Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

si eu tot pe ceahlau domiciliez :P...si asta-iarna cand mergeam pe jos la servici spre 41 iti vedeam zilnic motoru' :)

nu cred ca era motorul lui,si nici ca 41 trece pe langa curtea lui Larry :wink:

 

Bine ai venit cocosh

 

si asta nu era o aluzie, nu???? :laugh: :lol:

Doamne fereste,sigur ca nu :wink:

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Sta pe la al 4-lea sau al 5-lea bloc pe dreapta ( sincer nu stiu daca e vreun CEC pe acolo), da' faza e ca mare parte din iarna trecuta motorul a stat in curtea lui Larry ( adica undeva paralel cu Turda ) . Da' daca ai vazut un SV 650 s cu numar de Gorj, atunci n-are cum sa nu fie al lui Shuvyxu'.

Si, a propos : daca tot stai pe ceahlau, de ce nu vii sa te vezi cu noi joia, la birou ? ( aka Bordo, vis-a-vis de Agronomie). Suntem multi, unii dintre noi haiosi :wink: si de regula intalnirile se prelungeasc pana tarziu in noapte , ca nu ne mai saturam de atata distractie. Poate treci si tu maine pe acolo sa vezi cum e , sau daca nu, ne-om vedea azi pe la Arc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hmmm...m-ati bagat in ceata ...nu stai la bloc?spre CEC?

 

 

Ba da, a mea e..Nu am tinut-o decat o mica particica din iarna asta acolo, apoi am mutat-o...Daca o mai vezi p-acolo si zaresti vreun caine care se pisha pe roata ei, da-i te rog un picior...cainelui, nu motoretei :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si asta nu era o aluzie, nu???? :wink: :wink:

 

nuuuu, Doamne fereste! Oricum, tu esti mic copil pe langa altii ( se stiu ei ) care intarzie minim o ora jumate la intalnirile stabilite "dimineata" ...Am albit din cauza voastra, imbatranesc inainte de vreme :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba da, a mea e..Nu am tinut-o decat o mica particica din iarna asta acolo, apoi am mutat-o...Daca o mai vezi p-acolo si zaresti vreun caine care se pisha pe roata ei, da-i te rog un picior...cainelui, nu motoretei :wink:

da chiar o vedeam in fiecare dimineata cu un pipi pe roata :laugh:)...asa se intampla si la mine ,ce sa -i faci ...

 

Sta pe la al 4-lea sau al 5-lea bloc pe dreapta ( sincer nu stiu daca e vreun CEC pe acolo), da' faza e ca mare parte din iarna trecuta motorul a stat in curtea lui Larry ( adica undeva paralel cu Turda ) . Da' daca ai vazut un SV 650 s cu numar de Gorj, atunci n-are cum sa nu fie al lui Shuvyxu'.

Si, a propos : daca tot stai pe ceahlau, de ce nu vii sa te vezi cu noi joia, la birou ? ( aka Bordo, vis-a-vis de Agronomie). Suntem multi, unii dintre noi haiosi :lol: si de regula intalnirile se prelungeasc pana tarziu in noapte , ca nu ne mai saturam de atata distractie. Poate treci si tu maine pe acolo sa vezi cum e , sau daca nu, ne-om vedea azi pe la Arc.

azi cred ca o sa ajung si eu pe la arc ...insa nu prea cunosc pe nimeni pe acolo ..prietenii mei motorizati nu frecventeaza forumul si nici "arcul" miercurea :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

FCA, doar suntem vecini :laugh: - si eu frecventez arcul. Vino cu curaj. As vrea sa cunosc si eu "nucleul" dur de crangasi. Care-i punctul de baza de la Arc si unde e adunarea de joi ?

 

 

 

Va uitati si voi dupa un SV albastru, care o sa fie si cea mai frumoasa motocicleta de acolo :wink: si o conduce unu' mic si agitat care o bate pe una cu un pegaso visiniu si striga la unul foarte inalt "pup pe scrot!! " :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca o mai vezi p-acolo si zaresti vreun caine care se pisha pe roata ei, da-i te rog un picior...cainelui, nu motoretei :laugh:

 

Noroc ca ti-ai pus husa acum, ca nu se mai pisha cainii direct pe roata...doar "fragezesc" prelata! :wink: Aaaa, si nu te grabi sa pleci spre Arc azi, ca mi-am legat motoreta de a ta , si n-ai cum sa pleci pana nu ajung io :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

FCA, doar suntem vecini :laugh: - si eu frecventez arcul. Vino cu curaj. As vrea sa cunosc si eu "nucleul" dur de crangasi. Care-i punctul de baza de la Arc si unde e adunarea de joi ?

