Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

poze de la carnaval are careva?????????

de la ce carnaval?

 

 

Aseara am fost 11 pana la urma.Multumin Mirelei pt metrul de bere gratis.Cici a castigat un coctail.A fost misto.Dar mistoul adevarat abea acum incepe. :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

iata de ce noi nu am putut veni la petrecere sambata: pentru ca am fost in masivul

 

Retezat

 

ati prins locuri la Gentiana sau ati stat jos, in vale? frumoasa zapada :bounce:

 

in alta ordine de idei... nu mai zice nimeni dupa sambata asta ca nu o sa mai bea niciodata... pana data viitoare?? :cheers:

Editat de harciogu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astazi mi-am montat un far "universal" (+ masca) - genul care se prinde direct pe telescoape, semnale noi pe fata, am reparat suportul de numar (respectiv am ansamblat cele doua bucati cu niste tabla si pop-nituri) si... vrum, vruuuum :blink: Aproape ca uitasem cum e (cu al meu) :lol:

 

Mai am de lucru putin la estetica, insa e perfect functional si... am cu ce sa ma dau :blink: Yes, yess, yesssss! :unsure:

 

P.S. Scuze de off-topic :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai am de lucru putin la estetica, insa e perfect functional si... am cu ce sa ma dau :blink: Yes, yess, yesssss! :unsure:

...si te-ai dat. :blink: E adevarat ca la sfarsit ai tras chiulul si n-ai mai ajuns in Biker's dar te iertam.

 

Anunt:

Cine vrea sa vina maine sa facem un gratar la Ciolpani,intalnirea e la Bordo la 9:30.

Cine nu citeste mailul in timp util si vrea sa ajunga totusi,ne poate suna pe telefoane(pe mine,sau Larry,Mihaela,Dan,Mihai sau Shadow)ca sa va spunem locul de campare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

careva pe undeva in wkd?

poze?

joi tot la Bordo? s-a deschis terasa?

la salon cand ajungeti? vineri sambata duminica?

cate intrebari de luni ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

careva pe undeva in wkd?

poze?

joi tot la Bordo? s-a deschis terasa?

la salon cand ajungeti? vineri sambata duminica?

cate intrebari de luni ...

 

1. noi ( io, larry, shuvyx, shadow, bogdan Cbr, alex tracul+ catalina, sebi dominator) ne-am plimbat sambata prin Bucuresti , apoi am poposit la baneasa la o terasa cu mici, iar final destination a fost biker's unde am vazut meciul. Familia de enduristi a fost prezenta ( as always ) , insa nemotorizata de data asta. Ateptam cu interes sa iti faci asigurarea , Dane! :unsure:

Duminica am fost la plimbare prin Snagov in urmatoarea formula : io, larry, shuvyxu',shadow si dan cb. Enduristi de asemenea , fiind fani Logan , au venit cu masina din dotare :blink: Dupa plimbare ,care a durat vreo cateva ore bune, am facut un gratar pe cinste acasa la Larry!

2. joi tot la bordo. de terasa inca nu stiu nimic, dar ar fi prea bine sa se deschida de urgenta, sa mai scapam de fum...

 

3. detaliile pentru mersul la salon si la marsul moto ma gandesc sa le discutam cu totii joi la birou, si sa ne punem de comun acord. Marsul din cate stiu e sambata de la 11.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. noi ( io, larry, shuvyx, shadow, bogdan Cbr, alex tracul+ catalina, sebi dominator) ne-am plimbat sambata prin Bucuresti , apoi am poposit la baneasa la o terasa cu mici, iar final destination a fost biker's unde am vazut meciul. Familia de enduristi a fost prezenta ( as always ) , insa nemotorizata de data asta. Ateptam cu interes sa iti faci asigurarea , Dane! :unsure:

 

Alooooooo, n-ai uitat pe nimeni? :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alooooooo, n-ai uitat pe nimeni? :blink:

