Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

Vineri, 12 iunie – ora 16.00 la Biker’s Club Otopeni va avea loc o Petrecere Barbara. De ce barbara? Pentru ca gratarele vor sfarai sub cefe de porc tinute in bait, mititei, carnati si aripioare de pui asezonate cu cartofi prajiti si o varietate de salate. Sosurile barbecue si mustarul vor desavarsi mixed grill-ul. Xide – o excelenta bautura cu o mare varietate de arome interesante, atragatoare si racoritoare va pregati terenul pentru un gratar ca la carte. De ce caritabila? Pentru ca in urma tragicului accident de pe centura Timisoarei un nou spirit striga dupa ajutor si are nevoie de voi toti, cei cu gena libertatii nealterata!

Taxa de participare va fi de 50 RON. Asta inseamna ca te infrupti la liber din gratar. Xide isi scoate varietatea de arome la licitatie, pretul il faci tu si bei cat te tine.

 

 

 

Vino acum si achizitioneaza biletul de participare pentru actiunea caritabila!!!

Rezervari si informatii la telefon 031 805 47 44.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Noh alo, veniti pe la arc ?

pai care nu e microbist poate vine, eu nu va incurc ca e ultima etapa si ma uit la 5 meciuri deodata pe Antena 1 si GSP 1,2,3,4,toate incepand la ora 20:00

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu cu ce... :moto: puii mei sa vin, ca n-am. am masina in service de ieri si de abia acum am ajuns acasa plecat de dimineata si umblat prin 3 service-uri, o caruta de bani......, m-a spart. :D

 

Da' ce-ti pati Loganu', colega tizule?!

 

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:bounce: vreau sa inchiriez si eu un moto pt o luna juma .. un naked de preferat :D m-am cumintit si m-am invatat sa nu mai dau motoare pejos .. care va riscati si la ce pret :D

Vrei un Nipru? Are 650 cmc :P Daca nu, am auzit ca ar inchiria cei de la Suzuki.

Editat de Neamtu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vrei un Nipru? Are 650 cmc :P Daca nu, am auzit ca ar inchiria cei de la Suzuki.

 

:D nu stiu daca stiu sa merg cu el :D) ...decat sa inchiriez de la suzuki mai bine imi cumpar un dominator din 90 (1000 ai oleaca de ieuropeni - bani pe care nu ii am :bounce:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rugby - IRB Nations Cup 2009 are loc intre 12 si 21 iunie la Bucuresti

 

FR de Rugby Âşi International Rugby Board (IRB) organizează în perioada 12-21 iunie pe stadionul "Arcul de Triumf" din Capitală, ediția 2009 a turneului IRB Nations Cup Romania, cu participarea echipelor: Scoția A, Franța A, Italia A, Rusia, Uruguay Âşi România.

 

România va juca în ordine cu Uruguay (vineri 12 iunie, ora 20,00), Franța A (16 iunie, ora 20.00) Âşi cu Italia A (21 iunie, ora 18,00).

 

Un bilet pentru toate cele 3 zile de competiție costă 20 lei la Tribuna I Âşi respectiv 10 lei la Tribuna a II-a Âşi la peluză. Intrarea este gratuită pentru copiii cu vârste până la 14 ani la tribuna II Âşi peluză.

 

Biletele se pot achiziționa online pe site-ul bilete .ro sau de la casele de bilete ale Stadionului Național "Arcul de Triumf".

 

Programul turneului:

Vineri, 12 iunie: Italia A - Franța A (ora 16,00); Scoția A - Rusia (ora 18,00); Uruguay - România (ora 20,00)

Marți, 16 iunie: Scoția A - Uruguay (ora 16,00); Italia A - Rusia (18,00); Franța A - România (20,00)

Duminică, 21 iunie: Rusia - Uruguay (ora 16,00); Italia A - România (ora 18,00); Franța A - Scoția A (ora 20,00).

 

Veveritzelor mergem sa sustinem nationala ???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:bounce: nu stiu daca stiu sa merg cu el :D)

Sa stii ca nu-i usor. Am ramas surprins ca dupa o luna de mers pe motoreta noua, abia-abia ma mai descurcam pe Nipru. In plus trebuie sa stii sa-l repari, nu doar sa-l conduci :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa stii ca nu-i usor. Am ramas surprins ca dupa o luna de mers pe motoreta noua, abia-abia ma mai descurcam pe Nipru. In plus trebuie sa stii sa-l repari, nu doar sa-l conduci :D

 

d-asta imi era frica ... imi trebuie si scoala de mecanici :bounce: si la mecanica nu deabia la stadiu de incepator

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut cand se mai tine intrunirea la birou ca as vrea sa va cunosc si eu?

In fiecare joi de la 8:30 pe terasa localului bordo, care e amplasat pe straduta aia ce pleaca din fata la agronomie si da in blv. kiseleff.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atentiune Veveritze!

 

Astazi la ora 13:00 trecute fix,in fata localului BORDO se tine intrunirea extraordinara a grupului vesel.

Scopul intrunirii este lansarea la sosea a lui XENU,bolidul lui Shuvyx.Va fi un moment foarte emotionant.Cu aceasta ocazie se va pleca spre Snagov unde vom testa abilitatile amandorura.

Participa la eveniment Larry,Mihaela,Dan,Dan,Karavei,Patratel,Baiatu' cu Choperul si binenteles Mihaitza.Cine mai doreste este binevenit.Intrarea este libera.

:bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa cum bine ati vazut aseara la gratarul de la Dan CB ( multumim de invitatie Dane ) am un picior in gips deci mi-e imposibil sa va insotesc astazi. Poop you veveritzelor, drum bun si sa ma vizitati si pe mine la intoarcere sa-mi povestiti.

post-20447-1244973747_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa cum bine ati vazut aseara la gratarul de la Dan CB ( multumim de invitatie Dane ) am un picior in gips deci mi-e imposibil sa va insotesc astazi. Poop you veveritzelor, drum bun si sa ma vizitati si pe mine la intoarcere sa-mi povestiti.

Of, of, of! Ce Doamne-iarta-ma ai patit?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NE-AM INTORS DE LA MARE.IACA SI NISTE POZE:

 

 

 

 

 

 

 

 

Domnul "Carja" din pacate nu s-a mai putut trezi dimineata asa ca a ramas acasa :D

 

puteam sa ma trezesc , da eram zombi toata ziua dupa aia , unde ma puneai acolo cred ca adormeam. nu apucasem decat sa atipesc asa cam o ora :bounce:

asta e , data viitoare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Of, of, of! Ce Doamne-iarta-ma ai patit?

A fost la peste si,noaptea, avrut sa se plimbe pe faleza.Din pacate nu era nicio faleza pe-acolo :bounce:

 

Super a fost azi,plimbarea ,innotul,berea,fasolea(auuuuuu) si micii dar mai ales Xide in toate aromele (m-as imbata odata cu Xide)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost la peste si,noaptea, avrut sa se plimbe pe faleza.Din pacate nu era nicio faleza pe-acolo :bounce:

 

Super a fost azi,plimbarea ,innotul,berea,fasolea(auuuuuu) si micii dar mai ales Xide in toate aromele (m-as imbata odata cu Xide)

 

las ca m-am imbatat eu , de fapt mai mult ametit :D)

da tre sa bei vre-o 10 sa simti ceva :D)

Editat de H3llriderr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...