Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

poate ajung maine la \"birou\" (desi nu am mai trecut de mult pt ca m-am mutat din zona... nu dati cu pietre) si facem schimb pt o tuura mica :D

 

sa ma simt si eu pensionar putin ... choperist adica :blink:

 

P.S. lui Roshu (copilul vostru adoptiv cel cu Cb-u pe vremea cand veneam acolo) ii este tare dor de voi :rusinica:

 

si mie din cand in cand (nu-mi place sa recunosc prea multe :blink: )

 

Si cine va opreste sa veniti la sedinte, Arc etc? :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

gandeste-te ca ma dau cu o honda xlr de 125 acum asa ca nu te vaita de viroaga :D la mine e ca mersul cu bicicleta nu cu metroul :blink:

 

 

pisi, iti curm suferinta si o bag la iernat, ce zici? :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gandeste-te ca ma dau cu o honda xlr de 125 acum asa ca nu te vaita de viroaga

:blink: :blink: :moto: pai...si...e asa mare diferenta intre xlr 125 si Freewind??? :D

 

 

pisi, iti curm suferinta si o bag la iernat, ce zici? :rusinica:

Nota 10 pentru postul asta! pai chiar..la ce sa se chinuie aiurea si sa se planga de motor! ce ti-e si cu nerecunoscatorii astia...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ma luati martor la duel? :rusinica: sabii, pistoale, prastii, ce sa fie? :blink:

 

@pisi: eu pot sa ma plimb si cu 41, cum fac most of the time si chiar e interesant: mai citesti o stire din ziarul altuia, iti "iubesti" aproapele cat de "aproape" se poate, la inghesuiala, vrand-nevrand iti tine juma de tramvai de cald, iti exersezi elasticitatea membrelor contorsionandu-te in fel si chip sa incapi macar pe ultima scara a tramvaiului etc. dar sa vad faceti dvs, dl. fac-o-ora-juma-cu-ratbul-pana-la-munca. :D .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum un anumit topic de prost gust s-a mutat pe aici dupa cate se pare, trebuie musai sa povestim fiecare, zi de zi, cand ne ca.ca.m, mancam, iubim, belim, samd. De acord toata lumea?? Si eventual cu P.S. si o tolba de frustrari adunate de pe drumurile noastre toate ;) :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@sebi & ruxi: dragii mei, eu si pisi suntem raciti cobza, asa ca pica treaba cu mersul duminica la ciolpani :blbl: . sper sa reusim insa data viitoare sa aliniem planetele, ca sa putem iesi cu totii ;).

 

;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@sebi & ruxi: dragii mei, eu si pisi suntem raciti cobza, asa ca pica treaba cu mersul duminica la ciolpani  . sper sa reusim insa data viitoare sa aliniem planetele, ca sa putem iesi cu totii .

 

weekendul viitor dupa ce petrecem de haloowen in paw (unde asteptam toata lumea ;) ) incercam sa mergem la ciolpani ;) daca nu veniti cu noi sa ne endurim pe ale noastre undeva pe camp :D 

 

 

pana atunci poate nu mai mut raceala la ina si ea inapoi la mine :blbl: 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@sebi & ruxi: dragii mei, eu si pisi suntem raciti cobza, asa ca pica treaba cu mersul duminica la ciolpani  . sper sa reusim insa data viitoare sa aliniem planetele, ca sa putem iesi cu totii .

 

weekendul viitor dupa ce petrecem de haloowen in paw (unde asteptam toata lumea ;) ) incercam sa mergem la ciolpani ;) daca nu veniti cu noi sa ne endurim pe ale noastre undeva pe camp :D 

 

 

pana atunci poate nu mai mut raceala la ina si ea inapoi la mine :blbl: 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hehe, sorin, dagutule, cand te mai vad si eu la fata, sa mai vorbim de una, de alta? :blbl: am trecut joi pe la birou, dar nu erai. te pupa fata.

 

Multam! Si io!

 

Am fo cam in fiece joi, da de data asta am avut o alta...sedinta ;)

 

See you!!

 

;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multam de urari evribadi.

Lasa lasa,mai bine zi cand dai berea.

 

 

 

Pentru baietzii care vin maine la Marea Ciolpaneala la intalnirea de la ora 10,sa tinetzi cont ca in seara asta se dau limbile inapoi (la ceas mei)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...