 

eh :blink: Ai dreptate, corect era sa zic asa: dupa ce noi, cei sus-mentionati, ne-am plimbat si am fost la terasa cu mici, a venit la biker's si domnul RFD ( sau mai bine zis " Dan CB") . :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut cum facem la salon plecam si noi organizat sau separat?

n-auzi bre ca discutam Joi la biuro (adic discuta unii ,ca altii e cu plamanu in recuperari)

 

Familia de enduristi a fost prezenta ( as always ) , insa nemotorizata de data asta. Ateptam cu interes sa iti faci asigurarea , Dane! :rolleyes:

Enduristi de asemenea , fiind fani Logan , au venit cu masina din dotare :laugh:

 

se faceeee. uichendu' urmator nu mai scapati de mine

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari evribădi, din nou. Imi faci si eu aparitia din nou dupa o lunga perioada de absenta. Motorizat, armat, dornic de o plimbare. Daca ma primiti poate am sa vin la birou joi ca sa cunosc si sa ma cunoasca toata lumea. Nu dati cu parul, sunt nou, student si un pic peste nivelul de incepator. :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari evribădi, din nou. Imi faci si eu aparitia din nou dupa o lunga perioada de absenta. Motorizat, armat, dornic de o plimbare. Daca ma primiti poate am sa vin la birou joi ca sa cunosc si sa ma cunoasca toata lumea. Nu dati cu parul, sunt nou, student si un pic peste nivelul de incepator. :rolleyes:

Si parca stai pe langa Agronomie, nu? :laugh:

 

Hai, ce mai stai!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragelor si Dragilor frati rideri,

Asa cum v-am promis de ceva vreme (da stiti voi - cu cat se lasa mai asteptata o kestie cu atat e mai intristing):

 

 

PIATRA CRAIULUI OFF ROAD ADVENTURE - RELOADED - SECOND EDITION!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :laugh:

 

VA AVEA LOC IN PERIOADA: 6 - 12 IULIE 2009 O SAPTAMANA FULL DE GRATARE , BERICI, :rolleyes: CLIMBING SI PLIMBAT CU MOBRELE.

PRINTRE ALTELE VA CUPRINDE ANIVERSAREA ZILEI MELE DE NASTERE:10 IULIE, SI SE VA INCHEIA CU O PLIMBARE DE 2 ZILE : PE TRASEUL :

 

POIANA MARULUI - FAGARAS - TRANS FAGARASAN - CURTEA DE ARGES - CIMPUL LUNG - TARGOVISTE .

CU OPRIRE+CAZARE LA CAMPINGUL CUMPANA - DE LA LACUL VIDRARU.

Traseul nu e batut in cuie, asa ca daca ne vin si alte idei le discutam pe harta si le stabilim.( ma gandesc la o tura si pe la SIGHISOARA!!! ;) ).

 

DISTRACTIA SIGUR VA FI ASIGURATA, MICROBUL VI L-AM INOCULAT DE ANUL TRECUT.

 

EVRYBADY E BINEVENIT !!!!

 

ASA CA: AVETI LA DISSPOZITIE 2 LUNI SI CEVA SA VA PROGRAMATI CONCEDIILE !!

( SA VA PUNA DREAQ SA NU VENITI CA VA ;) DEZMOSTENESC!)

 

MAI REVIN CU DETALII MAI APROAPE DE DED LAIN.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragelor si Dragilor frati rideri,

Asa cum v-am promis de ceva vreme (da stiti voi - cu cat se lasa mai asteptata o kestie cu atat e mai intristing):

 

 

PIATRA CRAIULUI OFF ROAD ADVENTURE - RELOADED - SECOND EDITION!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

VA AVEA LOC IN PERIOADA: 6 - 12 IULIE 2009 O SAPTAMANA FULL DE GRATARE , BERICI, :rolleyes: CLIMBING SI PLIMBAT CU MOBRELE.

PRINTRE ALTELE VA CUPRINDE ANIVERSAREA ZILEI MELE DE NASTERE:10 IULIE, SI SE VA INCHEIA CU O PLIMBARE DE 2 ZILE : PE TRASEUL :

 

POIANA MARULUI - FAGARAS - TRANS FAGARASAN - CURTEA DE ARGES - CIMPUL LUNG - TARGOVISTE .

