Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Da Domnu' Domi,

astia nu ie normali .......ca noi.

ca cu axipromativ 380 kg. nu prea te joci (ZICE UNII)

Altfel alles gute.

Va pupa NENEA pe toti. :disappointed:

 

 

Wheelie la scara mare:

 

 

Sau varianta mea preferata:

 

wheelie2.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnu cu dominator,

Pot sa-ti aduc si eu in seara asta o baterie la incarcat? :lol: Se poate? Platesc bine :lol:

Adu, adu... ca mi-e asa o sete (si stii bine ca io beau pe banii studentilor, ca lectorii :lol: ) Acu' vezi daca vrea dom' doctor, ca scula e proprietatea lui :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acu' vezi daca vrea dom' doctor, ca scula e proprietatea lui ;)

 

Pai bine mai,ce cauta scula lu' dom' doctor la tine? :wink:

Mesaj completat

ce faci boss,ti-ai schimbat numele in larry teparu' ???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tot umbland prin oras saptamana asta, am gasit ...

 

post-4583-1265737639_thumb.jpg

 

post-4583-1265737605_thumb.jpg

 

sper ca ale voastre stau mai bine

 

prospaturi de saptamana asta:

 

post-4583-1265737665_thumb.jpg

sub husa de langa Nipru este un BMW de la politia germana, alb cu verde

 

post-4583-1265737696_thumb.jpg

sub husa este un R6 albastru

 

nu-si arata nimeni mandra unde ierneaza? sau mandrele, in cazul lui Sebi :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu-si arata nimeni mandra unde ierneaza? sau mandrele, in cazul lui Sebi :hurt:

"Ele" mele stau ca o familie adevarata de Honde sunt sub o singura "paturica" (adica sub husa de la masina). Cine nu stie, zice am am... ATV :laugh: Acum sunt ca grau' de pe camp, adica sub un strat gros de zapada. Si par atat de mici! (avand in vedere ca le privesc stand pe un strat de 30-40cm de zapada :angry: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... si Suza mea le urmareste sa nu faca prostii :laugh:

 

Dragii mei - FLAVIUS - va invita la o seara de muzica buna in club JUKEBOX - canta trupa POPAS (i-am ascultat de vreo 3 ori si se aud super )- au melodii proprii si coveruri - in principiu rock - iar solista e belea (Nico s- a indragostit de ea - io filmez :hurt: ) in plus unul din chitatisti zici ca e fratele lu Larry - geaman!!!!

Intrarea e vreo 15 ron, beutura e acceptabila ca pret. Locatia - aproape de piata Alba Iulia.

 

 

Detalii maine la sedinta. :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trucaje Didi,pe jos e zapada da motorul e curat :angry:

 

Bai veveritzelor,care mai sunteti indragostiti? Maine seara e party in Biker's.Pana in prezent suntem 11 persoane si maine aflu daca o sa fim 15.Care mai doreste ,sa zica din timp ca sa stiu ce masa ii cer lui Mirela.

Detalii:

-muzica buna

-concursuri cu premii

-certificate de casatorie valabile o noapte

-meniu pt. doua persoane la 50 roni, cuprinde mixed grill,desert si cate un coctail

-reduceri de preturi la spirtoase ,ex. Tequila de la 9 lei la 6 lei

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai veveritzelor,care mai sunteti indragostiti? Maine seara e party in Biker's...

Indragostitule :angry:

 

Pentru amatorii de wheelie sau de stopie, vedeti mai jos un model de motocicleta pe care in veci nu veti face nici wheelie, nici stopie :laugh:

uno_motorcycle_segway.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Indragostitule :laugh:

Ruxiiiiii, Sebi imi da de inteles ca el nu e indragostit... :angry:

 

Pentru amatorii de wheelie sau de stopie, vedeti mai jos un model de motocicleta pe care in veci nu veti face nici wheelie, nici stopie :hurt:

...pentru ca ambele roti vor fi mereu pe sol :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragelor si dragilor,

 

Am stat si m-am sfatuit cu ShadowRider despre ce si cum sa facem de 1 Mai 2010 si ne-a iesit urmatorul plan, pe care vi-l propunem si voua:

 

1 Mai la Baile Herculane - deschiderea amicala a sezonului 2010

(vineri, 30 aprilie 2010 - duminica, 2 mai 2010)

 

Toate detaliile, adica: program, traseu, optiuni cazare, mancare, plimbari optionale, poze etc. precum si inscrieri le gasiti aici (nu trebuie decat sa faceti click).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"LA MULĂI ANI!" Enduracheeeee Âşi să ne vedem sănătoÂşi de foarte multe ori, iar pe 1 Mai te aÂştept la Herculane să bem o apă termală de la izvorul 7! :) ;)

ÂŞi amicii tăi să vină pregătiți moral Âşi material de niÂşte masaje ca-n Thailanda, fiincdă am un set de fete acolo care scoală morții! :)

La tine oferta nu-i valabilă fiindcă nu vreau conflicte armate cu Cici! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"LA MULĂI ANI!" Enduracheeeee Âşi să ne vedem sănătoÂşi de foarte multe ori, iar pe 1 Mai te aÂştept la Herculane să bem o apă termală de la izvorul 7! :)

Merci mult Ivane ,merci de telefon de asemenea,si tuturor care m-au sunat sau au dat SMS.

Defineste apa termala

ÂŞi amicii tăi să vină pregătiți moral Âşi material de niÂşte masaje ca-n Thailanda, fiincdă am un set de fete acolo care scoală morții! :)

La tine oferta nu-i valabilă fiindcă nu vreau conflicte armate cu Cici! :)

O sa venim pregatiti moral pt masaje dar ce te faci ca unii care vin cu consoartele.Trebuie sa gasesti o solutie sa scapam de ele. Cauta si tu un stripper sa le tina ocupate. :) Noi le zicem ca mergem sa ne imbatam ca porcii. ;) Pana atunci fa-ti lectiile ca te vom folosi ca ghid turistic ,doar esti la tine acasa.

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Precizări utile: apa termală= răchie de prune! ;) ... (iar pentru cei nebăutori, ca mine, izvorul de apă plată...deci apă plată moka pînă la înec!) :) (după cum se vede, nici emoticonul nu cade după multiple goliri de borcan!).

Privind spre partea cu masajul, asta-i belea mare! Pentru muieri există "nea Mitică" sau "nea Nelu", doi maseuri vestiți din zonă, inofensivi în alte privințe! AÂşa că putem scăpa de consoarte cu circa 20 lei /Âşedința de masaj (aprox. 20-30minute).

Ca ghid mă ofer voluntar să vă conduc pe cărările muntoase, pe jos, caprele odihnind pentru o eventuală cursă spre barajul Cernei sau Macronia, Cazane sau ceva mai lejer ca să poată ajunge orice motor fără să curgă fiarele după el la întoarcere!

Restul e can-can! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnu seby, rectific aici(pana mi se confirma contul pe enduro maniacs).

RazvanuSV -> probabil singurel pe motocicleta, pasagera din dotare nu cred ca va putea veni.

 

Mesaj completat

Hai lume mare la birou ca fac cinste....

 

 

 

 

NOT. Dar totusi hai...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...