Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

ce bine ca a revenit la viata topicul si facem din nou messenger pe forum! yeeeeeeey,cata bucurie! :crack:

 

 

adevaul este ca eu nu am mess la berou si mai simt nevoia sa schimb o vorba si forumeanu e singura mea legatura cu exteriorul, exceptand sfantul e-mail :D

Mesaj completat

Oana, fire drill ?

 

dap..exercitiu din ala de simulare incendiu...de data asta a fost fun au fost si pompierii prezenti. Cu putina imaginatie puteam sa simt si miros de fum :lol:

Mesaj completat

Men are like..... :wacko:

 

 

1. Men are like Laxatives They irritate the crap out of you.

 

2 Men are like. Bananas The older they get, the less firm they are.��

 

3. Men are like Weather Nothing can be done to change them.

 

4. Men are like Blenders You need One, but you're not quite sure why.

 

5. Men are like Chocolate Bars Sweet, smooth, & they usually head right for your hips.

 

6. Men are like Commercials You can't believe a word they say.

 

7. Men are like Department Stores . Their clothes are always 1/2 off!

 

8. Men are like . Government Bonds . They take soooooooo long to mature.

 

9. Men are like .. Mascara . They usually run at the first sign of emotion.

 

10. Men are like Popcorn They satisfy you, but only for a little while.

 

11. Men are like Snowstorms You never know when they're coming, how many inches you'll get or how long it will last.

 

12. Men are like Lava Lamps Fun to look at, but not very bright.

 

13. Men are like Parking Spots All the good ones are taken, the rest are handicapped.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Stiam ce e fire drill, dar nu credeam ca se face asa ceva pe la noi. Nu vezi ca la oameni le explodeaza buteliile prin casa...

 

Aa da?

Ia d-aci:

Why did God make woman last?

He didn't want someone telling him what to do.

 

Why do women get married in white?

So they match the kitchen appliances!

 

Why is clinton gonna lose the election?

Cause she is a woman

 

Whats the difference between your wife and your dog?

Walking the dog is relaxing.

 

What is the difference between a battery and a woman?

A battery has a positive side.

 

What have you done wrong when you wife comes out of the kitchen and starts nagging you? made the chain too long.

 

A man is driving along in his car when he suddenly gets pulled over by the police, the man pokes his head out of the window and says "what seems to be the problem officer?" the cop looks bluntly at him and says "are you aware that a woman fell out of your car about 2 minutes ago?" the man let out a sigh "thank **** for that i thought i had gone deaf!"

 

Why did the woman cross the road?

Wait, better question, why is she out of the kitchen!?

 

Why don't women wear watches?

There's a clock on the stove.

 

Why do women have short feet?

So they can stand closer to the stove.

 

Why dont women have a penis?

So they can stand closer to the kitchen sink.

 

Why don't women need drivers licenses?

There is no road between the bedroom and the kitchen.

 

Why couldn't Hellen Keller drive?

Because she was a woman.

 

How many men does it take to open a beer?

-None, it should be opened when she brings it to you.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si iata ca nu am ajuns. Motivul a fost intarzierea nejustificata (cui ii trebe legume la 9 sara) amijlocului meu de transport netaxabil :banana: Sorry guys... pe data viitoare :D:(

Dupa cum te-ai exprimat: ori de abia te-ai trezit (ceea ce e putin probabil la ora asta), ori ai baut pe ascuns in camera ta :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...si inca nu ne-ai vazut programul artistic. :banana:

 

A fost frumos la seara de pocker,am fost finalist de doua ori.Puteam sa castig impotriva lui Larry dar nu am vrut sa-l descurajez,mai ales ca e la inceput de drum :cheers:

