Sari la conținut

Iesiri Organizate, Plimbari De Duminica Ale Sibienilor


Bullet
 Share

Postări Recomandate

Mie imi surade ideea,nu stiu care este exact traseul .. dar sper sa pot cu merge CB-ul meu

 

 

si mie imi surade ideea dar... daca as fi stiut cu cateva zile inainte. dar nu stiu cat de buna ii ideea luand in vedere starea meteo de afara :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 696
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acuma ce mi-e Romanian, ce mi-e European...same shit :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi ca vrea sa mearga Vrajitoru pe un traseu asemanator.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Sambata plecam la intrunirea de la Odorhei. Nu avem ora fixa, dar daca mai sunt doritori, putem incerca sa stabilim ceva. Duminica plecam mai departe spre mare, apoi sud - sud-vest.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AVEM O CERERE!!!de participare la nunta unui coleg motociclist.

Cred ca e bine sa se prezinte si aici cu cerea in direct.

Hai sa dam curs .O citez.

ASTEPT CONFIRMARI DE PARTICIPARE.(aici sau la intilnirile de joi sau duminica)

 

 

 

 

 

 

Revin cu rugamintea, de data asta oarecum mai oficial. va rog pe dumneavoastra sa sunati adunarea pentru alai.

nunta noastra va fi in 20 august. plecarea va fi din turnisor, cu mine calare, la o ora pe care nu am reusit sa o stabilesc inca. nasii ii vom lua tot din turnisor, la 1 min distanta de mine. mireasa ne asteapta pe mihai viteazu. cununia va fi la ora 12:30 la primaria din selimbar. punctul terminus e la biserica din muzeul satului. ne-am gandit ca e destul de lung drumul si ca nu e cazul sa tinem motociclistii blocati si pe durata slujbei (decat daca doresc asta). la biserica trebuie sa ajungem inainte de ora 14:00.

stiu ca plimbarea asta va fi un efort, dar sper sa se gasesca oameni care sa imi faca bucuria asta.

Editat de bunicu'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Salutare, Duminica 20 octombrie 2011 vreu sa organizez o tura (soft enduro) pe urmatorul traseu: Sibiu - Saliste - Crint - Creasta Porumbelului - Jina - Sibiu.

 

Cine vrea sa-si plimbe calutul pe meleaguri mioritice sa strige "prezent" ca sa putem stabili o ora de plecare.

 

Pana acum se anunta un transalp, un dominator, un newtenere si ... mai asteptam cu drag si pe altii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, Duminica 20 octombrie 2011 vreu sa organizez o tura (soft enduro) pe urmatorul traseu: Sibiu - Saliste - Crint - Creasta Porumbelului - Jina - Sibiu.

 

Cine vrea sa-si plimbe calutul pe meleaguri mioritice sa strige "prezent" ca sa putem stabili o ora de plecare.

 

Pana acum se anunta un transalp, un dominator, un newtenere si ... mai asteptam cu drag si pe altii.

 

Duminica, ora 11 la OMV langa Bricomat (iesire Cristian).

 

Duminica, ora 11 la OMV langa Bricomat (iesire Cristian).

 

No ... am vb cu lumea si ne-am adunat cativa: io-transalp, dani-transalp, luci-dominator, silviu-dominator, corina-honda nx, eugen-tenere, si s-ar putea andrei-transalp si "nu i-am retinut numele"-suzuki dr, cine mai doreste, cine mai pofteste?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Duminica, ora 11 la OMV langa Bricomat (iesire Cristian).

 

 

 

No ... am vb cu lumea si ne-am adunat cativa: io-transalp, dani-transalp, luci-dominator, silviu-dominator, corina-honda nx, eugen-tenere, si s-ar putea andrei-transalp si "nu i-am retinut numele"-suzuki dr, cine mai doreste, cine mai pofteste?

Editat de yuk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Duminica, ora 11 la OMV langa Bricomat (iesire Cristian).

 

 

 

No ... am vb cu lumea si ne-am adunat cativa: io-transalp, dani-transalp, luci-dominator, silviu-dominator, corina-honda nx, eugen-tenere, si s-ar putea andrei-transalp si "nu i-am retinut numele"-suzuki dr, cine mai doreste, cine mai pofteste?

 

pozne:

 

http://dl.transfer.ro/creasta_porumbelului_moto-transfer_RO-24oct-dad051.rar

Editat de ady21blaga
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, Duminica 20 octombrie 2011 vreu sa organizez o tura (soft enduro) pe urmatorul traseu: Sibiu - Saliste - Crint - Creasta Porumbelului - Jina - Sibiu.

 

Cine vrea sa-si plimbe calutul pe meleaguri mioritice sa strige "prezent" ca sa putem stabili o ora de plecare.

 

Pana acum se anunta un transalp, un dominator, un newtenere si ... mai asteptam cu drag si pe altii.

 

Daca mai faceti iesiri de genul pe viitor, sa anuntati si aici pe forum.

As fi venit si eu Duminica, mai ales ca a fost o vreme super frumoasa...dar o problema de sanatate m-a tinut acasa dar la iesiri de genul as iesi si eu daca timpul imi permite, eventual combinat si cu o slanina fripta pe undeva pe traseu.

 

Toate bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ia vezi o pagina mai sus... pe mine m-au anuntat joi-vineri... la ora intalnitri picura

Daca e senin duminica io as urca pe Cindrel :scratch:

Editat de yuk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Transalpina, sambata - duminica, cu cazare la Obarsia Lotrului sau la Ranca. Sibiu - Jina - Sugag - Obarsia - Ranca si intoarcerea tot pe acolo sau Obarsia - Voineasa - Brezoi - Valea Oltului - Sibiu.

 

Transalpina, sambata - duminica, cu cazare la Obarsia Lotrului sau la Ranca. Sibiu - Jina - Sugag - Obarsia - Ranca si intoarcerea tot pe acolo sau Obarsia - Voineasa - Brezoi - Valea Oltului - Sibiu.

 

Cazare la Pensiunea Bradul - Obarsia: 100 - 110 lei/camera/noapte

Cazare Ranca: 65 - 80 lei/camera/noapte

 

Eu as opta pt nani la Ranca :)

 

Pensiunea Carmen - Ranca: 80 de lei/camera/noapte. La cele mai ieftine nu mai erau locuri.

http://www.turistinfo.ro/ranca/cazare-ranca/pensiunea_carmen-c26490.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...