Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

Aici e ii puteti gasi: http://www.partyfactory.ro/ro/contact.html , gama de costume e destul de variata, din cate tin eu minte costa 60 RON sa inchiriezi costumu si daca vroiai sa iti faca unu anume te mai costa 20 RON :D daca va hotarati sa ma anuntati si pe mine pls :)

Editat de ETRANGER
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Se ofera cazare pe timp de iarna pentru cca 50-60 moto la un pret de 50 ron/luna, in incinta fostei fabrici de tigarete (Grozavesti), intrarea facandu-se pe strada cu Maternitatea Giulesti (vis-a-vis de maternitate).

Spatiul este incalzit, pazit si supravegheat video...in curand si alarma !

Pentru detali suplimentare va rog sa sunati la 0749 169 638 - Irinel. In imediata vecinatate a acestui spatiu, beneficiati si de service dotat cu scule profi.

 

 

CEA MAI BUNA OFERTA DE PE PIATA !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aici e ii puteti gasi: http://www.partyfactory.ro/ro/contact.html , gama de costume e destul de variata, din cate tin eu minte costa 60 RON sa inchiriezi costumu si daca vroiai sa iti faca unu anume te mai costa 20 RON :) daca va hotarati sa ma anuntati si pe mine pls :)

 

M-am uitat pe site si problema e ca pretul de 60 de lei e pt. 24 de ore> cum Sambata si Duminica e inchis rezulta ca daca il iei Vineri seara si il duci inapoi Luni, te costa 180 lei de persoana. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-am uitat pe site si problema e ca pretul de 60 de lei e pt. 24 de ore> cum Sambata si Duminica e inchis rezulta ca daca il iei Vineri seara si il duci inapoi Luni, te costa 180 lei de persoana. :D

[/quot

 

O sa dau un telefon si o sa intreb, de obicei se rezolva (eu tin minte de anu trecut ca nu au fost prb) + k daca luam si mai multe le-ar conveni......decat sa le tina in depozit.... mai bine le inchiriaza.

Cam cate costume ar fii de inchiriat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba, ati pensionat cu totii ?

L-am vazut pe sebi in seara asta, in rest.. restul pensionati.

Aha deci l-ai vazut dar nu l-ai oprit sa vorbiti.Pai atunci propun sa punem aici poze cu fiecare ca sa nu ne simtim lipsa :D

 

Cam cate costume ar fii de inchiriat?

Pai....Eu cu Cici ,Alina,Andreea,Samburica,Ioana,Larry,Mihaela,Alex,Alexandra,Bogdan,Nicoleta suntem cei care s-au anuntat.Deci deocamdata 12.Cu tine 13.

Daca mai sunt musteriii sa bage aici ca sa stie baiatul ce vorbeste. :)

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adica pe mine? Si daca... unde? :)

 

Aseara 20.10 pe 1 mai pe la vreun 21.00. Tocmai mergeai spre casa. Eu eram langa magazinul ala non stop de la capatul strazii tale.

 

Aha deci l-ai vazut dar nu l-ai oprit sa vorbiti.Pai atunci propun sa punem aici poze cu fiecare ca sa nu ne simtim lipsa :D

Abia am apucat sa-l vad. Trecuse de mine.

Uite ce frumos e astazi afara. Iese cineva la plimbare ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Abia am apucat sa-l vad. Trecuse de mine.

Uite ce frumos e astazi afara. Iese cineva la plimbare ?

 

Ce pacat ca e frumos afara si soare si cald doar in timpul zilei...adica fix atunci cand prestam in campul muncii! Altfel poate ieseam la o plimbare...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba, ati pensionat cu totii ?

 

cred ca DA

joia trecuta m-am simtit in inferioritate (chiar daca am stat doar 5 min)

langa Bordo era parcate 3 moto cand am ajus eu:

1. Suzuki Mihaela

2. Suzuki Razvan

3. Aprilia Didi

 

credeti ca din cauza marcilor m-am simtit in inferioritate? :) nuuuu, sa scriu mai detaliat:

1. Suzuki Mihaela - nr de GJ

2. Suzuki Razvan - nr de SV

3. Aprilia Didi - nr de BV

hop si eu pe acolo, ca musca in lapte :D

oare moto cu nr de B pe unde or fi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Abia am apucat sa-l vad. Trecuse de mine.

Mai Sebi si ti-am zis sa nu-i mai dai blana :)

 

M-am interesat azi la Teatrul National de costume.Daca vrem sa fim din acelasi film toti , au niste costume de soldati de pe timpul razboiului.Au si pt fete de soldatzele dar cu fusta mini.Daca le luam si ne vopsim cu alb pe fata,eventual cu negru pe la ochi si ne desenam niste dinti peste buze atunci parem zombi.Imitam coregrafia din Thriller si gata,am ras premiul.

O alta varianta ar fi sa luam costume de turcaletzi iar pe fete sa le imbracam in cadane.La astea ne-ar trebui coregrafie de film indian. :D

Restul sunt costume de epoca si nu prea au legatura cu vampirii.

