Sari la conținut

Cereri pentru comuniste


madcox

Postări Recomandate

Ofer la schimb orice piesa de MZ ES 250 contra unui avans centrifugal in buna stare de functionare mai ales sa aiba arcurile. De preferat din Bucuresti ca sunt alergic la Posta Romana.

 

Salut! Asta e piesulica de care ai nevoie? Arcurile nu sunt prea grozave, dar functioneaza. Daca te intereseaza, iti sta la dispozitie. Da-mi un semn aici, sau pe PM.

Numai bine!

post-37232-1295335507_thumb.jpg

post-37232-1295335526_thumb.jpg

post-37232-1295335537_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salut! Asta e piesulica de care ai nevoie? Arcurile nu sunt prea grozave, dar functioneaza. Daca te intereseaza, iti sta la dispozitie. Da-mi un semn aici, sau pe PM.

Numai bine!

salut='thvlad'

in cazul in care 'ozzy' nu vrea piesa ma abonez eu ,sau poate ai alta prin garaj si nu iti face trebuinta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut='thvlad'

in cazul in care 'ozzy' nu vrea piesa ma abonez eu ,sau poate ai alta prin garaj si nu iti face trebuinta.

 

OK. Dar ai putina rabdare sa primesc un raspuns de la 'ozzy'. Din pacate nu am alt avans centrifugal si nici alte piese de MZ 250 prin atelier, acesta il am total intamplator. Daca te pot ajuta cu altceva, cu mare placere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cumpar roata nipru cu butucul complet

cumpar cauciuc (tot pt nipru) 3.75/19

 

nu vreau sa fie noi dar nici foarte vechi :D

 

de fapt te intereseaza roata, cercul sau butucul complet?

Mesaj completat

caut un grup de nipru pt atas si o volanta astept un pm , ;) ,

 

cu minim de efort cred ca pot sa identific o volanta pentru dvs

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut ,caut prezon chiuloasa Simson cel care tine si rampa culbutorilor al meu are filetul stricat cel de sus de la culbutor . Preferabil din Bucuresti ca sa fie mai aproape pt. achizitie . Multumesc

post-29942-1295683023_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut ,caut prezon chiuloasa Simson cel care tine si rampa culbutorilor al meu are filetul stricat cel de sus de la culbutor . Preferabil din Bucuresti ca sa fie mai aproape pt. achizitie . Multumesc

Nu mai este nevoie s-a rezolvat , am refiletat partea distrusa la o cota mai mica si acu am piulita de 10 deci surub filet 6 mm . Va multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

semanle 5 lei bucata noi,ax roata spate 40 de lei nou.

pe stoc am doar semnalizarile,axul nou saptamina care vine il pot avea.

 

Pentru mine se rezolva cu geamuri la lampi la MT 10 ? Sunt cele din poza si sunt decolorate , lampile sunt in perfecta stare . Ar fi ideal daca se poate numai geamuri sa cumpar ca as iesi mai lesne dar daca nu atunci cat ar face lampile cu totul ?

post-56732-1296040943_thumb.jpg

post-56732-1296040969_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru mine se rezolva cu geamuri la lampi la MT 10 ? Sunt cele din poza si sunt decolorate , lampile sunt in perfecta stare . Ar fi ideal daca se poate numai geamuri sa cumpar ca as iesi mai lesne dar daca nu atunci cat ar face lampile cu totul ?

 

noi numai cele de pe aripa atasului se gasesc.15 lei setul:fata,spate.

de semanlizare si stop cum ai tu nu se mai fac de multa vreme, doar sa pui modelul nou:semanlizare 5 lei bucata,stop spate 20 de lei complet.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu are nimeni pinioane din cutia de viteze a unui MZ 150? Pinion pt viteza1-2 si pt viteza a 4-a...nu gratis si nici numai pe o bere...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...