Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

Dac Motors, Chopper Academy si Apasu Bar va invita

 

Sambata 20 Decembrie la JUCARIA PARTY!!!!

 

Intrarea se face pe baza de JUCARIE si DULCE. Aduceti cat mai multe ca sa le dam la COPII fara jucarii!

 

Cu acesta ocazie vor fi decernate si Premiile Concursului PHOTOSHOPEAZA-MA, premii acordate de catre URBAN RIDERS.

 

Concert LIVE: formatia PREA TARZIU

 

Parteneri: Gradinita TARA COPILARIEI si URBAN RIDERS

post-7727-1229498932_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Duminica am fost la Biker's dance ( concurs cu strangere de fonduri pentru recuperarea Mirelei ) si vreau sa va spun ca noua, celor prezenti acolo, ne-a parut tare rau ca nu ne-am inscris in concurs...A fost suuuuper funny, si exemplific mai jos cu dansurile "executate"de echipele mele preferate ( castigatorii locului 1 : echipa nr 6, Cocosheii Singuratici

si Zanul Maselutza):

 

 

Enjoy!

 

P.S. urmatorul eveniment nu-l mai ratam! Participam si noi in mod direct... ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Duminica am fost la Biker's dance ( concurs cu strangere de fonduri pentru recuperarea Mirelei ) si vreau sa va spun ca noua, celor prezenti acolo, ne-a parut tare rau ca nu ne-am inscris in concurs...

 

P.S. urmatorul eveniment nu-l mai ratam! Participam si noi in mod direct... :wave:

Meseriash tipu ala care a dansat singur.

Data viitoare participam dar ca sa nu ne facem de kko ,ne strangem frumusel ,compunem o coregrafie si exersam pana o visam noaptea... ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Meseriash tipu ala care a dansat singur.

Data viitoare participam dar ca sa nu ne facem de kko ,ne strangem frumusel ,compunem o coregrafie si exersam pana o visam noaptea... ;)

Dap, chiar ca meseriash! Eu sunt fan ZanulMaselutza , de duminica , de cand l-am vazut dansand! iar data viitoare chiar ca ne bagam, si facem si coregrafie frumoasa, si exersam si o sa fim noi cei mai tari, cei mai buni, cei mai meseriashi! pentru ca putem! :wave:

 

Da' tre sa beau inainte.

 

Me too! si inainte, si dupa... si casca mi-o pastrez pe cap si cand terminam dansul..nu de alta, da' sa nu ma nimereasca rosiile direct in freza.... ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Probabil ca majoritatea cunoasteti detalii despre accidentul provocat de bizonul Nistorescu cu X5-ul din dotare, in urma caruia a accidentat grav un motociclist + pasagera, care se deplasa regulamentar in apropierea P-tei Victoriei. Cei care nu stiu despre ce este vorba, pot gasi detalii aici.

 

In vederea evitarii musamalizarii acestui caz, cei care doresc pot semna o petitie online, la adresa ACEASTA.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Probabil ca majoritatea cunoasteti detalii despre accidentul provocat de bizonul Nistorescu cu X5-ul din dotare, in urma caruia a accidentat grav un motociclist + pasagera, care se deplasa regulamentar in apropierea P-tei Victoriei. Cei care nu stiu despre ce este vorba, pot gasi detalii aici.

 

In vederea evitarii musamalizarii acestui caz, cei care doresc pot semna o petitie online, la adresa ACEASTA.

 

 

semnat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai ce a depus dosarul? nu stiu cum a reusit sa stea atita timp cu el suspendat. eu ma impuscam cu prastia lui fiu-miu. ;))

pai m-am impuscat dar degeaba...... Mama lor de prastii....

Vine si permisul anul asta. Poate mi-l aduce moshul.... cine stie..!?! (daca nu e beat prin santz vine si la mine)

Bogdan cica a vorbit cu moshul si ne-a dat ceva azi la sedinta. N-am fost noi cuminti dar am primit cu bratele deschise. Sar'na !!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

calendare de birou belea. adevarul ca ajuns acasa l-am studiat si hartia e de calitate, pe bune.

siiii...... mi-am luat cisme de enduroooooooooooooo

ete si poze: made china(ce-i drept), pe site sunt in jur de 220 parai, depinde de magazin, si eu cu 390ron(100 euro), consider ca e ceva afacere, nu? ;))

post-25838-1229699702_thumb.jpg

post-25838-1229699710_thumb.jpg

post-25838-1229699716_thumb.jpg

post-25838-1229699720_thumb.jpg

post-25838-1229699726_thumb.jpg

post-25838-1229699733_thumb.jpg

post-25838-1229699738_thumb.jpg

post-25838-1229699746_thumb.jpg

post-25838-1229699752_thumb.jpg

Editat de dsorinmihail
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai m-am impuscat dar degeaba...... Mama lor de prastii....

Vine si permisul anul asta. Poate mi-l aduce moshul.... cine stie..!?! (daca nu e beat prin santz vine si la mine)

Bogdan cica a vorbit cu moshul si ne-a dat ceva azi la sedinta. N-am fost noi cuminti dar am primit cu bratele deschise. Sar'na !!!!

 

 

Si ? A-ti primit ceva frumos ?

 

siiii...... mi-am luat cisme de enduroooooooooooooo

ete si poze: made china(ce-i drept), pe site sunt in jur de 220 parai, depinde de magazin, si eu cu 390ron(100 euro), consider ca e ceva afacere, nu?

 

Trebuie udate ca sa nu se rupa, ceva propuneri ?

 

Diseara in Byker's ? ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

IMPOSIBIL DISEARA IN BIKER'S. AM LUAT SI BRAD CU 1MIL DIN OBOR, AM DAT PE PLASA DE LEGAT 10RON SI TZEAPA AM LUAT-O LA TRANSPORTUL LUI PANA LA MASINA DE LA UN TIGANUS, 25RON. ;) . SI UITE ASA TREB SA STAU LA MUNCA IN NOAPTEA ASTA. DAR LE UD RAU DE TOT CU PRIMA OCAZIE- sedinta la birou la BORDO. :wave: :D :fr

scuze pentru majuscule am vazut tarziu cu ce scriu ;)

pai am zis ca bogdan ne-a adus cadouri de la mosuu calendare de birou. cica avea mosu si de alea cu fete goale dar au sarit spiridusii in sus ca cica le vor ei in dormitoare si uite asa nu au mai ajuns in sacul cu cadouri. mama lor de elfi. :lol:

Editat de dsorinmihail
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...