Sari la conținut

C.h.o.p Magazine, De Marti Pe Standuri!


Pannoniachopper
 Share

Postări Recomandate

Cum pot sa primesc revista acasa? Sau unde s-o caut in Bucuresti?

 

 

* same for me... La ce taraba sa o caut in Bucuresti? cu posta nu fac incercari, acasa nu am cutia in regula si la birou am avut cateva neplaceri, cu alte livrari...

 

Prin Targu Mures sper sa ajung vara asta, ca imi tot propun de vreo 2 ani, ...sa imi pastrati un nr. din revista de iulie-august :ok:

Editat de cria_p
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 125
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Panonica, in seara asta poate pun pozele cu noua cosmetizare a Vulcanului meu, poate o punem de un articol.

Just do it! Lasa apoi ziaristii sa decida daca merita publicate. Vad ca toti ati prins-o pe asta cu PR-ul si cu marketingul.

 

BTW, piaristul e dusman cu ziaristul, chiar daca invata cam pe la aceleasi facultati.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BTW, piaristul e dusman cu ziaristul, chiar daca invata cam pe la aceleasi facultati.

 

Vezi, asta nu e chiar asa, depinde la ce ziar lucrezi. Eu sunt si redactor la cotidianul local (din asta traiesc cum traiesc...), dar ma ocup numai cu cultura si nimic altceva. BTW, maine la 11 trimitem revistele prin posta. Scuzati pentru intarziere, avem foarte mult de lucru si suntem putini. De asta n-am putut sa raspundem la comenzi, deci scuze! :cheers: Revista sa cautati la standurile Hiparion, Rodipet nu este distribuitorul nostru, deci la ei nu va fi gasit revista. Thanx!!! :ok:

 

 

Panonica, in seara asta poate pun pozele cu noua cosmetizare a Vulcanului meu, poate o punem de un articol.

Oricum ar fi, bafta maxima! Stii bine ca ai nevoie si de asa ceva (mie in ultimul tipm imi joaca feste treaba asta!).

 

Astept pozele! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BTW, maine la 11 trimitem revistele prin posta.

Si cum platim? Ramburs? Dar un abonament pana la sf. anului, sa zicem (evident, daca ne place revista!), cum sa facem? Ca sa nu ne mai rambursuim de fiecare data.

 

PS Piaristul si ziaristul sunt dusmani by default, prin job-description-ul fiecaruia, indiferent unde lucreaza. Unul trebuie sa ascunda rahatul sub covor, celalalt sa ridice covorul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PS Piaristul si ziaristul sunt dusmani by default, prin job-description-ul fiecaruia, indiferent unde lucreaza. Unul trebuie sa ascunda rahatul sub covor, celalalt sa ridice covorul.

 

Hehe, aici ai ceva dreptate! :cheers:

 

On Topic: primul numar merge cu ramburs. Pana cand va fi gata nr.2 (sfarsitul lunii iunie), va fi gata si sistemul nostru de abonament. Momentan la asta lucram :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PS Piaristul si ziaristul sunt dusmani by default, prin job-description-ul fiecaruia, indiferent unde lucreaza. Unul trebuie sa ascunda rahatul sub covor, celalalt sa ridice covorul.

 

 

Hehe, aici ai ceva dreptate! :cheers:

 

On Topic: primul numar merge cu ramburs. Pana cand va fi gata nr.2 (sfarsitul lunii iunie), va fi gata si sistemul nostru de abonament. Momentan la asta lucram :ok:

In aceasta dimineata am primit mesaj:REVISTA E PE DRUM !

MULTAM FAIN!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut!pannonia, cum pot comanda si eu revista k nu prea le am cu mailurile...etc? nu am gasit-o nicaieri(macar sa-mi vad motorul :cheers: )

 

si cam la ce pret as ajunge cu totul?(posta)deja o caut k un disperat

 

numai bine :ok: :cheers:si astept raspuns.....

Editat de Niku Chopper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum am ajuns acasa de la Devils Motor Show. Am golit cateva mesaje, acuma merge pm-ul. Maine (adica azi...) raspund la everybody. :hug:

 

 

* Good, am vazut revista on-line, am citit, dar prefer sa o am acasa in "hard copy" :what:

Te rog, Pannonia, zi-mi si mie cum o comand la voi? ...incerc sa o "receptionez" pe adresa de la birou...

 

merci! :what:

 

P.S. sau, daca veniti la showul de pe 28.04 - 01.05, aici la Bucuresti, mai repede cred ca ajunge revista cu voi, eu voi fi pe 1 mai la expozitie...

Editat de cria_p
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tocmai am pus mana pe primul numar, dupa o ora de cautat prin centru. placut la o privire rapida in mers. in sfarsit o revista pt chopperisti, ca ma saturasem sa iau reviste cu 90% "speedere" si 10% chopper, daca erau si aia 10%... bravo! acum ma apuc de citit si imi dau cu parerea cand termin.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Thanx, Black! Daca referi la greseli din text, sunt de acord, incepand cu nr.2 avem noi corectori. Daca referi la aspect, eu zic ca este la un nivel absolut superior fata de Motors, mai ales ca e primul numar, scos dintr-un buget absolut limitat. Daca referi la poze, trebuie sa zic, ca sunt si poze, care aveau o calitate slaba, asta era maximul, care am scos din ei. Oricum, si noi acum invatam chestia asta, cu totul ca doi dintre noi sunt jurnalisti profesionisti. Pontiacul si Toyota au primit loc, pentru ca Pontiacul este Muscle Car, care are de face cu cultura biker, iar Toyota BJ este facut de un mester din bucati si piese, indiferent ca este masina off road. Dar mai ales pentru ca sunt foarte rari in tara asta si erau reinnoite, restaurate, modificate. Ca si chopperele sau veteranele. Deci au ceva in comun. Au valoare sentimentale, iar la noi valoarea sentimentala conteaza foarte mult. :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

f misto ideea cu muscle...e loc si de ratrod(sau hot...),custom car,etc...la fel si cu toyota...sper sa incapa si moto clasice ,custom europene...naked...succes!!!

...asteptam proiecte din ro cat mai multe!

Editat de tin-tin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul numar se poate citi un articol despre un NSU OSL din Targu Mures, motocicleta folosita de Wehrmacht. Proprietarul a restaurat timp de 1,5 ani, si acum este intr-o stare perfecta, muzeala. A refacut chiar si robinetul, din... cupru!! :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt bucuros si mandru ca in Targu Mures a aparut o revista de genul acesta, ii felicit pe baieti si, daca nu se supara si nu se simt ofensati, ma ofer, in regim de voluntariat, sa ii ajut la corectura textelor.

Felicitari Pannonia !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...