motorete. Da' i-ai speriat tu cu comportamentu tau antisocial cand s-o auzit deja din padure ca vii cu tobele tale satanice. Asa ca au fugit toti ingroziti cu motoare si veverite cu tot in padure. :crack:

 

pana si crocodilii se sperie de el si se urca in copaci de frica :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu o propunere pt duminica asta: ce-ar fi sa dam o tura pana la Geoagiu? Ma gandesc sa plecam mai devreme din SB (adica inainte de ora 12), mergem frumos si linistit, tragem o balaceala si ne intoarcem fresh si pregatiti pt o noua saptamana....zic rau?

Astept propuneri din partea celorlalti, poate ne strangem cativa si facem treaba asta.

 

Cu respect!

 

am fost eu duminica la Geoagiu.

e tare naspa! nu era loc nici sa arunci un ac! sardelele in conserva sunt minciuna! wc-uri super mizere, iar in bazin loc zero!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chef ROCK pe VALEA SADULUI in aer liber perioada 28-29 iunie . Oricine este bine venit *exclus manelarii

Tinuta nu e obligatorie sau e obligatoriu sa nu fie. Obligatoriu sa luati cortul! hahaha.....detalii joi la terasa Cotton!

vesti de la nico...plecarea e sambata la ora 14:00 benzinaria de pe calea cisnadiei, directia cisnadie...cine vrea vine cu cort, sac de dormit, mancarica etc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine merge in 4-6 iluie la targul secuiesc????????

 

eu, SRY..... probabil omunegru22.....poate papillion.....

cu cat mai multi cu atat mai bine si mai fain!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

interesat careva de ocolit via praid -> gheorgheni ?

 

clar! nu suna rau! mai ales ca drumul prin fagaras- brasov e nasol!

plecarea va fi vineri din petromul de la iesire spre medias undeva in jur de 18-18.30

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

343 km...... cam nasol de plecat la orele alea

avand in vedere si timpul pana se aduna lumea.

 

o plecare la 17:30 => 4 ore jumate de lumina...... ajungi la 22 acolo - 2 sau 3 opriri scurte

mai ca merge

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

343 km...... cam nasol de plecat la orele alea

avand in vedere si timpul pana se aduna lumea.

 

o plecare la 17:30 => 4 ore jumate de lumina...... ajungi la 22 acolo - 2 sau 3 opriri scurte

mai ca merge

 

pai....problema e ca eu sunt la scarbici pana la 17.30 clar n-am cum sa ajung, sorry.

343 prin gheorgheni? mi se pare foarte mult. din cate stiu eu, e la vreo 60 km de brasov.

ma gandeam sa venim la intoarcere pe gheorgheni.....

Editat de Deer T-Ace
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum e cu cazarea???gasim ceva acolo cand ajungem sau??!!!

 

nu stiu. eu personal ma cazez in grota personala- cort.

Editat de Deer T-Ace
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine are chef sa vina la intrunirea de la targu secuiesc, plecarea va fi la ora 18.00 din petrom la iesirea spre medias. :bigstar:

 

intrarea e 25 ron la intrunire

Editat de Deer T-Ace
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Oameni buni am si eu o intrebare. Stie careva cum e drumul de la Cluj la Baia Mare prin Dej?

Ceva detalii, orice ma poate ajuta.

 

Multam fain.

 

 

Acum cateva luni , cand am fost eu , nu era intr-o stare prea grozava.... se lucra intre Cj si Dej pe mai multe portiuni(sunt si portiuni bune nu zic nu)... Dupa Dej e un fel de Sibiu -Medias...

 

Numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dej - Gherla e praf :blink:

Dej - Baia Mare...cam nota 5 din 10 ... :baldy:

Numai bine,

Raul

 

Noroc ca de la Dej la Gherla nu-s decat 16 km, dar pana la Baia Mare ar fi dureros sa-mi rup furca prin gropile patriei.

Vreau sa merg in 26 iulie la un concert in Baia Mare si am vrut sa stiu daca e de preferat sa-mi iau motorul sau sa merg cu trenul. Clar as prefera pe 2 roti dar daca e atat de groaznic nu stiu daca merita. Ce inseamna drum de nota 5? Decopertat, gropi, nisip, in lucru? Sa-mi fac macar o idee.

Exista o alta varianta mai buna? O ruta ocolitoare ceva mai buna?

 

Merci mult.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...