Sari la conținut

Vrei O Nunta Originala La Prima Tv , Pe Banii Nostri ?


nuntaprimatv
 Share

Postări Recomandate

Buna !!!

Ma numesc Andreea si sunt redactor la Prima Tv , noi facem o noua emisiune "Nunta in 48 ore" se cheama si avem nevoie de un cuplu noncomformist sa se casatoreasca la noi in emisiune . Noi va oferim 100 milioane sa va faceti nunta in 48 ore . Daca reusiti si aveti peste 50 invitati primiti 1000 euro , daca nu ramaneti cu cele 100 milioane . Mai avem un premiu surpriza pentru voi .

Una din conditii e sa nu fiti casatoriti civil si sa nu pregatiti nimic inainte de nunta .

Daca va intereseaza puteti sa-mi trimiteti un mail pe adresa andreea.ghiuta@paprika.ro

Ne-ar face mare placere sa participati la emisiunea nostra . Daca mai stiti pe cineva care vrea sa se casatoreasca , din randul prietenilor vostri va rog sa ne dati de stire .Vrem o nunta speciala cu multe motociclete :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut mireasa intre 18 si 20 de ani. Poza si fisa tehnica... :crack:

Nu sunt disponibil,dar te sustin pe tine.Vezi vreau si eu invitatie daca reusesti :cheers: :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vreau si eu o mireasa.. contez pe oamenii de pe forum sa vina peste 50. multumesc aniticpat..

 

din cei 100 milioane , dupa divortul de a doua zi, pot sa iau eu 75 milioane si ea 25 ? mi se pare corect avand in vedere ca ea e femeie.. daca nu e vrgina sa ia ea 20 ca e spurcata.... deci unde sunt miresele ?

 

vreau sa ma insor..

daca ma insor de doua ori la voi in emisiune, primesc de doua ori banii ? pentru asta sunt dispus sa ma rad in cap si sa imi schimb infatisarea..

 

al doilea.. ca sa crestem audienta daca ma insor cu un prieten, si aveti acolo o nunta speciala, primim mai multi bani ? in acest caz nu o sa pup mireasa. sanatate ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Thomas, Brandule, nu mai vindeti motoretele! :cheers: Uitatz acilea super oferta. :crack: :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poa sa aiba si 13hmancatzash. Da o iai da la unii da dai pa ea un mertzan, o oaie si dimigeanda da vin. :ok:) Numa sa nu afle baroneasa hEmma Nicalsan da la UiE.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai intai gasiti-va mireasa..si dup'aia faceti planurile :cheers:

Ce zici ne bagam ? facem fifty-fifty si euro raman mie ca am de crescut un copil mic :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...