Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

:cheers:

ciudat e ca in ultimul timp am facut accident si cu masina si cu motorul si nu am patit nimic. A fost nevoie sa cad in discoteca si sa-mi rup mana. :cheers:

 

accident cu motorul, zici??? :hug: Credeam ca altfel se cheama asta, nu ...accident! :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zici ca esti platit de Biker's sa le faci reclama, pe bune!

Dap...pe acelasi site pe care isi fac si ei :)

Adevarul e ca merita sa le fac reclama la cate premii a luat grupul nostru mai mereu.

Mesaj completat

Eu zic ca daca nu scade temperatura sub zero grade sa mergem. Iar daca nu ninge, putem sta la cort.

Ai uitat sa pui emoticonul ala care se tavaleste pe jos de ras. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dap...pe acelasi site pe care isi fac si ei :)

Adevarul e ca merita sa le fac reclama la cate premii a luat grupul nostru mai mereu.

Mesaj completat

 

Ai uitat sa pui emoticonul ala care se tavaleste pe jos de ras. :P

Special nu l-am pus, ca sa nu il confunde oamenii cu unul care tremura de frig, tavalit pe jos de la bautura :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca tot ploua hai mai bine maine la ROMEXPO sa mancam un mic, sa bem o bere si sa gasim ceva oferte de turism.

 

In perioada 15 – 18 octombrie 2009 se va desfasura la Romexpo cea de-a XXII – a editie a TARGULUI DE TURISM AL ROMANIEI - TTR 2009 – editia de toamna, expozitie internationala dedicata tuturor operatorilor activi din domeniul turismului, incluzand in tematica: agentii de turism si touroperatori, autoritati si asociatii profesionale din turism, participari oficiale si regionale, organizatori de congrese si turism de afaceri, statiuni turistice si complexe balneare, hoteluri, pensiuni, cabane si campinguri, servicii de alimentatie publica in turism, servicii de transport in turism, servicii financiare si de asigurari, IT si sisteme de rezervari, invatamant si formare profesionala in turism, cultura si agrement, edituri si publicatii de profil, promovare si marketing turistic.

 

am gasit zbor dus intors pana in dubai cu 166 E sau corfu 7 zile in vara 2010 cu 89 E /2 persoane daca faci rezervare de acum.

 

:) la halloween se stie ...premiul mare mi-l da mie :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ultima strigare: cine mai vine la Peris? Cica acolo deja a stat ploaia, locurile de cort s-au mai zvantat. Terenul amenajat pentru enduro are acum un plus de... prospetime.

 

Deci? Enduristule, facem un enduro in noroi? (probabil doar asa... noi doi :) )

Editat de Dominator72
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uffff :lol: Si la Biker's cu ce mai vii? :)

Cu ce-am venit si anul trecut.

Vezi ca noi (eu ,Cici ,Larry, Mihaela ,Raul ,Ileana, Alex,Alexandra) saptamana asta ne interesam de costume la teatru.Alex zicea sa incercam sa gasim toti la fel,sa fim din acelasi film.Va bagati?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu ce-am venit si anul trecut.

Vezi ca noi (eu ,Cici ,Larry, Mihaela ,Raul ,Ileana, Alex,Alexandra) saptamana asta ne interesam de costume la teatru.Alex zicea sa incercam sa gasim toti la fel,sa fim din acelasi film.Va bagati?

 

Stiu eu un loc de unde se pot inchiria costume, sunt mai ieftine decat la teatru, eventual daca luati mai multi poate dau si o reducere si sunt si super OK....daca va intereseaza anuntati-ma :).

Editat de ETRANGER
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu eu un loc de unde se pot inchiria costume, sunt mai ieftine decat la teatru, eventual daca luati mai multi poate dau si o reducere si sunt si super OK....daca va intereseaza anuntati-ma :lol:.

Pai ne intereseaza...baga :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...