moshule merem amandoi?:wink:) ...ne furisam si noi printre motociclistii adevarati din crangasi si imprejurimi :lol:

 

Noroc ca ti-ai pus husa acum, ca nu se mai pisha cainii direct pe roata...doar "fragezesc" prelata! :wink: Aaaa, si nu te grabi sa pleci spre Arc azi, ca mi-am legat motoreta de a ta , si n-ai cum sa pleci pana nu ajung io

u stai pe constructorilor cumva? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu de obicei parchez in dreapta ( cum stai cu fatza spre intrarea in herastrau ) , langa banci. Ne vedem pe acolo la 6.30- 7 . Iar biroul de joia e la Bordo, vis-a-vis de Agronomie ( linia lui 41 ) , langa clubul The Gate. S-a deschis terasa de saptamana trecuta, iar parcarea e imensa. O sa fim usor de recunoscut , pentru ca suntem multi si cu castile la vedere :wink: Adunarea incepe de regula dupa 8 -8.30.

 

P.S. faza cu "motociclistii adevarati" a fost..dureroasa!

 

u stai pe constructorilor cumva? :wink:

Nope , io's pe Turda , pe langa reprezentanta Dacia, dar am o parcare mai "prietenoasa" in fata blocului si gazduiesc si SV-ul lui Shuvyxu' la vremuri de restriste! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu de obicei parchez in dreapta ( cum stai cu fatza spre intrarea in herastrau ) , langa banci. Ne vedem pe acolo la 6.30- 7 . Iar biroul de joia e la Bordo, vis-a-vis de Agronomie ( linia lui 41 ) , langa clubul The Gate. S-a deschis terasa de saptamana trecuta, iar parcarea e imensa. O sa fim usor de recunoscut , pentru ca suntem multi si cu castile la vedere :wink: Adunarea incepe de regula dupa 8 -8.30.

 

P.S. faza cu "motociclistii adevarati" a fost..dureroasa!

 

 

Nope , io's pe Turda , pe langa reprezentanta Dacia, dar am o parcare mai "prietenoasa" in fata blocului si gazduiesc si SV-ul lui Shuvyxu' la vremuri de restriste! :laugh:

am glumit domne si eu,nu-mi sariti la gat .

sper ca mai tineti la gluma ,ca altfel nu mai vb cu voi :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am glumit domne si eu,nu-mi sariti la gat .

sper ca mai tineti la gluma ,ca altfel nu mai vb cu voi :laugh:

 

tinem, tinem la gluma, nu-i asta o problema ( sa vedem daca tii tu la glumele noastre :lol: ) , da' expresia "motociclisti adevarati " imi lasa un gust amar de fiecare data, de la un timp!

 

Hai ca poate dau si eu o fuga pana la arc daca i-mi fac timp . . .

 

Cu toate ca banuiesc ca o sa ne cam ratacim prin multime, or sa vina destule motorete... :wink:

 

Eh, cum sa ne pierdem? vezi ca o sa fim pe langa bancile din dreapta intrarii in herastrau ( acolo o sa parchez eu).Si-apoi, avem telefoane, nu? :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tinem, tinem la gluma, nu-i asta o problema ( sa vedem daca tii tu la glumele noastre :laugh: ) , da' expresia "motociclisti adevarati " imi lasa un gust amar de fiecare data, de la un timp!

in fine ,sper sa ajung si eu pe la arc ...cred ca o sa stau singur pe o banca la intrarea in parc ...cred ca e singura motocicleta cu jentile roz :wink:) :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...cred ca e singura motocicleta cu jentile roz :laugh:) :wink:

 

Noi avem un prieten care are jentile ciclam :wink: ( tot CBR) ...da' el e inca in faza de negare : " nu's frate ciclam, nu vezi ca ala e rosu toata ziua? " :lol:)))))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi avem un prieten care are jentile ciclam :wink: ( tot CBR) ...da' el e inca in faza de negare : " nu's frate ciclam, nu vezi ca ala e rosu toata ziua? " :laugh:)))))))

 

 

Rosii pe naiba....sunt "siclam" toata ziua!!! :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vreti sa va gasiti mai repede stati pe o roata si aia care sunt cu fata sus va recunoastetii :wink:)

 

Vezi, iar se face discriminare si ura de rasa! V-am mai zis doar ca io nu stiu sa ma dau pe-o roata! :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce e ala siclam? :wink:

 

ceva din marea familie roz, mov, lila?? intotdeauna le incurs, sunt aproape colorblind pe zona asta.

 

serios vorbind: daca te face mai vizibil in trafic, why not! nu apar la arc sapt asta. sapt trecut am fost doar 3 si nu a fost rost de plimbarica cum ma asteptam eu. :wink:

Editat de harciogu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...