Sari la conținut

Hai Sa Ne Cunoastem!


MIB
 Share

Postări Recomandate

salutare tuturor!!

nmele meu este Marius, aka AXI , am 19 ani curand :crack: permis cat A,B , am avut toate, dar kiar toate marcile si modelele de comuniste, le calaream pe hotar, iar de un an am trecut la japoneze, un honda cb 400t, iar acum am o cagiva full cross tuning125, si un ktm gs250 , derbi crosser :crack: imi plac f f f f mult crosurile pt k dealurile is o boala pt mine:D noroi ud, sau asfalt uscat!!! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

salut,

 

metaxa 24 ani din bucuresti...conduc masina din 2003 si motor din 2006, iar in prezent am un bandit 600 S

 

imi place motoarele naked si alte chestii...la fel de naked :crack:

mai imi place si beutura :crack:

post-10353-1199431013_thumb.jpg

post-10353-1199431038_thumb.jpg

post-10353-1199431049_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal , sunt Liviu , am 29 ani , conduc din 2003 motocicleta , acum am o Kawa eliminator , superba , imi fac veacul intre Ploiesti si Bucuresti , multumesc baietilor care m-au ajutat la iesirea pe DN 1,, nu am mai dat e ei de atunci , sper sa ii mai vad ,, si bafta la toata lumea

post-28052-1199452315_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut ! Ma numesc Furtuna Gabriel si sint nascut in anul 1967.Practic am crescut pe motociclete de cind ma stiu,motocicleta fiind un atribut al familiei mele !Posed permis din 1987 ,si am avut mai multe motociclete .Iubesc acest microb dintotdeauna,am activat la clubul sportiv Poiana Cimpina sectia de motocros cind eram in liceu pentru ca mai tirziu sa am propiile mele motoare.Scirtii de reumatism dar am sa stau in sea cit au sa ma mai tina salele.Consider ca viata trebuie traita si cel mai frumos mod de a o face este viata de biker! Impreuna cu alti amici cam constituit un grup si incercam sa descoperim impreuna ,calare pe motoare, frumusetile acestei tari.Cea mai mare dorinta a mea este ca motociclistii sa ramina uniti indiferent de culorile care le poarta .

 

NU CONTEAZA DESTINATIA ,CIT CONTEAZA DRUMUL IN SINE

 

:bigstar:

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

DACA NU ERA ACEST OM ..GABY ..EU ERAM IN CERURI.....TONY.... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut...numele meu e adi,am permis din 1990 si cred ca am luat toate comunistele la rand..acum sant posesorul unui gpz,de care sant foarte multumit..planuri de viitor-un chopper!! :P

...o complectare..microbul pentru motociclete l-am luat de la tatal meu pe care nu mi-l amintesc decat pe motocicleta...si cei care-l cunosc tot pe motocicleta il stiu...are permis de conducere din 1974 si a avut toate comunistele posibile.acum,la 67 ani conduce o japoneza :bigstar: ..si e prezent la toate intalnirile moto...motociclisti(motociclisti adevarati :lol:,nu caprarii.. )din turda il cunosc.. :lol: :lol:

post-21797-1199630752_thumb.jpg

post-21797-1199630787_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutari

dan ma numesc,am vreo 25 de ani.permis A si B din 2004,am chinuit o vreme o dnepr,acu am suzuki dr big.

din vaslui sunt,dar ma gasiti prin focsani in timpul saptamanii.microbul il am de la sotie :bigstar: dupa ce am cunoscut-o mi l-a bagat si mie in cap,si acu nu il mai scot

Asta sunt eupost-29163-1199720853_thumb.jpg

si asta e motorupost-29163-1199720879_thumb.jpg

Editat de danori
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut ! eu sunt vlad (aka VLADoN :lol: ) ...carnet A1 :lol: din 2007 , sper si la mai mare :D ! pana acum 6 luni am avut o mobra "custom " :lol: care si-a dat obstescul sfarsit :D ...acum ma plimba un mz 125 sm 2002 care vrea sa devina drz 400 sm :bigstar:

 

 

 

pun si o poza cu " ale mele 2 fiare :P

post-21609-1199822618_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...o complectare..microbul pentru motociclete l-am luat de la tatal meu pe care nu mi-l amintesc decat pe motocicleta...si cei care-l cunosc tot pe motocicleta il stiu...are permis de conducere din 1974 si a avut toate comunistele posibile.acum,la 67 ani conduce o japoneza :wink: ..si e prezent la toate intalnirile moto...motociclisti(motociclisti adevarati :makeout:,nu caprarii.. )din turda il cunosc.. :makeout: :makeout:

