Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Mesaj completat

...

 

:lol:

 

Stii ce-i misto? Nu cred ca m-am gandit vreo secunda la tine, daramite sa arat cu degetu, sau sa vorbesc cu 'subinteles'.

 

Asta e.

 

Continui sa te salut in trafic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stii ce-i misto? Nu cred ca m-am gandit vreo secunda la tine, daramite sa arat cu degetu, sau sa vorbesc cu 'subinteles'.

In cazul asta te rog sa ma ierti.Dar mie chiar asta mi s-a spus intr-o rabufnire a unei anumite persoane la o cearta anterioara in Biker's.Ca nu mai vi cu noi din cauza mea si a lui Cici.Acum imi dau seama ca am gresit.Trebuia sa te intreb inainte sa fac afirmatiile de mai sus. Sper sa nu-mi porti pica. De fapt cred ca toata lumea caruia nu-i convine ceva la o anumita persoana ar trebui sa-i spuna direct ,prieteneste:"Mosule vezi ca ce faci e gresit,schimba-te" Astfel nu risti sa repeti unele greseli pe care poate le faci involuntar.

Si stii ce-i misto (vorba ta)?Azi chiar m-am intalnit cu persoana in cauza in Biker's.Nu am simtit ura,nici macar indignare chiar daca nici nu m-a salutat.Ba chiar mi-a parut rau ca nu mai vorbim.Nici macar nu stiu de ce e suparat pe mine, si totusi asta seara in sufletul meu inca mai tineam la el.Cred ca am ceva la cap. :lol:

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincer, prefer sa nu mai comentez probleme de genu asta p-aci. Am o alergie la drame de nu-ti imaginezi, si cam asta e si problema.

 

Io am zis in postul precedent de ce nu mai vin.

Daca vrea careva sa discute/lamureasca problema, sunt la un telefon si-o bere distanta.

 

Nici macar nu stiu de ce e suparat pe mine

 

Stai calm, ca problema nu e nici pe departe asta, nici din punctul lui de vedere, sunt convins.

Io zic sa va calmati cu totii.

Editat de Oryon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca tot a aparut episodul 2 de la Domi (la care noi nu am reusit sa ajungem, dar nu din vina noastra, ci a lor, a norilor), au aparut si pozele din wkd asta (dar cu Domi in inferioritate numerica, doar :) )

 

la Voina

 

eu nu ma supar pe cineva care zice ca imi da ciorapii, chiar daca a trecut mai mult de 1 an de promisiuni desarte

nu ma supar nici pe cine zice ca vine si nu apare la vreo intalnire

nici pe norii din care cineva tot toarna apa

daca m-as tot supara, de cine as mai povesti eu nepotilor? :lol:

Editat de doctoril
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum am revenit cu picioarele pe pamant si pot judeca la rece.

Nu e bine sa te arunci sa judeci la cald.Nu e intotdeauna obiectiv.De multe ori am gresit si m-am certat cu lumea.Si nu numai de pe acest topic.M-am certat si pe "Drumul Taberei" cu mai multe persoane,Pe forumul celor cu BMW ,cu cei de la Apasu bar,cu diversi organizatori de evenimente etc.

NU E BINE.

Trebuie sa existe comunicare,sa ne impartasim nemultumirile in particular ca cei care gresesc sa se poata corecta,cum e si cazul meu.

Multi au plecat din grup poate pentru ca nu au comunicat.Casatoriile de pot destrama din lipsa de comunicare.Un razboi se poate pierde din lipsa de comunicare.

Haideti sa fim oameni maturi si sa ne intalnim odata toti si sa spunem cu voce tare ce nu merge.Haideti sa ne recunoastem fiecare greselile si sa salvam ce mai e de salvat.Haideti sa ne amintim doar de clipele frumoase si sa uitam neintelegerile.Candva eram un grup mare.Acum,daca ne mai intalnim 4-5 pe la o terasa.Putem lasa trecutul pentru prezent si viitor?

Eu o sa fiu primul care o sa va cer iertare daca v-am suparat cu ceva.Si nu-mi e rusine sa recunosc ca am gresit mai ales ca am aflat ce.

Putem pune la cale o astfel de intalnire?Eu cred ca cei care nu au devenit indiferenti vor veni.Cred ca daca te doare sufletul pt. ce a fost si nu vrei sa pierzi prietenii pe care i-ai avut ,vei veni.

Candva ,prin Februarie scriam asa:

Tin sa va multumesc pentru ca ati fost alaturi de mine in acele momente fericite din viata mea.Este pentru prima oara in viata mea cand simt ca am prieteni adevarati.Atat de mult m-am atasat de voi incat pot sa spun ca va iubesc.Simt ca faceti parte din familia mea,o familie mare si fericita.Stiu ca imi este greu daca trece o saptamana si nu va vad.Citesc in privirile voastre ca si voi ma iubiti si ma acceptati asa cum sunt.Este pentru prima oara in viata mea cand realizez ca pot sa sar si-n foc pentru niste persoane pe care cu juma' de an in urma nu le cunosteam.Toata viata mea am cautat sa am astfel de prieteni ,sa simt pentru ei ce simt azi pentru voi , si cand credeam ca totul e pierdut,Dumnezeu mi-a facut cadoul asta la implinirea varstei de 41 de ani.Ii multumesc lui Dumnezeu pentru asta ,si voua pentru ca existati in viata mea.Va pup si va iubesc.
Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare gasca. Am si eu o intrebare la voi. Mai are careva ceva stickere de la vreo campanie "motociclistii exista in trafic" "atentie la motociclisti"

sau orice alt sticker de atentionare ?

cred ca mai am eu unul de pe vremea cand swich a adus cu punga si a impartit frateste. sper sa-l gasesc.

