Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

Mai petrecaretilor de Halloween din Biker's Club, v-ati trezit? Sau inca sunteti rapusi de... placintele cu dovleac? :P

 

Enduristule, tu ti-ai luat Endurista cam devreme acasa, si ati pierdut fix concursul de costume! :P Si nu inteleg: daca tot ati ajuns asa devreme acasa, de ce nu ati postat si voi fotografii? :kiss:

 

Apropos de fotografii! Gasca de fotografi din grupul nostru cand posteaza fotografiile? Macar ceva selectii (daca nu chiar toate pe tranfer.ro... :P )

Acum m-am trezit practic ,ca de fapt m-am dat jos din pat pe la 10 ,am umblat zombi prin casa,am fost pana la magazin iar cand m-am intors am adormit la loc.

O sa pun pozele pe o Picasa sau transfer.ro si va anunt.

Nu stiu cine a castigat proba de costume dar daca ar fi fost si proba de machiaj cred ca Ruxi merita locul 1.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Acum m-am trezit practic ,ca de fapt m-am dat jos din pat pe la 10 ,am umblat zombi prin casa,am fost pana la magazin iar cand m-am intors am adormit la loc.

O sa pun pozele pe o Picasa sau transfer.ro si va anunt.

Nu stiu cine a castigat proba de costume dar daca ar fi fost si proba de machiaj cred ca Ruxi merita locul 1.

 

Matinal domne :kiss: ! Noi ne-am trezit la 2:00 pm :P si nici atunci parca nu m-as fi dat jos din pat... Hai cu pozele ca de-abia astept sa le vad!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io incerc maine sa pun pozele ( IAR nu am net acasa, si trebuie sa descarc pozele la munca, si apoi sa imi gasesc putin timp cand nu e sefa pe faza si sa ma indeletnicesc cu treburi personale).

Pana atunci, pareri personale : petrecere reusita,muzica foarte foarte buna, mi-a parut rau doar ca au lipsit concursurile din anii trecuti. Premii pentru costume:

- cele mai originale costume : Enduristii ( cine-ar fi crezut ca si le-au "manufacturiat" ei singurei, cu manutzele lor dibace? ) Super tare machiaj, super idee au avut. Recomandare pentru Cici : coafura te-ar prinde si in viata de zi cu zi :kiss:)

- cel mai sexy costum : Ioana aka "Catwoman"

- cei mai infricosatori clowni : Larry+fratele

- cea mai fancy vrajitoare: Sor'mea

- cel mai pacatos calugar: Raul

- costumul care s-a mulat ca o manusa : samuraiul lui Shadow!

-cea mai frumoasa bruneta:Nico

- machiaj de senzatie: Ruxi si Sebi

-Oana Cb frumoasa si stilata ca intotdeauna, iar Dan CB-scarry!!!!

-cea mai buna dansatoare: Laura :P)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mare boier! (si nu ma refer la circumferinta abdomenului - cel putin teoretic :P ) Mihaela, cand te va lasa sefa ta in pace, ca sa poti deveni... mare boieroaica? (Apropos, la cat suntem de vecini, poti veni sa faci treaba asta de la noi, te primim cu inima deschisa si-un pahar de suc rece - racit natural, ozon-friendly, afara, in curte :P )

 

Vazand (si) pozele de la marele boier amintit in paragraful anterior, Cici e de departe cea mai scary aparitie de Halloween (si asta datorita machiajului, nu - cum glumeam anterior - a lipsei acestuia; + privirea, ochii rosii, tigara etc :P )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vazand (si) pozele de la marele boier amintit in paragraful anterior, Cici e de departe cea mai scary aparitie de Halloween

Iti imaginezi ce frica ii e lui Dan noaptea la culcare? :kiss:

Editat de Endurista
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

- cele mai originale costume :

- cel mai sexy costum :

- cei mai infricosatori clowni :

- cea mai fancy vrajitoare:

- cel mai pacatos calugar:

- costumul care s-a mulat ca o manusa :

-cea mai frumoasa bruneta:

- machiaj de senzatie:

-cea mai buna dansatoare:

As adauga eu:

-cea mai frumoasa fata in cea mai frumoasa rochie

post-16372-1257187131_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

au mai fost unii care din diverse motive nu au putut ajunge joia. Traditia a ramas. Care e propunerea ?

Daca propui o locatie fara atata fum cred e ca e ok.

baga mare !

Cred ca putem sa incercam si un H&H ca data trecuta B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

au mai fost unii care din diverse motive nu au putut ajunge joia. Traditia a ramas
.

Pai daca sunt meciuri in Europa League...dar se termina si astea

Care e propunerea ?

Pai ziceam sa alegem cei mai misto masculi din grup(in afara de mine...nu vreau sa va eclipsez :friends: )si sa participam la Mr. Moto in Biker's Club la sfarsitul lui Noiembrie.Premiile sunt substantiale.

Daca propui o locatie fara atata fum cred e ca e ok.

baga mare !

Cred ca putem sa incercam si un H&H ca data trecuta B)

 

Locatie fara fum e OK .

H&H not OK

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In weed-end vor fi 22 de grade cu o minima de 6 grade noaptea.

La noi sau in Australia? :P

 

Se baga cineva la o plimbare ?

 

Asta vara unde erai? :)

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 La noi sau in Australia? :P

 

 

 

2 Asta vara unde erai? :)

 

1. La noi. Prognoza era de 22 grade. Voi fi 18-20 in weekend. http://www.weather.com/outlook/travel/busi...topnav_business

 

2. Neavand domiciliul stabil in bucuresti, a trebuit sa plec acasa. In plus se inchide si cacatul de camin pe timpul vacantei de vara. M-ai fi primit pe timpul verii la tine Dan, ca sa pot sa-mi iau si un job pe timpul verii ?

Editat de razvanusv
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...