Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Cine-mi imprumuta si mie un feohn sa-mi dezghet calu?

sa-nteleg ca diseara venim motorizati la birou ???

eu pe vremea asta ii dau tarie si se dezgheatza. :laugh:

scoate si flacari mai nou... :laugh:

Editat de larryboss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

saltare

 

nu am mai scris ,gasca vad ca sa inmultit uni ma stiu iar cu ceilanti tre sa ma cunosc

 

BA FRATILOR DE CEVA VREME INCOACE SE DA UN TIP PRIN CARTIER mai precis pe CEAHLAU , VINTILA MIHAILESCU, CONSTRUCTORILOR cu un FZR 600 cred negru cu verde model 92-94 (culoarea se vede da numaru nu), cred ca este incepator ca prea mere numa blana adica vitezele 1si 2 blana,mai daca il cunoasteti sau poate o citi aici LASO FRATE MAI USOR CA NU VREAU SA DAU "RIP"

 

cei care ma stiu stiu cum merg si ce experienta am insa nenea asta aoleuuuu stau pe gem cand trece si mi se face piele de gaina

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa-nteleg ca diseara venim motorizati la birou ???

eu pe vremea asta ii dau tarie si se dezgheatza. :laugh:

scoate si flacari mai nou... :laugh:

 

Avut belele si n-am mai ajuns.

V-am sunat pe cativa pe la zece si-un sfert, da' daca n-a raspuns nimeni, am absentat. Oricum, net acasa nu mai am momentan, asa ca forum pixda.

 

Imi ingheata viespea. Plang. Ce gandeste tata? Ma uit si plang.

 

Ce moartea caprioarei mele..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

saltare

 

nu am mai scris ,gasca vad ca sa inmultit uni ma stiu iar cu ceilanti tre sa ma cunosc

 

BA FRATILOR DE CEVA VREME INCOACE SE DA UN TIP PRIN CARTIER mai precis pe CEAHLAU , VINTILA MIHAILESCU, CONSTRUCTORILOR cu un FZR 600 cred negru cu verde model 92-94 (culoarea se vede da numaru nu), cred ca este incepator ca prea mere numa blana adica vitezele 1si 2 blana,mai daca il cunoasteti sau poate o citi aici LASO FRATE MAI USOR CA NU VREAU SA DAU "RIP"

 

cei care ma stiu stiu cum merg si ce experienta am insa nenea asta aoleuuuu stau pe gem cand trece si mi se face piele de gaina

FRATE NU-L STIU DAR POATE E UN MIOSTORCICLIST CU 'TITLU'

CE SA-I FACEM NOI LUI ???

 

sorry frate da mi-e greu si mie sa scriu la 7 dimineatza dar ma chinui putin. Ca sa ma intelegi mai bine zic :

'' intradevar e uni care sa inmultit (cu 2 sau cu 3) care e mai jmekeri ca ceilanti dar laso asa ca merge pna dai cu rip

mai e uni cu alt experienta care mai merge la parinuar dar nu e motociclisti si aoleuuuuuuuuuuu mi se face pielea gaina suna periculos''

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragilor, pumnii stransi ca in cateva zeci de minute intru intr-o sedinta cu mai marii companiei si cine stie ce se va intampla :laugh:. Cei care aveti firme, just in case, pastrati-mi un loc vacant!! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragilor, pumnii stransi ca in cateva zeci de minute intru intr-o sedinta cu mai marii companiei si cine stie ce se va intampla :laugh:. Cei care aveti firme, just in case, pastrati-mi un loc vacant!! :laugh:

Ori le iei locu, ori le iei banu'. Cale de mijloc sa nu fie :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte tare frate, nu a stat fata la discutii

Cum a fost la Sibiu?

 

 

 

 

Vine cineva la patinoar azi ?

Daca da, propun sa mergem tot incepand cu 12. Cred ca ar fi ceva mai liber.

Ar fi o idee dupa ce venim din Biker's, daca ne vom mai putea tine pe picioare...alcoolul,mama lui :laugh:

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragilor, pumnii stransi ca in cateva zeci de minute intru intr-o sedinta cu mai marii companiei si cine stie ce se va intampla :). Cei care aveti firme, just in case, pastrati-mi un loc vacant!! :P

 

 

S-a terminat cu bine :laugh: .Diseara Bikers???? :laugh: La ce ora???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte tare frate, nu a stat fata la discutii

Cum a fost la Sibiu?

Cum a fost la Sibiu? Foaaaarte tare, precum se vede mai jos:

post-33842-1229103645_thumb.jpg post-33842-1229103656_thumb.jpg

 

In afara de asta, la control am aflat ca totul evolueaza pozitiv, insa asteptam cu interes sa se depuna mai mult calus in zona fracturii.

 

Pentru cei interesati, motorul lui Ruxi este o Honda XR de 250 :laugh: Cu ocazia deplasarii la Sibiu (si, mai departe, la Seica, 30km de Sb), am testat si eu motorul si e tocmai potrivit (la cele 110kg si 30cp :laugh:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari tuturor! Intrucat sunt singurul motociclist din Mogosoaia (zona apropiata voua,pt cine nu cunoaste) si am copilarit (golanit,mai exact am facut liceul Iorga) in zona, intreb si yo ca incepatorul: ma primiiiiiiti? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari tuturor! Intrucat sunt singurul motociclist din Mogosoaia (zona apropiata voua,pt cine nu cunoaste) si am copilarit (golanit,mai exact am facut liceul Iorga) in zona, intreb si yo ca incepatorul: ma primiiiiiiti? :laugh:

Daca ai golanit... stiu si eu ce sa zic? Sa-l primim, baieti si fete? :)

 

Bine, hai, dar numai sa vii cu motoru'! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ai golanit... stiu si eu ce sa zic? Sa-l primim, baieti si fete? :P

 

Bine, hai, dar numai sa vii cu motoru'! :laugh:

 

Multzam! :laugh: O sa vin cu motorul,normal,numai ca trebuie sa-l inmatriculez,ca abia a venit si yo is proaspat p-aici :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...