Sari la conținut

Iesiri Organizate, Plimbari De Duminica Ale Sibienilor


Bullet
 Share

Postări Recomandate

Foarte fain :)

ceva va rog ... daca se poate sa postati mai multe detalii atunci cand anuntati o plimbarica. merci :D

Salut, am anuntat in seara anterioara si crede-ma ca traseul l-am stabilit pe loc :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 696
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

În 2 mai merg la muncă. Nici astăzi nu aş fi stat acasă dacă aveam posibilitatea de a merge la muncă ( n-are rost să pierd o zi de concediu pe o vreme ca asta :P )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Salutare !


Sambata 31.05.2014 Larisa si Luci ,iubitori de 2 roti , isi vor uni destinele.


Va propun sa ii insotim pe un scurt traseu ( LukOil - intrare Sibiu dinspre Brasov <> Hotel Silva ) cu plecare de la ora 15:15 .


Va rog sa confirmati prezenta la tel 0744 137 356 .


Va multumin anticipat ! Berea e din partea casei !!


:mexicanwave:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Salutare!

Dat fiind faptul ca nu am trecut la enduro touring de foarte mult timp si nu sunt un bun cunoscator al traseelor, vin la voi cu urmatoarea rugaminte: se dau doi colegi de munca nemti din categoria de varsta 50+ care au mai fost in Romania cu motoarele "mari" (Varadero etc) si le-a placut. Acum vor sa vina din nou cu "caprele" pe remorca si vor sa puna "tabara" in Sibiu sau pe langa.

Rugamintea lor pentru cunoscatorii zonelor ar fi urmatoarea: oamenii vor sa se dea pe off-road, dar nu hard-enduro pentru ca ei zic ca nu-i mai tin oasele; in consecinta, ar vrea sa afle trasee strict de offroad in zona Sibiului (eventual spre Tg. Mures), de preferinta si cu peisaje faine. Sunt deschis la sugestii pe care am sa le transmit, cu multumirile de rigoare.

De precizat ar fi ca faptul ca Sibiul ca oras nu este batut in cuie, desi sunt convins ca vor sta acolo macar o noapte-doua, dar pot incarca motoarele si schimba locul de dormit.

Habar n-am daca am fost foarte coerent in exprimare. Raspund cu placere la eventualele neclaritati.

Ar mai fi grozav daca mi-ati putea da ceva numere de contact din zona in ideea in care se beleste ceva la motoare si trebuie reparate. Multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

Dat fiind faptul ca nu am trecut la enduro touring de foarte mult timp si nu sunt un bun cunoscator al traseelor, vin la voi cu urmatoarea rugaminte: se dau doi colegi de munca nemti din categoria de varsta 50+ care au mai fost in Romania cu motoarele "mari" (Varadero etc) si le-a placut. Acum vor sa vina din nou cu "caprele" pe remorca si vor sa puna "tabara" in Sibiu sau pe langa.

Rugamintea lor pentru cunoscatorii zonelor ar fi urmatoarea: oamenii vor sa se dea pe off-road, dar nu hard-enduro pentru ca ei zic ca nu-i mai tin oasele; in consecinta, ar vrea sa afle trasee strict de offroad in zona Sibiului (eventual spre Tg. Mures), de preferinta si cu peisaje faine. Sunt deschis la sugestii pe care am sa le transmit, cu multumirile de rigoare.

De precizat ar fi ca faptul ca Sibiul ca oras nu este batut in cuie, desi sunt convins ca vor sta acolo macar o noapte-doua, dar pot incarca motoarele si schimba locul de dormit.

Habar n-am daca am fost foarte coerent in exprimare. Raspund cu placere la eventualele neclaritati.

Ar mai fi grozav daca mi-ati putea da ceva numere de contact din zona in ideea in care se beleste ceva la motoare si trebuie reparate. Multumesc!

Salut! Uite aici un link care te-ar putea ajuta. http://www.sibiu-turism.ro/Ce-facem-Activitati--Trasee-de-bicicleta.aspx

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...