Sari la conținut

Hai Sa Ne Cunoastem!


MIB
 Share

Postări Recomandate

Asta sunt eu:

Mihai, 27 ani inca, inginer. Craiovean nascut in Ineu-Arad. Imi place cam tot ce are multe grade de libertate. Orice noua sfidare e binevenita.

Cam prea perfectionist...

Vorba aia:

Inainte eram un laudaros...acum sunt perfect! :)

 

Devizul meu: RIDE ON

 

post-4466-1194983597_thumb.jpg post-4466-1194983632_thumb.jpg

post-4466-1194983650_thumb.jpg post-4466-1194983672_thumb.jpg

 

Era sa uit...Permis moto din 2000.

Editat de aax94
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Adrian,inginer IT,25 ani ,momentan conservoid cu experienta,viitor motociclist (desi am mers o buna vreme pe Minsk fara permis pe aratura la sat) , vitezoman insa cu capul pe umeri (zic eu),inca am permisul curat. Sunt un visator dependent de calatorii si frumos,de unde si pasiunea pentru motoare.

 

Aaaa,da,sa nu uit sunt si :hug: :) :D :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alex, 18 ani, elev la ....o scoala de renume din Cluj,conservar si motociclist(prospatura in domeniu), cu motoru' vitezist de ocazie si cu masina morcovist permanent...un accident de masina la activ(destul de messy, de acolo am eu frunzele alea care imi atarna din dos) :lol: Pasiuni: tot ce are motor.... cam prea previzibil de fire si cu un bogat simt al umorului.Motoare la activ: Piaggio Ciao :D si Honda CBR 600 F din '96.asfalt uscat!!! :cheers:

 

Pun si eu 2 poze:

Fitzoasa:post-10383-1195498138_thumb.jpg

si ccu cagula mea norocoasa:post-10383-1195498665_thumb.jpg

Editat de Lexus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ionut din Severin an 18 ani si inca nu am permisul luat dar la vara promit sa fie. Sunt elev si am goanga pt. motoare de vreo 6-7 ani, de cand un prieten m-a dat prima data cu o Jawa 350 de prin '80. "Boala" s-a agravat de cand varul meu si-a luat o Suzuki GS500. Mai postez si eu din cand in cand o parere si le multumesc ccccelor ce-mi rasund! Sunt interesat de supersportive si am inccceput sa caut ceva potrivit pt. unu' care a calarit doar Mobre si Jawe. Astept sfaturi! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal mei dragilor!

 

Catalin, 35 ani, bolnav dupa motoare si dupa fiica-mea de (7 lunitze :cheers: ), florar i-ar zice pe romaneste la ce fac eu si cam atat.

 

Bulan la max!

Sa-ti creasca mare dragalasenia aia mica si sa-ti aduca bucurii Cataline.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Numele meu Andrei Irimia si sunt un proaspat posesor de Jawa 638. Permis: categoriile A si B(deocamdata curat ca lacrima :lol: ) Student la informatica in Iasi. Imi plac calatoriile in special cele pe 2 roti si tot ceea ce tine calculatoare. Bafta si asfalt uscat. :cheers: Si nite poze cu Jawruta mea.

post-24740-1195736987_thumb.jpg

post-24740-1195737011_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sorin 18 ani (19 in decembrie) Posesor categ. A+B, din Buzau. Bolnav dupa sportul pe 2 roti. Preafericitul posesor al unui Suzuki DR 350 S .

post-13665-1196116528_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

XXXXXX

 

 

Salu!

 

Vali este numele meu. Sunt din Bucuresti - zona Razoare. Permis din 28 nov 2008. Business, familie, munte, calatorii, lectura.

Am un baiat de 7 ani - Vlad....pasionat de masini :)

 

Sarbatori Fericite tuturor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mish, 24

A (si B ) din septembrie 2007, tot de atunci si un monster de 600

 

de cand am inceput scoala (aprilie) stau pe forum, dar am avut mult de rasfoit pana sa ma prezint si sa...

 

oricum, mi-ar placea sa vad mai multi posesori de monster (activi pe forum), sa invat tot ce se poate invata de la ei, mai ales acum cand motorul e deja cu plapuma pe el, in hibernare.

post-24526-1197665797_thumb.jpg

Editat de mish
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: adi cin cta. am 20 de ani. student la academie si worker la ceronav. de ieri am un cbr 600 f din 2002... o vedeti la profil. abia astept sa vina putina caldura si sa o ard pe 2 roti :crack: . B am de 2 ani iar A ma pregatesc pentru 23 ianuarie pt al doilea examen. la primu m`am dus cu gandul ca ma descurc :cheers:) ... si n`a fost asa :kick: si acum .... am mobra dar n`am plasticul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-28870-1197806947_thumb.jpgSalut :kick:

Dependent de vreo 10 ani

Ard in jur de 35000/an

Amator de trasee montane si ture lungi.

Irecuperabil

Actualul motor se vede in poza

:crack: :crack: :cheers:

 

 

--- Mesaj completat în 17 Dec 2007 19:04 -------------

post-26192-1197745739_thumb.jpgSalut! Eu sunt Luana. Am motorul si carnetul din iunie 2007.

Bine ai venit .. Luana :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stefan Stefanescu din Tandarei, IL . Sunt nebun dupa toate genurile de motoare , in special cruisere , insa deocamdata o sa raman la voshodu meu ....

Desi este iarna ies cu motocicleta cel putin o data pe saptamana , in special imi place sa merg atunci cand ninge afara . Sunt incepator (carnet din 2007 , dar am mers si fara carnet ... pe camp) .

In iarna asta am mers chiar si pe zapada, si pe gheata ; e cam periculos dar imi place acest "patinaj" cu motoru .

Voi mai iesiti la plimbare ??? :crack: Pentru cei care inca merg : :rolleyes:

Deocamdata atasez o poza cu prima mea motoreta .

post-29307-1198137718.jpg

Editat de Sir_Fanes2007
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Numele meu: Oana

Nume motorului meu: Nils

Permis: A, B din 2004

Pasiuni: Am o pasiune deosebita pentru motociclistii care chiar isi calaresc motoarele si nu scriu zilnic pe forum despre asta.

post-4056-1199052721_thumb.jpg

Editat de Thunderstorm
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut...numele meu e adi,am permis din 1990 si cred ca am luat toate comunistele la rand..acum sant posesorul unui gpz,de care sant foarte multumit..planuri de viitor-un chopper!! :crack:

post-21797-1199187756_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Numele meu: Oana

Nume motorului meu: Nils

Permis: A, B din 2004

Pasiuni: Am o pasiune deosebita pentru motociclistii care chiar isi calaresc motoarele si nu scriu zilnic pe forum despre asta.

 

oho...oana tu chiar mergi pe motorul ala ? felicitari daca poti sa il tzii in frau :crack:

on topic : eu sunt Dragos 19 ani permis B din 2006 noiembrie / A din 2007 mai, motocicleta o am din noiembrie si pana in mai am facut 1000 km in poligon :crack: (poligonul e la 500 m de mine si impingeam motoru pana acolo cu niste prieteni).. motoru aka gajika mea este un suzuki gs 500. 10.000 km cu ea din fericire doar un incident minor (am oprit la stop si cel din spate a oprit in mine nu foarte tare) Cel mai mult imi plac la ea ciclistica si sunetul..(citat "asta e ducati frate!"). Din pacate o vand pentru ca vreau ceva mai mare :crack:..si pasiuni...mai multe dar acum cea mai mare pasiune o reprezinta calatoriile cu motorul 8MH323590661-02.jpg

Editat de legnakrad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...