CU OPRIRE+CAZARE LA CAMPINGUL CUMPANA - DE LA LACUL VIDRARU.

Traseul nu e batut in cuie, asa ca daca ne vin si alte idei le discutam pe harta si le stabilim.( ma gandesc la o tura si pe la SIGHISOARA!!!).

 

DISTRACTIA SIGUR VA FI ASIGURATA, MICROBUL VI L-AM INOCULAT DE ANUL TRECUT.

 

EVRYBADY E BINEVENIT !!!!

 

ASA CA: AVETI LA DISSPOZITIE 2 LUNI SI CEVA SA VA PROGRAMATI CONCEDIILE !!

( SA VA PUNA DREAQ SA NU VENITI CA VA :laugh: DEZMOSTENESC!)

 

MAI REVIN CU DETALII MAI APROAPE DE DED LAIN.

 

Ce detalii? Ce detalii? O sa ne dai azimutul si ne anunti ca n-ai p(h)utut sa-ti iei concediu in perioada aia? ;) ;) :D

 

P.S. Am putea include si Sighisoara, dar si Sibiul, ca tot trecem la doi pasi de el. In Sibiu avem ghidul asigurat, iar orasul merita vizitat (cel putin cetatea si muzeul satului, care se pare ca depaseste echivalentul sau din Bucuresti).

Editat de Dominator72
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

POIANA MARULUI - FAGARAS - TRANS FAGARASAN - CURTEA DE ARGES - CIMPUL LUNG - TARGOVISTE .

CU OPRIRE+CAZARE LA CAMPINGUL CUMPANA - DE LA LACUL VIDRARU.

....si pe la SIGHISOARA!!! :laugh: ).

 

 

dar si Sibiul, ca tot trecem la doi pasi de el. In Sibiu avem ghidul asigurat, iar orasul merita vizitat (cel putin cetatea si muzeul satului, care se pare ca depaseste echivalentul sau din Bucuresti).

 

Bai...ce enduristi sunteti voi de propuneti trasee de sosea? ;) Tara asta are drumuri forestiere,paduri,ape curgatoare,caprioare,ursuletzi.;) Ia hai.Bagati-va mintili-n cap si scotocitzi dupa niste trasee offroad. :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai...ce enduristi sunteti voi de propuneti trasee de sosea? ;) Tara asta are drumuri forestiere,paduri,ape curgatoare,caprioare,ursuletzi.;) Ia hai.Bagati-va mintili-n cap si scotocitzi dupa niste trasee offroad. :rolleyes:

Ai uitat sa mentionezi veveritzele... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut cum facem la salon plecam si noi organizat sau separat?

 

Frumos ar fi sa plecam si noi in mod organizat; vom discuta maine la birou, si apoi postam si pe topic, sa ia la cunostinta si cei care nu au fost prezenti la sedinta saptamanala!

 

se faceeee. uichendu' urmator nu mai scapati de mine

 

That's the spirit! ;)

 

Dragelor si Dragilor frati rideri,

Asa cum v-am promis de ceva vreme (da stiti voi - cu cat se lasa mai asteptata o kestie cu atat e mai intristing):

PIATRA CRAIULUI OFF ROAD ADVENTURE - RELOADED - SECOND EDITION!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :laugh:

 

Yuuuuhuuuuu! :rolleyes: Count me in!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai...ce enduristi sunteti voi de propuneti trasee de sosea? :laugh: Tara asta are drumuri forestiere,paduri,ape curgatoare,caprioare,ursuletzi.;) Ia hai.Bagati-va mintili-n cap si scotocitzi dupa niste trasee offroad. :rolleyes:

Mai nenea Enduristule :D, din oricare dintre punctele Piatra Craiului, Sighisoara, Sibiu se poate pleca pe offroad. Ca sa nu mai spun ca din Sibiu se poate face cale-ntoarsa pe... Transalpina ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...