Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

Gata fratello endurist vazui ora si programu'....Bah asta-i culmea culmilor :) - ale voastre erau cele mai destepte dintre proaste si...TOT ATI PIERDUT?!? :)

Bine...si 8 meleoane e mai bine decat 6 da...puii mei...PROASTE NOAPTE FRATEEEEE!!!!!

 

 

BAH ALTA DATA DATI SI VOI DE STIRE CA SA NE RADEM IN GASCA !

 

PS: etranger - Vorbim la sedinta de plimbarici. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Yo `ESTE` putin mai analfabet asa de la mama natura (de, sistemu de invatamant din zona Giulestiului este de vina).....:)...sau poate ca ma grabeam...ramane de vazut !!!

Alte ideei de plimbare mai `ESTE` ?

De ce te-ai inflacarat asa ? Glumeam si eu.

Stii ca noii veniti in grup fac cinste cu un rand de bere.

 

Nenea Enduristul, cred ca imi mai trebuie inca o pereche, asa-i ?

 

Domnu' injineur, glumet esti azi, eh ?

 

A inregistrat cineva emisiunea ?

Editat de razvanusv
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce te-ai inflacarat asa ? Glumeam si eu.

Stii ca noii veniti in grup fac cinste cu un rand de bere.

 

Nenea Enduristul, cred ca imi mai trebuie inca o pereche, asa-i ?

 

Domnu' injineur, glumet esti azi, eh ?

 

A inregistrat cineva emisiunea ?

 

Nee nu m-am inflacarat, imi recunostem potentialu!!! :)

Noii veniti ar trebui sa fie primiti cu bere si covrigi ca sa se simta bine primiti :) !!!!

App vine cineva maine la Arc ?????

Mesaj completat

Nee nu m-am inflacarat, imi recunostem potentialu!!! :)

Noii veniti ar trebui sa fie primiti cu bere si covrigi ca sa se simta bine primiti :) !!!! (La draq am facut si rime :D..merit o bere ptr asta)

App vine cineva maine la Arc ?????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alooooo!!!!. Ne mai plimbam anul asta sau nu? Vine cineva diseara la arc? Ca la sedinta nu stiu dc ajung. Vreau mesaj pe telefon daca ajunge cineva diseara, ca plec de la ora 15 cu spitzata roscata la plimbare, si nu o sa aud tel. Nu de alta dar nu stiu coltul in care veniti la PIETROIUL CRACANAT.

Editat de dsorinmihail
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alooooo!!!!. Ne mai plimbam anul asta sau nu? Vine cineva diseara la arc? Ca la sedinta nu stiu dc ajung. Vreau mesaj pe telefon daca ajunge cineva diseara, ca plec de la ora 15 cu spitzata roscata la plimbare, si nu o sa aud tel. Nu de alta dar nu stiu coltul in care veniti la PIETROIUL CRACANAT.

Sorin, eu vin la arc. Adica venim mai multi la arc. Ne vezi pe acolo. Entranger.. deci se mere la arc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sorin, eu vin la arc. Adica venim mai multi la arc. Ne vezi pe acolo. Entranger.. deci se mere la arc.

 

Dap ajung si yo la Arc, te uiti dupa un SV650 Albastru si ii dai si u un picior, dak tipa cineca dupa u ala sunt eu :) !!!Ne vedem acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu uitati si de - ''Zarul de marti'', campionatul mondial de table 20:15 pe sport.ro

pentru inscrieri la meditatii dati PM. :)

 

unul dintre finalisti era marele maestru international cu care Larry a studiat in copilarie secretele acestui joc. poate l-ati mai auzit vorbind despre asta.

 

ps: sunt bine, in 2 sapt scot bandajul deci pana atunci joc cu o mana, poate asa are Larry vreo sansa sa imi ia o linie :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unul dintre finalisti era marele maestru international cu care Larry a studiat in copilarie secretele acestui joc. poate l-ati mai auzit vorbind despre asta.

 

ps: sunt bine, in 2 sapt scot bandajul deci pana atunci joc cu o mana, poate asa are Larry vreo sansa sa imi ia o linie :disappointed:

cred ca in 2 sapt imi scot si eu gipsul. pana atunci poate dam aman2 o partida doar cu o mana.

ps : NU AM CAZUT CU MOTORUL !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Cineva din zona Crangasi sau Giulesti care ne poate ajuta cu incarcarea unei baterii de gs500f,12v 6A? Ne-am trezit in weekend ca nu am mai putut iesi la o plimbarica. Multam anticipat :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers:

ciudat e ca in ultimul timp am facut accident si cu masina si cu motorul si nu am patit nimic. A fost nevoie sa cad in discoteca si sa-mi rup mana. :hug:

 

De omule cine te-a pus sa te urci sa dansezi la bara, :cheers: vezi ce patesti :blink: , acum sa vedem cine mai zice ca meseria de animatoare in cluburi nu e periculoasa !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...