Despre preturi a zis ca e 100 de lei de costum fara limita de kilometrii.Deci le putem lua de Miercuri si sa le aducem Luni.Pentru grupuri fac reduceri.Daca suntem multi poate le luam la jumatate.

 

oare moto cu nr de B pe unde or fi?

al meu se lafaie in vaselina si hiberneaza ca ursu'

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca DA

joia trecuta m-am simtit in inferioritate (chiar daca am stat doar 5 min)

langa Bordo era parcate 3 moto cand am ajus eu:

1. Suzuki Mihaela

2. Suzuki Razvan

3. Aprilia Didi

 

credeti ca din cauza marcilor m-am simtit in inferioritate? :P nuuuu, sa scriu mai detaliat:

1. Suzuki Mihaela - nr de GJ

2. Suzuki Razvan - nr de SV

3. Aprilia Didi - nr de BV

hop si eu pe acolo, ca musca in lapte :)

oare moto cu nr de B pe unde or fi?

 

Ce sa-i faci, daca a venit iarna in Bucuresti... :)

Pe unii i-a prins frigul fara stabilizator de cifra octanica in rezervoare :D

Daca insisti, imi pun eu un pic de banda alba pe V-ul de la BV si spal rusinea.

Nu de alta, dar sa puteti sa le tineti la caldura in continuare :)

 

Mesaj completat

al meu se lafaie in vaselina si hiberneaza ca ursu'

 

Doctoril a intrebat de motociclete functionale...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-am interesat azi la Teatrul National de costume.Daca vrem sa fim din acelasi film toti , au niste costume de soldati de pe timpul razboiului.Au si pt fete de soldatzele dar cu fusta mini.Daca le luam si ne vopsim cu alb pe fata,eventual cu negru pe la ochi si ne desenam niste dinti peste buze atunci parem zombi.Imitam coregrafia din Thriller si gata,am ras premiul.

O alta varianta ar fi sa luam costume de turcaletzi iar pe fete sa le imbracam in cadane.La astea ne-ar trebui coregrafie de film indian. :D

Restul sunt costume de epoca si nu prea au legatura cu vampirii.

Despre preturi a zis ca e 100 de lei de costum fara limita de kilometrii.Deci le putem lua de Miercuri si sa le aducem Luni.Pentru grupuri fac reduceri.Daca suntem multi poate le luam la jumatate.

 

 

Ma bag si eu. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doctoril a intrebat de motociclete functionale...

Aha...io credeam ca vorbea doar de motociclete da' p'orma am vazut ca a trecut si o Aprilia pe lista ,deci s-a referit la vehicule pe doua roti in general :)

 

Ma bag si eu. :)

OOO .....buna ziua,buna ziua, long time no see,credeam ca te-ai dat la fund :D

Ia zi ,cu cate persoane sa te treaca tata?

 

P.S- voi plimbaretii cand puii mei v-ati facut asigurarea de mai mergeti si acum? Sau aveti pe 1 an?

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aha...io credeam ca vorbea doar de motociclete da' p'orma am vazut ca a trecut si o Aprilia pe lista ,deci s-a referit la vehicule pe doua roti in general :)

 

 

OOO .....buna ziua,buna ziua, long time no see,credeam ca te-ai dat la fund :)

Ia zi ,cu cate persoane sa te treaca tata?

 

 

Nu m-am dat la fund, dar am de alergat.

Miine de exemplu sunt la Constanta.

Ce la vie.

Fac recensamintul si te anunt.oricum, or sa fie 2 sau 3 , inca nu stiu. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hop si io ca musca...! :)

Am primit azi banii de la Tibi Troia si am vorbit cu directorul de la Tismana.

Miine ne intilnim pentru discutii si plati "after party" si m-a rugat sa va salut pe toti, cu mentiunea ca la intinirea de la anu' il vom gasi MOTOCICLIST, asta datorita noua!

Am postat si aici ca sa luati toti la cunostinta, fiindca vad ca in zona voastra sinteti majoritari!

Asfalt numa' bun de mers pe doua roti! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am vb cu aia, si ca sa inchiriem costumele tot weekend-ul ne costa doar 60 RON, probabil dak mergem multi ne fac si o reducere, faza misto e ca daca vrem si mai dam 10 RON in plus ne fac ei costume la comanda , singura prb ar fii sa ne organizam din timp ptr ca au multe cereri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hop si io ca musca...! :)

Am primit azi banii de la Tibi Troia si am vorbit cu directorul de la Tismana.

Miine ne intilnim pentru discutii si plati "after party" si m-a rugat sa va salut pe toti, cu mentiunea ca la intinirea de la anu' il vom gasi MOTOCICLIST, asta datorita noua!

Am postat si aici ca sa luati toti la cunostinta, fiindca vad ca in zona voastra sinteti majoritari!

Asfalt numa' bun de mers pe doua roti! :D

 

 

Bravo Ivane,

 

Inteleg ca acum e ok.

Salutari Directorului din partea celor care s-au ocupat cu ansamblul artistic :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...