Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ionut - unde am facut io ITP-ul eundeva la intrarea in Domnesti - Sotirescu il cheama pe om, e super ok - mandru posesor de Suzuki Burgman de 400 cc si care fuge "doar" cu 140 km/h :laugh:), insa drumu' pana acolo si de acolo in oras pe centura e naspa din cauza de tiruri si sleauri in asfalt.

Cred ca te referi la intrarea in Bragadiru-Mondo Auto Sotirescu -dinspre Bucuresti ,treci bariera la Domnesti si faci stanga si mergi pe centura ,apoi dreapta inainte de pod,mergi pe langa pod si imediat pe dreapta la intrare in Bragadiru.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Drajii mei io din pacate nu am putut onora cu prezenta biroul caci si deoarece joi a trebuit sa: duc mobra la spalatorie ca sa scot urmele de endureala din Piatra Craiului ( DURACELL - TE-AM INVITAT SA VII SI AI ZIS PAS! :) asa ca nu te mai lua de oameni:P), dupe care - dus mobra la Clavi, fugit la Sebi sa iau Dragonul ca sa-i fac ITP-ul , stat 2 ore la ITP - era unii cu nishte masini p-acolo, dupe care fugit iar la Sebi sa las Dragonul ...dupe care: fugit in Chitila sa-mi iau aripa de fata la Dericica...dupe care fugit la marmacie sa iau medicamente ca nevasta s-a simtit rau.

Asa ca, imi pare cu am sori da n-am avut cum omeneste sa vin si la terasa.

 

Ionut - unde am facut io ITP-ul eundeva la intrarea in Domnesti - Sotirescu il cheama pe om, e super ok - mandru posesor de Suzuki Burgman de 400 cc si care fuge "doar" cu 140 km/h :laugh:), insa drumu' pana acolo si de acolo in oras pe centura e naspa din cauza de tiruri si sleauri in asfalt.

 

Pt noii recruti - primim bucurosi intariri.

 

Deci pana la urma unde si cand sa ma prezint :laugh: ??? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Joi seara la Bordo.Sa ai la tine bani pt 15 beri

 

Ba da mult mai beti......si eu care credeam ca faceti cinste, k na sunt mai nou si sa ma simt bine primit :) :laugh: :laugh: :laugh: oricum eu ma multumesc si cu o cola / apa plata / apa de la chiveta / din balta (ca tot a plouat) k na e criza

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fi v-ar folbalu al dreaq, huuooooo :laugh: , in loc sa va motociclizati , va uitati la niste luzari cum isi dau cu stangu'dreptu' si alti tembeli cum se bat ca kiorii.

 

 

Veniti cu propuneri de plimbareala ca uite acus se termina sexzonu' si iar plangem dupa motociclism. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fi v-ar folbalu al dreaq, huuooooo :laugh: , in loc sa va motociclizati , va uitati la niste luzari cum isi dau cu stangu'dreptu' si alti tembeli cum se bat ca kiorii.

 

 

Veniti cu propuneri de plimbareala ca uite acus se termina sexzonu' si iar plangem dupa motociclism. :)

 

Am putea merge la Peris, e intalnire moto :) , http://www.xcountry.ro ...e o idee :-??

Mesaj completat

PS: FOOTBAL-ul e sportu Rege :laugh: !!!Tre sa il ai in sange (ca si motociclismul :laugh: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am putea merge la Peris, e intalnire moto :laugh: , http://www.xcountry.ro ...e o idee :-??

Mesaj completat

PS: FOOTBAL-ul e sportu Rege :laugh: !!!Tre sa il ai in sange (ca si motociclismul :laugh: )

Ar fi o idee sa facem o deplasare la Peris.

Entranger, in grupul asta, eu as zice ca tablele "e" sportul rege.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am putea merge la Peris, e intalnire moto :) , http://www.xcountry.ro ...e o idee :-??

o idee buna...zic eu.

PS: FOOTBAL-ul e sportu Rege :laugh: !!!Tre sa il ai in sange (ca si motociclismul :laugh: )

hai Larry ca incepem sa castigam adepti.Nu o sa mai fim minoritari. Bravo ETRANGER, asa te vreau. :laugh:

Bogdanel sa stii ca latura mea motociclista s-a uitat in weekend la campionatul mondial de superbike.A fost o lupta frumoasa in prima cursa intre Ben Spies (Yamaha)si japonezul Noriyuki Haga(Ducati).Din pacate pt american in cursa a doua a iesit pe 4 iar Noriyuki a castigat cursa devansandu-l cu 10 puncte in clasamentul general inainte de ultima etapa de peste trei saptamani din Portugalia.

La constructori mi-e rusine sa recunosc dar BMW sta cam asa:

1. Ducati 534; 2. Yamaha 469; 3. Honda 395; 4. Aprilia 303; 5. Suzuki 167; 6. Bmw 126; 7. Kawasaki 67.

 

Macar nu suntem ultima gaina din cotetz.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la 20.30. Sper ca nu o sa ma arate cand am cazut.

Daaa ...diseara la 20:30 ne vedeti pe Antena 1(eu,Larry,Alex,Raul si Bogdan CBR)

nu uitati si de - ''Zarul de marti'', campionatul mondial de table 20:15 pe sport.ro

pentru inscrieri la meditatii dati PM. :laugh:

Pentru inscrieri la "asa nu" dati PM la Larry,iar pt. "asa da" va recomand sa cititi cartea mea prezentata anterior :laugh: Pregatesc acum o noua carte "Jocul de table-Intre noroc si stiinta" :laugh:

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe care canal bah ?

 

Pe ce post , la ce ora si ce se intimpla??? :)

 

Ba voua va trebuie ochelari?

Pai ce spuneam in postul anterior? :)

 

emisiunea se numeste "Pariu ca stiu"

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar fi o idee sa facem o deplasare la Peris.

Entranger, in grupul asta, eu as zice ca tablele "e" sportul rege.

 

Yo `ESTE` putin mai analfabet asa de la mama natura (de, sistemu de invatamant din zona Giulestiului este de vina).....:)...sau poate ca ma grabeam...ramane de vazut !!!

Alte ideei de plimbare mai `ESTE` ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...