Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

Tradare, tradare, de 3 ori tradare! mai pupi tu aprilia mea fix anu' viitor, dupa "martia"...

 

 

:) tocmai atunci

 

eee,sunt doar niste invidiosi,ti-e clar, nu?

 

Bai ce pot spune posibil...... :( sti cum e fiecare cu gusturile lui ,posibil sa nu le placa italienele :cheers:

Editat de smok3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ia uite cum te "injunghie" pe la spate fix cei la care te asteptai mai putin...bineeeeeee! acu' tre sa faci 3 pui pe sticla, daca vrei iertare!

 

n-avem :) .

 

:(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda HONDA este HONDA pana ti se arde releul de incarcare si sa vezi distractie apoi la impins bartai vaca de 200 si de kg

 

deci intrebare intrebatoare EXISTA PE LA NOI PRIN GASCA CINEVA CARE SA SE PRICEAPA SA REPARE SAU CARE ARE DE VANZARE UN RELEU DE INCARCARE VFR 750 F '94

 

 

 

a si daca gasesc poate doneaza cineva un cooler de calc folosit si care nu mai trebe nu de alta dar chestia este ca releul cu pricina se incinde prea tare si de aceea se arde si impinge PAPA la deal pe cheia uffffffffff :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda HONDA este HONDA pana ti se arde releul de incarcare si sa vezi distractie apoi la impins bartai vaca de 200 si de kg

 

deci intrebare intrebatoare EXISTA PE LA NOI PRIN GASCA CINEVA CARE SA SE PRICEAPA SA REPARE SAU CARE ARE DE VANZARE UN RELEU DE INCARCARE VFR 750 F '94

 

 

 

a si daca gasesc poate doneaza cineva un cooler de calc folosit si care nu mai trebe nu de alta dar chestia este ca releul cu pricina se incinde prea tare si de aceea se arde si impinge PAPA la deal pe cheia uffffffffff :crack:

Releu n-am si nici cooler, dar iti pot spune ca gasesti ventilator pe la Maica Domnului (strada, nu personajul :crack:), unde sunt magazinele alea multe cu componente electronice. Si ai pe acolo de unde sa-ti alegi, iar preturile incep de la sub 10 lei/ventilator (nou). Si nu merge prea mult fara releu, ca-i pacat de CDI...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

merci mult man de informatie

am pus un regulator de la un kawa cred si am sa iau si un culer insa imi trebe unul miiiiic de tot ca nu prea am loc acolo

 

 

ai incercat sa schimbi motoreta? :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

merci mult man de informatie

am pus un regulator de la un kawa cred si am sa iau si un culer insa imi trebe unul miiiiic de tot ca nu prea am loc acolo

Se gasesc si d-alea mici cum vrei tu, insa daca spatiul e asa de mic, macar are ventilatorul pe unde sa traga/plimbe aerul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...si uite cum s-a combinat o honda cu o kawa...ca toti spuneau unii carcotasi ca nu se poate!!!! :crack: :crack: :crack: :agree: :lol: :lol: , ba mai mult se pare ca acum 'onda e cam depindenta de kawa :bigstar: :banana: :) :lol: :hurt: :hurt: :hurt:

 

Papa: sorry man de ce ai patit! insa chiar nu aveai de unde sa stii ca releul e cu probleme.

Editat de shadowrider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a fost careva in vreo plimbare calare in acest wkd?

 

 

nu da aveam o poftaaaa :agree:

 

 

in fine, fiti atenti patanie :lol: aseara mi-am zis in gand ca ii dau bafta mea crancena si bulanu exagerat prietenei in caz ca e nevoie la bac si drept urmare am facu o nefacuta :crack: :

 

Mergeam eu linistit si incetisor pe langa masini si bordurica atent la domnii soferi si am in fata un tiximetris care .. cred ca ma vede si imi inchide culoaru .. franez asa in doru lelii ca aveam inca 2 masini pana sa ajung la el ... ajung in spatele masinii ma asigur dau semnal ma bag printre benzi tim til pe langa el si am zis eu ca am prea mare viteza ca sa fac iar stanga si am pus frana :crack: fata :crack: s-a bracat ghitonu si m-am trezit ca nu mai pot sa sin mocicleta intre craci asa ca am asezat-o incetisor jos langa masina taximetristului sprijinindu-ma cu casca in aripa lui :lol: .. oprit motor oprit lumini .. ridicat motor injurat in gand plecat mai departe . shit happens the end.

