Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

iegzact :) .

 

carnet in masura in care timpul imi va permite. deocamdata sa am mobrita gigea, sa ma duca iubi la pascut pe undeva cu ea, sa-mi fac damblaua, ca tare dor mi-e sa o tin din nou de coarne :) , sa aluncam pe damburi...

 

 

Ce dai?? :)

 

Pentru intrebarile referitoare la permis: si-l va lua cat de curand...Din nefericire si ea, ca si multi altii, are un job destul de solicitant iar timpul nu ii permite foarte multe..Si nu, permisul nu si-l va lua in 2020 sau in 2050!! Si da, sunt purtatorul ei de cuvant dar deja am obosit eu de cate ori am auzit intrebarea asta.. Momentan are cu cine sa se plimbe, tinand cont ca are o frumusete de enduro o sa o duc eu prin paduri, munti, dealuri..Hai sa nu mai insistam atata cu permisul ala.Fiecare isi ia permisul cand decide sa faca asta.... :P

Editat de shuvyx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

da da, am mai auzit textul asta :) .

de nenumarate ori , chiar...

 

Hai nene smok3-ule ca ne mai trebuie aprilii, n-avem decat doua la activ, si sunt singuratice :P

ca bine zici! ca un om mare...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da da, am mai auzit textul asta :P .

 

Stiu ca atzi mai auzit ..dar...... :) sa imi fie rusine

 

Hai nene smok3-ule ca ne mai trebuie aprilii, n-avem decat doua la activ, si sunt singuratice :)

 

pe cuvantul meu de mincinos ca vin azi :) daca nu intervine din nou altceva :)

Editat de smok3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buei...deci...sunt unicat: UNICUL, SINGURUL SUZUKI DR!!! SI NU N-O SA-I PUN KIT DE LANT DE 'ONDA! NEVER!!! :) :P ...hmmmmmmmmmm daca ma gandesc io bine...mai ieczista si alte suze prin gasca, imi vin in minte: Catalin GS 500, Dinu cu V-Stormu'...deci...:) am reprezentare si frati suzukisti...ca sa nu mai zic si de yamaha...sunt 3 cu a lu' Cojo :)

Editat de shadowrider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi place ca l-ai omis pe Mihai. Intentionat nu, ca se ataca? Buna, buna asta :)

ia nu-l mai suparati voi pe Mihai, ca poate de-aia nici nu vine la birou...Dusmanosilor!

P.S. si nu, nu sunt purtatorul lui de cuvant :P

P.P.S. zi tu drept,shuvyxe, nu-i asa ca-ti place cand iti iau femeile apararea? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ia nu-l mai suparati voi pe Mihai, ca poate de-aia nici nu vine la birou...Dusmanosilor!

P.S. si nu, nu sunt purtatorul lui de cuvant :P

P.P.S. zi tu drept,shuvyxe, nu-i asa ca-ti place cand iti iau femeile apararea? :)

 

 

normal, voi aveti un trecut impreuna. cerchezule, ian sa-ti faci cont, ca avem treaba impreuna :) .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tot respectu' sa traiti!

 

Bai astia, ia hai gata cu vorbaria ca a intrat dom' colonel

General pustiule!! General... D-asta nu o sa ajungi nicaieri! Esti cu capul la pitzipoance.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi place ca l-ai omis pe Mihai. Intentionat nu, ca se ataca? Buna, buna asta :)

 

 

Glumetule :) ..Lasa ca ne rafuim noi, amu!

 

Nu, nu veneam la birou joia pentru ca aveam impresia ca e un club exclusivist...accesul admis doar membrilor vechi plus ca sunt mult mai putin motociclist ca altii !! O sa incerc incepand de astazi, bineinteles daca ma primiti... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Glumetule :) ..Lasa ca ne rafuim noi, amu!

 

Nu, nu veneam la birou joia pentru ca aveam impresia ca e un club exclusivist...accesul admis doar membrilor vechi plus ca sunt mult mai putin motociclist ca altii !! O sa incerc incepand de astazi, bineinteles daca ma primiti... :P

Si zici ca-ti iei o Honda, corect? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna, buna asta :)

 

Stai sa vezi ce se umfla Mihai in pene.

 

 

Nu ma umflu ma in pene pentru adevaruri spuse a miliarda oara :)..Da' cand o sa cresti, vei intelege :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 x Mishu. 2 x SV albastru. Era clar ca o sa coalitzioneze impotriva mea. Baaaaaaaaaaah Honda baaaaaaah!

Mai mergeti si voi prin lumea buna, la Everest sunt numa Honde!

Editat de Oryon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 x Mishu. 2 x SV albastru. Era clar ca o sa coalitzioneze. Baaaaaaaaaaah Honda baaaaaaah!

Nu mai fi suparat, Oryoane! Ca Honda are stil! Ai vazut si tu ca apar deja doua Dominatoare la birou, si nu se apuca de coalitzii d-astea sucevene (SV = Suceava, nu? :) )

 

 

2 x Mishu. 2 x SV albastru. Era clar ca o sa coalitzioneze impotriva mea. Baaaaaaaaaaah Honda baaaaaaah!

Mai mergeti si voi prin lumea buna, la Everest sunt numa Honde!

Corect, dar nu ma mir! Nici macar pe... Transfagarasan n-am vazut Suzuki :):lol::P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 x Mishu. 2 x SV albastru. Era clar ca o sa coalitzioneze impotriva mea. Baaaaaaaaaaah Honda baaaaaaah!

Mai mergeti si voi prin lumea buna, la Everest sunt numa Honde!

 

 

gresit:

 

1 x Mihai aka shuvyx; 1 x sv 650 s (adica semicarenat);

 

1x Mishu aka amimagz; 1 x sv 650 (adica naked).

 

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...