Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

Eu m-as baga la o plimbare sambata dimineata pana la Oltenita.

 

Avantaje (pt mine :crack: ): nu e (neaparat) drum de vitezane, de "dat in gura" ca pana la Giurgiu, nu e la fel de lung ca cel spre Calarasi, e oarecum virajat, vad Dunarea, eventual pap un peste bun/proaspat acolo, 70km x2 -> deci s-ar putea sa ma intorc dupa-amiaza in Bucuresti ca sa mai citesc ceva si pentru examenul de luni (reumato).

 

Dezavantaje: e cam scurt, nu stiu traseul pentru ca nu am mai fost pe-acolo, nu am decat vreo 200 km cu mobra asta noua.

 

Later edit: ceva cam ca aici. au si un filmulete.

 

PS: stie cineva pe unde pot retapita o sa? mi s-a cerut 1 milion pt retapitare (fara inlocuirea buretelui, cu vinil din ala negru) - si mi se pare mult. as vrea sa gasesc un material ceva mai bun pt retapitare, care sa nu se incinga vara atat de rau si sa nu fie asa sensibil la zgariere ca vinilul de 20 ron/metrul.

Editat de harciogu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

INA sa-ti traiasca 1001 ani plini de bucurii si sa fie sanatoasa ca tare este draguta ,sper sa ajung si eu joi la birou ca sa ii spun un 'LA MULTI ANI ' personal ca asa se cuvine unei domnisoare zic eu

 

Cat despre wek. mda pot spune ca eu am fost la PLIMBARE adica am fost in trei in unu sa zic asa

Multumesc celor(si celorlanti) care au sarit cu un sfat sper sa am loc oricum tre sa fac ceva ,regulatorul fiind lipit de cadru spre codita sub carena deci loc fooooarte stramt ,si colac peste pupaza are neste aripioare care cad exact cum nu trebe dar.... sa nu fiu rau bine ca ma plimb cu capra macar prin bucale ca de drum lung mi sa cam luat momentan :crack:

:crack:

 

PS: stie cineva pe unde pot retapita o sa? mi s-a cerut 1 milion pt retapitare (fara inlocuirea buretelui, cu vinil din ala negru) - si mi se pare mult. as vrea sa gasesc un material ceva mai bun pt retapitare, care sa nu se incinga vara atat de rau si sa nu fie asa sensibil la zgariere ca vinilul de 20 ron/metrul.

 

 

vezi ca a scris cineva pentru mine mai sus mao-san da-i si tu un pm stiam ca el se ocupa cu treburi de astea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cauta-l pe darian. face treaba buna 0 0722564409

 

PS: stie cineva pe unde pot retapita o sa? mi s-a cerut 1 milion pt retapitare (fara inlocuirea buretelui, cu vinil din ala negru) - si mi se pare mult. as vrea sa gasesc un material ceva mai bun pt retapitare, care sa nu se incinga vara atat de rau si sa nu fie asa sensibil la zgariere ca vinilul de 20 ron/metrul.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eee,sunt doar niste invidiosi,ti-e clar, nu?

 

 

 

:crack: hei, asta nu am fost eu......a scris sor-mea pe profilu' meu (intentionat, cred, sa aiba mai multi sustinatorii)...... eu nu ma bag in conflicte de genu asta :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu m-as baga la o plimbare sambata dimineata pana la Oltenita.

Dezavantaje: e cam scurt, nu stiu traseul pentru ca nu am mai fost pe-acolo, nu am decat vreo 200 km cu mobra asta noua.

 

Am fost la Oltenita de 2 ori anul trecut, e fain drumu', e misto. Din pacate n-am gasit nicaieri de mancat peste in ma-sa pe gheatza mare oras portuar ce e...

 

De tapisat sea ieftin si rapid, Razvan 0726.919.782 ala cu GSX-R-u de 1100. (Bici)

 

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stie cineva pe unde pot retapita o sa?

 

daca inca mai cauti, vezi ca e un atelier de marochinarie pe Calea Mosilor intre Mihai Eminescu si Popa Petre .

 

@all - sambata lustruiesc parbrizul cel nou si plec pe valea siriului cu intoarcere pe cheia. 480 km, posibil si o goana pana in poiana daca e timp. amatorii sa dea pm (poate asa iese mai moale cu chatu' pe topic)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma eu ma duc la ruse la intrunire moto. daca ai chef poate te deturnez dupe traseu. :crack:

 

@all - sambata lustruiesc parbrizul cel nou si plec pe valea siriului cu intoarcere pe cheia. 480 km, posibil si o goana pana in poiana daca e timp. amatorii sa dea pm (poate asa iese mai moale cu chatu' pe topic)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la Ruse as merge si eu dar am auzit niste vorbe urate azi despre asta.....Oricum vorbim mai multe joi la birou.

