Sari la conținut

Cereri pentru comuniste


madcox

Postări Recomandate

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 4,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Am nevoie de un filtru de aer pt Veta (jawa 250) sau de o informatie, unde as putea gasi. Orice alte informatii referitoare la posibile adaptari sunt binevenite

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut furca triunghi de gat de lup + cadru complet de mz rt.

Mesaj completat

Sau furca spinger orice model.

Salut de unde esti ? Un cadru de MZ Rt am eu , s-ar putea sa gasesc si o furca da nu mai stiu daca este completa . Daca esti interesat suna-ma 0740 376 555 sau da un PM

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut de unde esti ? Un cadru de MZ Rt am eu , s-ar putea sa gasesc si o furca da nu mai stiu daca este completa . Daca esti interesat suna-ma 0740 376 555 sau da un PM

salut, eu am furca fata de mz gat de lup complecta daca iti trebuie. Nr meu de tel e 0744835877.

CUMPAR PENTRU MZ RT 125/3 DIN 61: BURDUFE TELESCOAPE FATA 3 PERECHI, SCAUNE 4 BUC(PARTEA DE CAUCIUC),TOBE ESAPAMENT 3BUC, CAUCIUC NOU 3,25X 19 O BUC, MANERE STANGA DREAPTA DE PE GHIDON 3 PERECHI, SUPORTURI DE PICIOR DIN CAUCIUC TOATE 4 BUC ,2 PERECHI.

MAI CUMPAR UN ATAJ COMPLECT INDIFERENT DE STARE

post-16700-1277554892_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut tuturor,

Caut si eu o comunista cat mai veche sa fie si fara acte daca e, odata ce am terminat cu bacul fiind proaspat absovent, acum am destul timp zic eu pana la toamna cu facultatea, pentru o reconditionare as dori, nu chopperit sau alfel de modificari.

Bugetul e aproape de zero fiind atatea cheltuieli cu scoala. Nu stiu daca se gaseste cineva aici sa ma ajute cu aceasta pasiune pe care o am.Si in ultimul rand daca se poate sa fie cat mai aproape de mn, Braila, Galati, asta pentru a o putea ridica personal.

Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acum am destul timp zic eu pana la toamna cu facultatea,

Bugetul e aproape de zero

Buget vad ca ai , Timp iar la fel vad ca ai, pina-n toamna mai este mult timp 2,3 ani, cind incepi facultatea, o sa ai timp la fel de mult asa ca dai bataie ;) important e sa te incadrezi in bugetul tau adica "zero".

Editat de pedros
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adica o reconditionare cat mai ieftina, o curatare a pieselor o revopsire da e cazul, asta acasa si cu materiale de pe langa casa omului ;), in gand avea o motocicleta sa zic java, mobra chiar si un scuter mai vechi.

Editat de nosferatum18
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...