Mesaj completat

SALUTARE GASCA.tin sa multumesc tuturor celor care m-au sunat si care mi-au spus ce motoare sunt de vanzare. Numai niste prieteni adevarati fac asta. VA MULTUMESC TUTUROR SI IN MOD SPECIAL CELOR CARE M-AU INSOTIT

LA VIZIONAREA CATORVA JUCARII.

In alta ordine,sper sa primiti in randul vostru si pe domnisoara roscata cu 2 roti spitzate pe care am achizitionat-o si care mi-a rapit inima. ADICA IN GASCA S-A MAI NASCUT UN PUI MIC DE DOMI ROSU SI AL DREAQ. URAAAA!!!!

post-25838-1248245095_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SALUTARE GASCA.tin sa multumesc tuturor celor care m-au sunat si care mi-au spus ce motoare sunt de vanzare. Numai niste prieteni adevarati fac asta. VA MULTUMESC TUTUROR SI IN MOD SPECIAL CELOR CARE M-AU INSOTIT

LA VIZIONAREA CATORVA JUCARII.

In alta ordine,sper sa primiti in randul vostru si pe domnisoara roscata cu 2 roti spitzate pe care am achizitionat-o si care mi-a rapit inima. ADICA IN GASCA S-A MAI NASCUT UN PUI MIC DE DOMI ROSU SI AL DREAQ. URAAAA!!!!

 

Sa-l domini si sa-l calaresti cat mai mult si pe unde-ti place! :D :angryfire:

Editat de Dominator72
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

IN GASCA S-A MAI NASCUT UN PUI MIC DE DOMI ROSU SI AL DREAQ. URAAAA!!!!

 

Bravooooo! sa-ti traiasca, sa faceti drumuri frumoase impreuna! Si....te asteptam azi la arc cu ea??? Sau macar maine la Birou? Hai, ca tre sa o vedem "live" ( oricum tre sa iti spun ca in poze arata demential).

Felicitari!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te asteptam diseara la arc sa ni-l prezinti si noua.

:angryfire:

...si sa-ti bem berea.

Felicitari , sa mearga bine si sa o stapanesti fara zgarieturi.

De-acum iti pot ura "Aderenta Maxima"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca mai am eu unul de pe vremea cand swich a adus cu punga si a impartit frateste. sper sa-l gasesc.

Mesaj completat

SALUTARE GASCA.tin sa multumesc tuturor celor care m-au sunat si care mi-au spus ce motoare sunt de vanzare. Numai niste prieteni adevarati fac asta. VA MULTUMESC TUTUROR SI IN MOD SPECIAL CELOR CARE M-AU INSOTIT

LA VIZIONAREA CATORVA JUCARII.

In alta ordine,sper sa primiti in randul vostru si pe domnisoara roscata cu 2 roti spitzate pe care am achizitionat-o si care mi-a rapit inima. ADICA IN GASCA S-A MAI NASCUT UN PUI MIC DE DOMI ROSU SI AL DREAQ. URAAAA!!!!

 

S-o stapinesti sanatos.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

IN GASCA S-A MAI NASCUT UN PUI MIC DE DOMI ROSU SI AL DREAQ. URAAAA!!!!

 

bine ai/ati venit in randul nostru, ca prea se inmultisera vitezanele :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari inca o data pt achizitia Dominatorului, sa-l Domini sanatos!!! KM FARA NUMAR SI FARA EVENIMENTE NEPLACUTE IN SA.

 

Gasca aveti grija ca sunt 2 rosii acuma - numa ca doar DR-ul e unul!!! :angryfire:

 

NE VEDEM MAINE IN GASCA MARE LA SEDINTA!

Editat de shadowrider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca mai am eu unul de pe vremea cand swich a adus cu punga si a impartit frateste. sper sa-l gasesc.

Mesaj completat

SALUTARE GASCA.tin sa multumesc tuturor celor care m-au sunat si care mi-au spus ce motoare sunt de vanzare. Numai niste prieteni adevarati fac asta. VA MULTUMESC TUTUROR SI IN MOD SPECIAL CELOR CARE M-AU INSOTIT

LA VIZIONAREA CATORVA JUCARII.

In alta ordine,sper sa primiti in randul vostru si pe domnisoara roscata cu 2 roti spitzate pe care am achizitionat-o si care mi-a rapit inima. ADICA IN GASCA S-A MAI NASCUT UN PUI MIC DE DOMI ROSU SI AL DREAQ. URAAAA!!!!

 

 

bravo domne, frumos puiu asta!

Mesaj completat

 

hai salut enduro-man, ce mai zici? apropos de asta, aici m-as duce, dintre toate intrunirile inafara de Dominatori si Transalpisti, la Hunedoara as merge, locuri frumoase, oameni adevarati, merci ca mi-ai amintit :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai salut enduro-man, ce mai zici? apropos de asta, aici m-as duce, dintre toate intrunirile inafara de Dominatori si Transalpisti, la Hunedoara as merge, locuri frumoase, oameni adevarati, merci ca mi-ai amintit :angryfire:

npc, in functie de cum am concediu o sa merg si eu.De acolo vreau sa raman in zona ardealului la socri pe langa Alba Iulia.Dar nu mai vreau la cort.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...