Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

salut sunt Mihai din Crangasi, am vb in seara asta in fata blocului; pastram legatura poate gasim un azil de noapte in comun; si ne vedem la maaaaare

sal mihai vezi ca si eu plec tot vineri mai plecu cu niste prieteni plec pe la 7 cred maine stabilesc ,am vb cu un tip florin si cred ca o sa se rezolve ptr azil o sa ma anuntze si te anuntz si eu ca atzi vazut cu totzi ce se intampla,asta e id meu "munteanugeorgian" daca e sa mergi si u de dimineatza vineri anuntza-ma :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aseara dupa arc am stabilit traseul spre mare. Cat de cat am stabilit si ora de plecare, ordinea in coloana, semne si tips & triks. Rog particpare la sedinta de azi pt a pune la punct si alte amanunte (participanti, provizii....chestii)

Marea ne cheama la ea !!! Reumatismul meu spune ca nu ploua vineri. Si in caz ca picura putin gasim noi un adapost pt party.

curaj veveritzelor-fiti barbate. Poop you all.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 1,2 mililitri de alcool in sange se instaleaza ameteala si reflexul vomitiv. La 3 mililitri se pierde cunostinta si urmeaza lesinul. La 4 mililitri doza devine mortala iar persoana in cauza intra in stop respirator urmat de moarte. Un cetatean bulgar din Plovdiv a avut uluitoarea cifra de 9,14 mililitri de alcool in sange si a supravietuit. Medici din lumea intreaga nu isi pot explica acest caz aparent incredibil.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, ce pot spune e ca a fost perfect, vreme superba, drumuri numai bune de dat frumos, excelent intr-un cuvant!!! :baldy:

 

Data viitoare nu va mai temeti de cateva picaturi de ploaie, se poate intampla ca serviciul meteo sa nu dea cele mai reale informatii si sa ratati un uichend frumos!!!!

 

 

 

Pozeeeeeeeeee :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mult prea misto a fost ! Sa le dea Dumnezeu sanatate la bulgari, ca frumoase drumuri au mai facut...abia astept sa mai merg pe acolo, ca merita din plin. O sa vina si pozele, cat de curand ( aparatul e la Larry, si nu stiu daca poate sa le descarce, asa ca in cel mai rau caz maine seara o sa le postez eu). Si drept bonus, toti din gasca vesela o sa "beneficieze" de cate un CD cu toate pozele ( joi, la sedinta de la birou).

Aaaaaa, si vreau sa mai spun inca o data: NU A PLOUAT DELOC! Spre deosebire de Bucuresti unde am inteles ca mai era un pic si venea potopul! Si sunt chiar bronzata pe fata, deci se subintelege ca am avut parte de soare...

si mai sunt muuuulte de povestit, foarte multe chiar, da' va las sa mai stati un pic cu unghiile'n gat voi astia de v-ati dat loviti si n-ati mai venit :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aaaaaa, si vreau sa mai spun inca o data: NU A PLOUAT DELOC! Spre deosebire de Bucuresti unde am inteles ca mai era un pic si venea potopul!

Mai..in Bucuresti a dat doar cativa stropi. Asta nu inseamna ca nu ne pare rau ca nu v-am insotit.Ce sa-i faci daca ai musafiri care pleaca tocmai Joi :baldy:

Dar nu am stat degeaba. M-am antrenat pt. intrunirea BMW-istilor de la Voineasa de weekendul viitor.

Am fost cu un coleg de servici si un prieten de-al lui spre Mihailesti.Ne-am dat extrem pe malul Argesului.Eu am facut buf pe o portiune noroiasa ca deh ,n-am caucioace.Si in prostia mea mergeam si cu 60 la ora.Acum ma doare putin piciorul stang iar semnalul fata de la BMW e in coma.Incerc sa-l resuscitez cu lipici bicomponent.

Iaca si unul dintre filmuletele de la eveniment.

 

http://www.advromania.ro/index.php?option=...o&Itemid=62

 

Celelalte doua motoare erau un Husaberg de 550 (foarte puternic) si un Suzuki DR de 650.

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai, abia astept sa vad si eu pozele.

Si data viitoare mai ales ca acum stiti drumul, benzinarii si cazarea, vin si eu mai mult ca sigur.

 

 

Noi (eu si Prist, fratii lui) am ajuns ok, ne-a prins ploaia intre constanta si fetesti, dar apoi a fost ok. Oricum eu unul nu mai merg pe autostrada ca e tare ciudat cu o enduroaica cel putin.

 

Vb miercuri la arc!! :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...