Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

3 Bucuresti Cheia Brasov Siriu Valenii de Munte Bucuresti

 

poze vesele

 

PS pacat ca cine a promis ca vine nu s-a tinut de cuvant, putea sa anunte macar, ca sa nu fie asteptat in zadar

Pai cand s-a trezit la 8 sa anunte a constatat cu stupoate ca nu are pe cine... nici macar pe cine deranja la acea ora matinala pentru a afla :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

1 Turul Ciclist al Romaniei

 

poze personale

 

2 Turul Ciclist al Romaniei

 

poze oficiale

 

3 Bucuresti Cheia Brasov Siriu Valenii de Munte Bucuresti

 

poze vesele

 

PS pacat ca cine a promis ca vine nu s-a tinut de cuvant, putea sa anunte macar, ca sa nu fie asteptat in zadar

 

Foarte frumos, Doctoril! Frumoase plimbari. Banuiesc ca in Turul Romaniei a fost excelent! Apropos, harta turului poate fi dezvaluita? :drink: Mare parte din locuri le-am recunoscut, insa le poti insirui tu pe ata ca pe margele? :makeout:

 

Pai cand s-a trezit la 8 sa anunte a constatat cu stupoate ca nu are pe cine... nici macar pe cine deranja la acea ora matinala pentru a afla :rolleyes:

Puteai sa ma suni pe mine, ca aseara, dupa ce ne-am despartit, am gasit pe strada un pui de cotzofana (probabil cazut din cuib) pe care l-am adoptat ca sa-l salvam de la moarte (deh, pisici, una-alta), asa ca azi dimineata la rasarit de soare eram treaz ca sa dau puiului de mancare... Dar, deh, n-aveai tu de unde sa stii :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, este deschis, de vreo 3 saptamani

dar gropile existente pe bucata dintre Barajul Vidraru si Capra sunt si mai mari si mai multe ca anul trecut, iar ca bonus, in toate, adica chiar in TOATE virajele exista pietris pe carosabil, asa ca este f interesant :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, este deschis, de vreo 3 saptamani

dar gropile existente pe bucata dintre Barajul Vidraru si Capra sunt si mai mari si mai multe ca anul trecut, iar ca bonus, in toate, adica chiar in TOATE virajele exista pietris pe carosabil, asa ca este f interesant :rolleyes:

adrevarat, dar pe partea de sibiu drumul este o placere

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ceaules bucales. Cat mai stau pe acasa m-am gandit sa mai fac si niste excursii mici prin frumoasa me Bucovină.

Asa ca m-am plimbat azi doar putin prin zona de campie-deal.

Sa v-arat si niste poze cu drumurile:

Scuzati calitatea, sunt facute cu telefonul. Ingioi.

post-41379-1245691962_thumb.jpg

post-41379-1245692000_thumb.jpg

 

Ia ziceti. Voi ce prostii ati mai facut ?

Editat de razvanusv
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca esti la curent, razvane, dar aci la noi veni musonu. Si al dracu k a venit din senin. Pic-pic. Bum-bum. Fleoshc-fleoshc.

 

Rezultatul in ochii ingroziti ai batranilor mei?

 

 

 

post-42478-1245738610_thumb.jpg post-42478-1245738617_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca esti la curent, razvane, dar aci la noi veni musonu. Si al dracu k a venit din senin. Pic-pic. Bum-bum. Fleoshc-fleoshc.

 

Rezultatul in ochii ingroziti ai batranilor mei?

Io nu-s asa exhibitionist, adica nu mi-am facut poze cand imi storceam chilotii :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ceaules bucales.

 

Ia ziceti. Voi ce prostii ati mai facut ?

Salut Razvanus, :) eu mare lucru nu am mai facut, date fiind si niste pb. in familie, insa abia astept sa bag 800 k pe ruta Bucuresti - Pitesti - Sibiu + imprejurimi - Sighisoara - Piatra Craiului - Trans Fagarasean - Curtea de Arges - Rm. Valcea - Targoviste - incepand cu 3 iulie.

 

Sa inteleg ca esti acasa? Gata stresiunea?

 

CINE VINE MAINE LA ARC??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da shadow, sunt pe acasa si e tareeee bine. Am terminat si cu stresiunea. Ma bucur ca am scapat de sauna din Bucuresti si am ajuns la temperaturi foarte acceptabile.

Am facut si eu plimbari, "sa explorez zona". Ar fi o treaba sa ajungeti si voi p-aici candva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Didi, taica, stii tu ce mai vorbeam noi de goarne pe motor.

Am fost azi sa caut goarna si iote ca am gasit un set de 2 goarne la 10 lei.

Le-am pus frumos pe motor, una pe o parte si una pe cealalta si acum sa dea dracu' sa fiu nevoit sa claxonez(gornuiesc), ca zic aia ca trece trenul.

O mica demonstratie cand ajung si eu pe la voi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Regele muzicii pop, Michael Jackson, a murit....Fiecare dintre noi am fost fani sau am ascultat cu maxima placere muzica lui. Dincolo de toate barfele, scandalurile, etc, a creat muzica adevarata, cu mult peste ceea ce se "lanseaza" acum... R.I.P :laugh: :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=ZkGOiS75Lwk

Editat de shuvyx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:laugh: EU MERG AZI SA-I ADUC UN ULTIM OMAGIU. PROBABIL CA O SA FIU ACOLO LA 7:30 - 8 PM. CINE VREA SA VINA - TEL SI NE INTINLIM - AMBASADA USA.

 

 

Merg eu cu Roxana!!! Cine mai merge???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Show-ul in Biker's incepe la ora 20:00. Avem masa rezervata.Noi o sa fim acolo la 20:00.Incercati si voi sa nu intarziati. :laugh:

Imi trimiti si mie te rog pozele facute aseara, cele cu mine si voi.. idul meu e : raven30hell

Incantata de cunostinta cu membrii din Grivita! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru Razvanushu ca sa si vada ce a pierdut,nu numai ce a auzit la telefon.

/index.php?...p;#entry1969329

 

Imi trimiti si mie te rog pozele facute aseara, cele cu mine si voi.. idul meu e : raven30hell

Incantata de cunostinta cu membrii din Grivita! :disappointed:

Mi-am deschis messu si ti-am dat add. dar nu erai.Daca intri anunta-ma ca sa ti le trimit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si pentru ca saptamana asta voi rezolva cu inmatricularea bestialului Xenu', uichendul viitor va invit la o plimbare si o sedere la Tg-Jiu, Gorj..Plecarea se va face sambata dimineata, as vrea ca pe la un maxim ora 10:00 sa fim la Pestera Muireilor care e in drum spre Tg-Jiu, dupa aceea Tg-Jiu unde vom (re)vedea operele lui Brancusi, papica, apoi directia Cheile Sohodolului unde vom campa (pentru o idee tastati in google images cheile sohodolului), urmand ca duminica sa ne reintoarcem in nasolul Bucuresti, vizitand in drumul spre intoarcere :Manastirea Tismana,Ranca, Manastirea dintr-un lemn. Vom discuta joi la birou mai multe detalii, cine vine si cum :disappointed:

 

Eventual sambata dupa campare ne vor insoti la o bere si un mic motociclistii din Gorj...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...