Am avut singurul regret ca la ora 12 cand mergeam spre casa ,dupa ce am lasat-o pe Mihaela( ca Larry a mai ramas sa invete),ma gandeam ca a doua zi trebuie sa merg la munca.Si m-am intrebat:De ce naiba ne vedem Joi si nu Vineri.Daca ne-am vedea Vinerea am putea sa o facem mai lunga si mai lata cu gandul ca a doua zi nu trebuie sa tragem cartela.Stiu parca ca initial s-a pus intalnirea Joi pt. ca Vinerea se pleca in sexcursie dar cum nu se pleaca iarna iar vara nu in fiecare weekend,de ce nu ne mutam noi catrafusele in ziua de Vineri? Asi pleca si eu acasa mai fericit ca nu trebuie sa ma scol a doua zi cu noaptea-n cap.Ce ziceti?Votam?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...si inca nu ne-ai vazut programul artistic. :lol:

 

A fost frumos la seara de pocker,am fost finalist de doua ori.Puteam sa castig impotriva lui Larry dar nu am vrut sa-l descurajez,mai ales ca e la inceput de drum :banana:

Am avut singurul regret ca la ora 12 cand mergeam spre casa ,dupa ce am lasat-o pe Mihaela( ca Larry a mai ramas sa invete),ma gandeam ca a doua zi trebuie sa merg la munca.Si m-am intrebat:De ce naiba ne vedem Joi si nu Vineri.Daca ne-am vedea Vinerea am putea sa o facem mai lunga si mai lata cu gandul ca a doua zi nu trebuie sa tragem cartela.Stiu parca ca initial s-a pus intalnirea Joi pt. ca Vinerea se pleca in sexcursie dar cum nu se pleaca iarna iar vara nu in fiecare weekend,de ce nu ne mutam noi catrafusele in ziua de Vineri? Asi pleca si eu acasa mai fericit ca nu trebuie sa ma scol a doua zi cu noaptea-n cap.Ce ziceti?Votam?

 

 

si eu ma gandeam la fel . de ce nu vinerea?

 

:cheers: pai mie Larry mi-a zis ca da meditatii de poker :D da vad ca tu esti dl profesor :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dane, ne vedem joia ca unii nu sunt vineri seara in Bucuresti, fie ca-i vara, fie ca-i iarna :cheers: EU de asta am si reusit sa ajung asa des (anu trecut) la voi: joia oricum nu aveam nimic de facut si nu trebuia sa ma impart in 3 locuri (ca vinerea sau miercurea, de exemplu). Desigur, asta depinde de ficare in parte.

 

Ah, da. Mi-am adus aminte de ce nu am ajuns. Ca sa castige si altcineva la poker!

 

@blonda de la drept: vezi ca larry da meditatii la orice :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dane, ne vedem joia ca unii nu sunt vineri seara in Bucuresti, fie ca-i vara, fie ca-i iarna

Da' tu unde esti Vineri seara,in fiecare Vineri ,ca doar stai in Bucuresti?Mai pleaca Diddi dar nu mereu,si altii?Care sunt?

 

Ah, da. Mi-am adus aminte de ce nu am ajuns. Ca sa castige si altcineva la poker!

:banana:

 

vezi ca larry da meditatii la orice

:lol:

 

pai mie Larry mi-a zis ca da meditatii de poker :D da vad ca tu esti dl profesor :lol:

 

cred ca a vrut sa te impresioneze cand a zis asta,eu in schimb am scris doua carti:

"Invata Poker de la marii maestrii" si "Jocul de table pe intelesul tuturor" :cheers:

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da' tu unde esti Vineri seara,in fiecare Vineri ,ca doar stai in Bucuresti?Mai pleaca Diddi dar nu mereu,si altii?Care sunt?

 

 

:banana:

 

 

:D

 

 

 

cred ca a vrut sa te impresioneze cand a zis asta,eu in schimb am scris doua carti:

"Invata Poker de la marii maestrii" si "Jocul de table pe intelesul tuturor" :cheers:

 

:lol:

am inteles :lol:

cred ca prima data o sa iau tutoriale de pe net ca am idee si la fata jocului ma veti sfatui amandoi/toti ce si cum.

in primul rand ce fel de poker jucati?- ca stiu ca e de 2 feluri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineatza :cheers:

 

Mi-a placut aseara cu voi. Poate o sa invat si poker intr-o zi :banana:

 

Inca ma mai gandesc ce ar fi putut sa-i placa...