:P :makeout: Da, si eu il cunosc,Nu de aproape, ci din vedere si auzite.Asta din poza sunt eu : Judas :post-22318-1200087940_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:wink: :makeout: Da, si eu il cunosc,Nu de aproape, ci din vedere si auzite.Asta din poza sunt eu : Judas :post-22318-1200087940_thumb.jpg

imi pare bine de cunostinta.. :P la prima intrunire cand ne vom intalnii(toti trei..)vom bea o bere.. :makeout: si asa o sa ne cunoastem mai bine.. :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare Catalin din Bacau 21 ani va sparg pe toti, cei care nu sunteti motoristi adevarati si faceti asta pt a va lauda cu faima noastra inceput cu mz, la mijloc un honfa vfx 500 si acum ce curge prin vene un dragstar xvs 650 cc frumoasa nevasta

 

--- Mesaj completat în 16 Jan 2008 21:37 -------------
salutare Catalin din Bacau 21 ani va sparg pe toti, cei care nu sunteti motoristi adevarati si faceti asta pt a va lauda cu faima noastra inceput cu mz, la mijloc un honfa vfx 500 si acum ce curge prin vene un dragstar xvs 650 cc frumoasa nevasta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare Catalin din Bacau 21 ani va sparg pe toti, cei care nu sunteti motoristi adevarati si faceti asta pt a va lauda cu faima noastra inceput cu mz, la mijloc un honfa vfx 500 si acum ce curge prin vene un dragstar xvs 650 cc frumoasa nevasta

 

<small>--- Mesaj completat în 16 Jan 2008 21:37 -------------</small><br/>salutare Catalin din Bacau 21 ani va sparg pe toti, cei care nu sunteti motoristi adevarati si faceti asta pt a va lauda cu faima noastra inceput cu mz, la mijloc un honfa vfx 500 si acum ce curge prin vene un dragstar xvs 650 cc frumoasa nevasta

pana sa-i spargi pe toti,mai ai de facut inca multi km pentru a ajunge cel putin la stadiul celor mediocri de pe forum...viteji ca tine de cele mai multe ori sfarsesc rau de tot...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare Catalin din Bacau 21 ani va sparg pe toti, cei care nu sunteti motoristi adevarati si faceti asta pt a va lauda cu faima noastra inceput cu mz, la mijloc un honfa vfx 500 si acum ce curge prin vene un dragstar xvs 650 cc frumoasa nevasta

 

<small>--- Mesaj completat în 16 Jan 2008 21:37 -------------</small><br/>salutare Catalin din Bacau 21 ani va sparg pe toti, cei care nu sunteti motoristi adevarati si faceti asta pt a va lauda cu faima noastra inceput cu mz, la mijloc un honfa vfx 500 si acum ce curge prin vene un dragstar xvs 650 cc frumoasa nevasta

 

 

Domnule Mihai Viteazu´,acest topic si acest forum nu este pentru a-ti arata scamele din sange!

Scoate capul din porumb si poate observi mai bine ca sunt mult mai multi motociclisti pe acest forum decat te crezi tu.Ai 21ani si imi dau seama ca esti un adevarat calaret...tu nu cred ca ai km facuti,ai mile intregi... :friends: o adevarata experienta..

Imi imaginez ce fel de om esti dupa faptul cum ai formulat aceasta ¨jmecherie¨ sa zic pe intelesul tau..

Ti-a cumparat mamica cu taticu´ motor si acum te crezi motociclist.. :friends:

Ti-as mai spune cate ceva dar primesc warn,asa ca du-te in lumea ta si las-o mai moale cu chestii din astea pe acest forum!Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

 

Dan, sunt din Arad dar acuma "studiez" la TM (Arhitectura). Permis am din 2005 si capra din august 2007.

Motorul e un Yamaha XT500 din '93 si is tare mandru de el (ca doar e primul motor).

 

Astia suntem:

 

Numai bine! :friends:

post-20486-1201053800_thumb.jpg

post-20486-1201053825_thumb.jpg

post-20486-1201053854_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tudor macicasan, 18 ani, cluj, permis 2007, mz etz 250, club mz brothers...

pasionat de mz, chitara, autobuze, munti, motoare in general, karturi, ac/dc, iris si mz-u meu :friends:

cinste

post-14709-1201331832_thumb.jpg

post-14709-1201331862_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...