Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

Vreau si eu armura! Si mai vreau crash-pad-uri la un pret normal si acceptabil,ca asa mi-a gasit si mecanicul la 450 ron :cheers: Va roooooog, ajutati-ma si pe mine sa o fac frumoasa pe Xena si sa-i iau crah-pad-uri, va roooooog!

Pai ala e pretul... sunt chiar ieftine la banii aia :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Pensionarii, receptie!

Azi ne vedem pe undeva (arc sau birou)?

Eu unul nu ma bag azi, ca, din cauza ta :banana: , nu am gume pe roti. Vreau sa spun ca daca nu imi aduceai guma de spate, nu ma apucam acum sa dau jos gumele si sa vopsesc jentile :cheers: Dar daca tot m-am apucat, am schimbat si uleiuil in furca, burdufele, placutele de frana, am uns lantul, am vopsit si jambele etc. Poate reusesc maine sa ajung la birou...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu de ce am senzatia ca asteapta sa le primeasca cadou...

:banana:

Ei da.....nu astept asta...decat daca insistati voi sa mi le faceti cadou! :lol:

 

Pai ala e pretul... sunt chiar ieftine la banii aia :cheers:

nu-i chiar asa...sumt cam exagerat de scumpe la 450 de ron, ca am mai facut eu research azi ,si am mai intrebat in stanga si-n dreapta.

 

Pensionarii, receptie!

Azi ne vedem pe undeva (arc sau birou)?

Io abia acum am ajuns acasa...nu stiu daca mai sunt capabila de iesit azi pe undeva! Mai sigur ramane pe maine la birou!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Voi nave-ti motuare asa, dujmanilor ...sji nici nu sti-ti sa va da-ti asa tareeeee....

 

http://www.youtube.com/watch?v=sQyYiEnhwG8

 

 

sau asa

 

http://www.youtube.com/watch?v=gPkNMQQgmx0...PL&index=17

 

ultimul e-n engleza....sper sa intelegeti ce zice

 

 

e summer-summer..... :cheers: :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tinerele talente mai au mult pana sa-l ajunga pe marele maestru, domnul Romeo Fantastik Regele secsului, number one in Romania.

 

PS. sper ca maine nu absentati de la sedinta. 8 trecute fix ! Facem o suceava in week ?

PS2 . misto azi la arc

 

BAGA CLICU REPEDE AICI

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Voi nave-ti motuare asa, dujmanilor ...sji nici nu sti-ti sa va da-ti asa tareeeee....

 

http://www.youtube.com/watch?v=sQyYiEnhwG8

 

Bai, super tare... linia melodica! bagati un ochi si aci dupa ce priviti penibilitatea de care n-e adus amintea nenea shuvixu.

 

http://www.youtube.com/watch?v=HYqZCvDmkAw

 

 

 

 

 

 

Deci, pensionarii nu isi fac aparitia la arc. Numa trei de p'acilea si cu mine... slabut rau de tot!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci, pensionarii nu isi fac aparitia la arc. Numa trei de p'acilea si cu mine... slabut rau de tot!

 

Pardon...am fost si io impreuna cu jumatatea mea mai buna, dar am ajuns tarziu, din motive obiective ( serviciul asta, un amanunt neplacut din viata noastra...) :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu unul nu ma bag azi, ca, din cauza ta :lol: , nu am gume pe roti. Vreau sa spun ca daca nu imi aduceai guma de spate, nu ma apucam acum sa dau jos gumele si sa vopsesc jentile :banana: Dar daca tot m-am apucat, am schimbat si uleiuil in furca, burdufele, placutele de frana, am uns lantul, am vopsit si jambele etc. Poate reusesc maine sa ajung la birou...

 

Pai trebuia s-o si segmentezi, daca tot te-ai apucat... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai trebuia s-o si segmentezi, daca tot te-ai apucat... :cheers:

Pai de ce? Eu am Dominator nu Pegaso! :lol:

 

Azi am pus gumele inapoi pe cercuri (camere noi, pneu nou pe spate) si mi-am testat "opera". Am tras concluzia ca ma pricep :banana: (nu c-ar fi mare chestie sa schimbi uleiu-n furca si placutele de frana, da' mi-era asa o sila sa ma apuc de treaba asta - in special de reconditionat si vopsit jantele si jambele...)

Editat de Dominator72
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai stiu eu un Dominator pe care nu l-ar deranja sa-i faci la fel

:banana:

eu am fost aici dar am avut ceva probleme cu netul acasa, rezolvate, asa ca pozele cu ciclisti si noi arbitrii moto, in curand

vad ca nu e nicio schimbare: inca nu a aparut Xena argintie, inca nu e proprietara dna cu scuterasul (SOSETELEEEEEE), in schimb Lary FELICITARI, plimbari scurte si prin apropiere ...

 

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vad ca nu e nicio schimbare: inca nu a aparut Xena argintie, inca nu e proprietara dna cu scuterasul (SOSETELEEEEEE), in schimb Lary FELICITARI, plimbari scurte si prin apropiere ...

:cheers:

 

Nu ne plac lucrurile noi...schimbarile ne sperie :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Haidetzi sa mergem si noi.Sunt toti aia din Biker's.Testam corturile.Eu plec Sambata in jur de 12-13 dupa ce imi schimb gumele.Hai sa ne intalnim la 13:00 la Petromul de langa Vulturul

Mihaela,suntem aproape de ai tai dar pe partea cealalta a autostrazii.

P.S.- nu uitati costumele de baie

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E careva interesat de o plimbare + gratareala+distractie ( 30 km pe A2 si apoi cativa km, putini, pana la destinatia finala) :

 

plimbare+gratareala

 

Ne alaturam si noi grupului vesel?

Eu astazi m-am dat ad-hoc singur-singurel (am avut treaba in Valenii de Munte) pe Buc-Cheia-Sacele-Sinaia-Buc, asa ca acum trebuie sa mai stau si pe acasa, sa mai fac bani :cheers: Ca urmare a plimbarii, recomand cu incredere Kurtos Kalacs facuti chiar la iesirea dinspre Predeal spre Azuga.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu astazi m-am dat ad-hoc singur-singurel (am avut treaba in Valenii de Munte) pe Buc-Cheia-Sacele-Sinaia-Buc, asa ca acum trebuie sa mai stau si pe acasa, sa mai fac bani :drink: Ca urmare a plimbarii, recomand cu incredere Kurtos Kalacs facuti chiar la iesirea dinspre Predeal spre Azuga.

 

Mi s-a parut mie o motoreta cunoscuta, dar tu nu cred ca m-ai recunoscut.

Sau n-ai vrut sa te faci de rusine ca ai cunostinte cu Aprilia... :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi s-a parut mie o motoreta cunoscuta, dar tu nu cred ca m-ai recunoscut.

Sau n-ai vrut sa te faci de rusine ca ai cunostinte cu Aprilia... :rolleyes:

Ba te-am vazut si te-am recunoscut, dar timpul de reactie pe curbe + viteza... acum ce era sa fac? :makeout:

 

Sincer, mai intai am vazut Aprilia, dup-aia ochii si din combinatia asta mi-am dat seama ca erai tu. La Posada, nu-i asa? :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 Turul Ciclist al Romaniei

 

poze personale

 

2 Turul Ciclist al Romaniei

 

poze oficiale

 

3 Bucuresti Cheia Brasov Siriu Valenii de Munte Bucuresti

 

poze vesele

 

PS pacat ca cine a promis ca vine nu s-a tinut de cuvant, putea sa anunte macar, ca sa nu fie asteptat in zadar

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...