Faptul ca nu prea a fost bagata in seama, din pacate?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inca ma mai gandesc ce ar fi putut sa-i placa...

Faptul ca nu prea a fost bagata in seama, din pacate?

 

 

:cheers:

cu cei de pe langa mine am socializat. Oricum nu am stat muta . pentru o prima intalnire la care m-am prezentat singura nu m-am simtit stinghera. Mi-a placut in primul rand ca este intr-adevar o gaska de motociclisti .

Poate ca daca as fi stat mai mult imi placeu mai multe si puteam conoaste mai indeaproape :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu ma gandeam la fel . de ce nu vinerea?

Eu votez pt joi. Vinerea lumea e plecata. Asa am inceput si asa mergem mai departe. Ora ramane 8 trecute fix. tot avem timp cateva ore sa schimbam 2 vorbe.

 

:cheers: pai mie Larry mi-a zis ca da meditatii de poker :D da vad ca tu esti dl profesor :lol:

mai voi aseara la ce masa ati jucat ?? Remember cine a iesit pe primul loc !! :banana:

 

Oana, pt tine ca ne stim de mai mult timp meditatiile la poker sunt gratis. Trebuie sa ai 10 ron intrarea si sa spui "all in mereu" si ajungi sa joci finala cu mine.

pt restul recomand cateva din primele carti scrise de mine :

 

 

salutari din FAGARAS !!!

post-20447-1263571098.jpg

post-20447-1263571137.jpg

post-20447-1263571184.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ei si tu Oana...adevarati sau falsi? asta e intrebarea, important e ca nu suntem cu fitze si nici nu-i torelam pe cei care au asa ceva , in plus chiar avem mobre:D

 

Deh , norocul lor a fost ca nu am jucat eu poker :lol: :cheers: .:D) Ia spuneti cu mana la cravata: Cat de mult a pierdut larry? Mai are vreo mobra a lui sau e amanetataa si Miha?? :banana:

Mesaj completat

 

 

Inca ma mai gandesc ce ar fi putut sa-i placa...

Faptul ca nu prea a fost bagata in seama, din pacate?

 

 

Mai diddi ...ce sa-ti fac omule daca ai stat la 5km de fata, iete ca je socializai cu ea.:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io daca o bagam prea mult in seama ,treceam pe conserve o luna :D

 

 

Buei, :cheers:

Chestia cu conservele buna idee :lol: .... chiar o sa o pun in practica nu de alta dar poate iti doresti.

Sa fie oare cu fasole?

 

 

Mesaj completat

Buei, :banana:

Chestia cu conservele buna idee :lol: .... chiar o sa o pun in practica nu de alta dar poate iti doresti.

Sa fie oare cu fasole?

 

mesaj completat:

Oana cum a fost tortul?

Imi pare bine ca te-ai simtit ok, deci pe joia- vinerea viitoare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mesaj completat:

Oana cum a fost tortul?

Imi pare bine ca te-ai simtit ok, deci pe joia- vinerea viitoare

 

nu am mai ajuns la tort ca m-am dus sa ma joc cu frate-miu :lol:)...dar am citi pe topic k fu bun. Kali e priceputa.

 

sar'na.vin cu mare drag. Si o sa va fac cinste cu ceva ca ieri am uitat sa iau :lol:

 

@ Bogdan( sper ca am retinut bine) ai zis bine fitze. Io le zic pokemoni la astia de nu se mai suporta ca sunt bikeri .

 

:cheers:

 

 

Mesaj completat

Ce aveti ma cu fata? Lasati-o sa mai respire.

Screech, joia viitoare sa vii pregatit pentru poker :D

:banana:

 

 

Mesaj completat

Oana, pt tine ca ne stim de mai mult timp meditatiile la poker sunt gratis. Trebuie sa ai 10 ron intrarea si sa spui "all in mereu" si ajungi sa joci finala cu mine.

pt restul recomand cateva din primele carti scrise de mine

complete idiots guide?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...