Sari la conținut

Un Nou Accident Mortal - Acum Doua Ore !


radupop
 Share

Postări Recomandate

Tocmai am aflat: un cetatean britanic, calare pe un Suzuki GSXR, in drum spre Constanta a fost accidentat mortal de un bou cu o Dacie care a intors pe contrasens fara sa se asigure. Englezul - 39 de ani a decedat in drum spre spital. De data asta nu mai exista dubii asupra vinovatului - soferul Daciei este cercetat pentru omor din culpa.

Singura lui scuza a fost : Da' de ce nu m-a depasit pe dreapta ca avea loc .... ???!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :baubau:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vaz't la TV. S-a intamplat exact ca in cazul meu, doar ca io n-am avut viteza, iar vinovatu' era un camionagiu.

Azi am aflat ca doar cu cateva zile inainte de accidentul in care am fost implicat, acelashi camion mai fusese implicat intr-un accident.

 

Sa-i fie tarana usoara englezului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ieri, in jurul orelor 15:00, un foarte bun prieten de-al nostru, a trecut in nefiinta.

 

Era un prieten de nadejde, foarte sufletist.

Cetatean englez, isi petrecea majoritatea timpului in Romania, fiind insurat cu o constanteanca cu care avea 2 fetite.

Toate cuvintele sunt de prisos acum.

 

Atasez o poza de la intrunirea de la Constanta, la care a participat activ (nu era membru Sea Riders, dar ne-a ajutat la organizare ca fiind unul de-al nostru). Poza este de la concursul de viteza.

 

Ultima poza este de la accident.

 

Odihneasca-se in pace!

 

 

Sea Riders

post-14-1089190181_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un bou de paznic la Avicola cu o Dacie obosita de la mersul pe camp dupa furtiaguri l-a ucis pe John care era sarea si piperul intalnirilor Seariders. Pacat ca tampitii numai asa vor invata iar noi daca mai admitem pe strada imbecilitate acoperita de asa - numita - saracie sau - lasa-l ca-si pierde painea- prostanii astia ne vor rade in nas. Politistii stau ca pandarii lui Tudor dupa radare iar noaptea daca intri pe anumite drumuri sau prin sate - daca e vreunul treaz, inseamna ca nu are carnet sau acte pe masina.

DUMNEZEU SA-L ODIHNEASCA !!! Sotia sa plina de durere ne-a chemat maine 9 iulie sa-l insotim cu motocicletele pe ultimul drum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...