 

 

De acum si mai inainte o sa fie atentie si mai sportiva :hurt: sau era sporita :hurt: :hurt:

 

eh cica o luat 9 . si ca domle n-ar fi agut bulat ca i-a picat ce nu citise .. ma duca il caut p-ala cu taxiu huh auzi tu .. sau cred ca e timpu sa recunosc ca eu sunt pocanit :lol: :bigstar:

Editat de Sniky
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

domnisoara blondy va avea nevoie in curand de alta "mocicleta", intrucat inaltimea sa nu prea mai are unde sa-si tina cracutele pe vechea "mocicleta". deocamdata insa ne mai descurcam cum putem cu cea care este (si care este cu acumulator), cu care am si venit miercurea trecuta la arc :crack: . merge foarte "atent", nu-si dezminte statutul de blonda :crack: , drept pentru care stau cu ochii pe ea sa nu ia vreun stalp/ copac/ whatever in brate in timp ce admira pisica, catelu, masina etc.

post-12107-1214208062_thumb.jpg

post-12107-1214208118_thumb.jpg

post-12107-1214208169_thumb.jpg

post-12107-1214208233_thumb.jpg

post-12107-1214208308_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sambata in parc. am avut si un "flacau" cu noi, cu care domnisoara blondi s-a luat de mana la un moment dat :crack: . ea ar fi vrut sa tot mearga de mana cu "flacaul", dar el a facut pe durul :agree: .

 

duminica in parc, doar noi, ca fetele :crack: .

 

 

 

Macar ea are furca ok...

 

 

si n-are honda.... :crack:

post-12107-1214208650_thumb.jpg

post-12107-1214208710_thumb.jpg

post-12107-1214208774_thumb.jpg

post-12107-1214208826_thumb.jpg

post-12107-1214208900_thumb.jpg

post-12107-1214209168_thumb.jpg

post-12107-1214209238_thumb.jpg

post-12107-1214209500_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

domnisoara blondy va avea nevoie in curand de alta "mocicleta", intrucat inaltimea sa nu prea mai are unde sa-si tina cracutele pe vechea "mocicleta". deocamdata insa ne mai descurcam cum putem cu cea care este (si care este cu acumulator), cu care am si venit miercurea trecuta la arc :crack: . merge foarte "atent", nu-si dezminte statutul de blonda :crack: , drept pentru care stau cu ochii pe ea sa nu ia vreun stalp/ copac/ whatever in brate in timp ce admira pisica, catelu, masina etc.

 

Super tareeeeeeeeeee :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am uitat sa spun: pustoaica a implinit azi 3 ani si 5 luni :crack: .

 

p.s. sper ca domnisoara serzo recunoaste gentuta. ancuta a fost foarte incantata de ea, a purtat-o tot timpul, ca o adevarata domnisoara :crack:.

Editat de Merenptah
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI!!!

 

:crack: Super scumpica printesica ta!!!!!!! Cred ca iti e tare draga. Si ce frumos imbracata este! ...si viitoare rideritza! Daca mai vii cu ea miercuri let us know! ca ii facem un mic tur al motoarelor si cu urcat la comenzi! :crack: :crack:

Editat de shadowrider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI!!!

 

:crack: Super scumpica printesica ta!!!!!!! Cred ca iti e tare draga. Si ce frumos imbracata este! ...si viitoare rideritza! Daca mai vii cu ea miercuri let us know! ca ii facem un mic tur al motoarelor si cu urcat la comenzi! :crack: :crack:

 

 

multumesc mult, bogdan. intentionez sa o aduc si miercurea asta, insa sa venim mai devreme si sa stam mai mult, pentru ca ei i-a fost frica si a ramas doar cu sperietura data de "mocicletele" multe, pe langa care era cat o gargaritza cu "mocicleta" ei :agree: . asa ca vreau sa ramana si cu partea frumoasa a intalnirii de miercuri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am uitat sa spun: pustoaica a implinit azi 3 ani si 5 luni :crack: .

 

p.s. sper ca domnisoara serzo recunoaste gentuta. ancuta a fost foarte incantata de ea, a purtat-o tot timpul, ca o adevarata domnisoara :crack:.

Chiar ma uitam la poze , si ma minunam ce frumusete de copilitza,si ce vesela si colorata e ea cand...hop...vad gentuta! ma bucur tare tare mult ca ii place, si mai ales ma bucur sa vad ca o foloseste cu atata gratie cand iese la plimbare...exact ca o domnisoara! Iti dai seama cum o fi cand mai creste??? Se intrevede de pe acum cochetaria in gesturile ei :crack:

Sa-ti traiasca pitica, sa va bucurati una de alta si...din cand in cand mai posteaza poze cu ea, sa ii urmarim "evolutia" !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...