Felicitari Metaxa pentru noul motor si merci pentru cinste - ( laser frate no comment )

Maine postez cateva poze de la deplasarea din weekul asta in Insula mare a Brailei.

:crack: multe sautari motoristilor din braila ( sima, bobica, cabalu ) si din Buc ( vlad, mircea, alina, cojo )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"la Ruse as merge si eu dar am auzit niste vorbe urate azi despre asta"

 

Despre ce e e vb zi-mi si mie pls!

 

 

eu am inteles ca nu e indicat sa se mearga pe la bulgari pentru ca ar fi comunitatea moto de acolo in clenciuri cu nush ce cluburi moto si se lasa cu batai si altele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am inteles ca nu e indicat sa se mearga pe la bulgari pentru ca ar fi comunitatea moto de acolo in clenciuri cu nush ce cluburi moto si se lasa cu batai si altele.

Daca se lasa numai cu batai, atunci ma bag si eu :crack: enibadi elz? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Amenajez ce? No thanks!

Numai shuvyx dispune de astfel de servicii :crack:

 

 

STF :crack: ...de ce dai din casutza noastraaaaaaaa, cuibusor de nebuniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii??????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Amenajez ce? No thanks!

Numai shuvyx dispune de astfel de servicii :crack:

 

 

ia zii tu raducule, care cuibusor de nebunii? :crack:

Editat de Merenptah
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

rectific : as merge la ruse sa dau si io un pumn in caz ca are cineva nevoie.

Sa inteleg ca ma sustineti ? Mergem in brigada mare ???

 

 

 

El mereu da la spate :crack: ..Totul duce la spate, cum duc aia mici la gura :crack:

buna. Buna asta !!! :crack:

Editat de larryboss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In cazu asta, sa-ti dau la spate!

 

Larry, nu mai rectifica atata ca ajungi ca mihai :)

 

Nu la spate ba...probleme lombosciatice (cred ca asta e termenul corect!!)..Da' n-ai tu de unde stii daca stai mereu in fatza...aplecat...ca nu ajung :P. Si gata cu chat-ul ca iar sare lumea pe noi :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

>> > Doi homosexuali in avion.la un moment dat in

 

>> > difuzoare se aude vocea comandantului:

 

>> > -stimatzi pasageri ,a intervenit o defectziune la

 

>> > motoare shi ca urmare a acestei defectziuni ne

 

>> > prabushim...

 

>> > Toata lumea disperata centuri , masti ....

 

>> > Unul dintre homosexuali ii spune celuilalt:

 

>> > -daca tot murim macar sa murim fericitzi!hai sa ne-o

 

>> > mai tragem odata...

 

>> > -esti nebun ?nu vezi cita lume este aici?nu, nu se

 

>> > poate.spuse celalalt

 

>> > -nu vezi ca toata lumea este disperata?nu o sa

 

>> > observe nimeni.uite ma voi ridica in picioare si voi

 

>> > cere de exemplu un pix shi o sa vezi ca nu ma baga

 

>> > nimeni in seama.

 

>> > Vazind ca are dreptate shi ca nimeni nu l-a bagat in

 

>> > seama cind a cerut un pix , al doilea homosexual

 

>> > cedeaza shi incep amindoi o lucrare periculoasa.dupa

 

>> > ce au terminat se aseaza amindoi multzumitzi pe

 

>> > scaune asteptindushi moartea.

 

>> > In momentul urmator vocea capitanului ii anuntza ca

 

>> > defectziunea s-a remediat shi ca avionul nu o sa se

 

>> > mai prabusheasca.

 

>> > Apar stewardesele sa vada daca totzi pasagerii sunt

 

>> > in regula.pe un scaun gasesc un batrin alb la fatza

 

>> > shi plin de voma.

 

>> > -domnule vi s-a facut rau?

 

>> > -normal.goluri de aer ,picaj, spaima...

 

>> > -shi domnule nu ati putut sa ceretzi o punga?

 

>> > -hmm...credetzi ca am avut curaj? unul a cerut un pix

 

>> > shi shi-a luat un f.utai de juma' de ora...

 

 

:)

Editat de Merenptah
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) ce ti-e si cu urechelnita asta d-le!

eu am inteles ca nu e indicat sa se mearga pe la bulgari pentru ca ar fi comunitatea moto de acolo in clenciuri cu nush ce cluburi moto si se lasa cu batai si altele.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...