Sari la conținut

Cereri pentru comuniste


madcox
 Share

Postări Recomandate

salut, sunt incepator si as fi interesat si eu de o comunista accesibila ca pret, un vostok(sau voshod) sau o jawa sunt printre preferate, da poate fi si altceva...va multumesc si astept raspunsuri pe calinrazvan_24@yahoo.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Nu aveam nevoie de 2 tobe bune, nici de o toba buna in stare buna, oricum o stric/modific. Doar daca ai vinde o toba.

 

 

 

Imi pare rau, dar nu se merita, la cat ma costa + sudat si altele ajung aproape cat o toba noua... Acolo trebuie lucrat foarte atent sa nu stric tiava, e pacat de ea :o

 

Nu cer o toba in stare buna, poate sa fie ruginita vai de ea, sa nu fie sparta. Si poate sa fie fara site sau toba finala mica.

Numai tiava aia mare... de restul ma ocup eu :D

Dau si o toba daca doresti vrei cu cot s-au fara pret 20 Ron + transportul

Numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine ma poate ajuta si pe mine cu un jigler ( cu tot cu acea teava) pentru mobra s50 va rog?multumesc

 

Salut am eu 2 carburatoare de momra complete la 50 lei amandoo daca te intereseaza da un PM sau suna 0740 376 555

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

As avea nevoie de tija de franare (28, 27)

si de semnalizare + garnituri de la aripa de atas (14, 15)

de la un Ural/Nipru

post-51591-1267602174_thumb.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ural-zentrale.de, asemenea piese nu o sa gsesti pe aici.

Mda...

Am comandat mai multe piese de pe Ural Romania.

Problema e ca tija aia au pierdut-o cei de la Fan Courier pe drum...

Si cum coletul n-a fost preluat de mine, ci de maica-mea... in fine!

Ideea e ca tija mi-o mai trimit ei.... insa nu degraba, pentru taxele postale sunt mult mai mari decat tija in sine (sa fie adusa din Austria)

Macar sa gasesc restul... ca merge si de nipru. TNX

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut.Daca reusesc si poze,sper sa-ti placa este cadou o tin prin beci si nu am nevoie de ea,este de la fostul motor ij sper sa se potriveasca la tine.Nr de telefon 0744882999 ulysse.Numai bine. :crack:

 

mersi domnule! :nono: dar am gasit acuma o aripa de ETZ si vreau sa o iau pe aia. oricum mersi mult de tot pentru oferta! :laugh: si scuze ca am raspuns doar acum

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare , cine are sa imi dea si mie un capac de pe partea cu ambreiajul pentru o mobra care sa aiba filetul unde se regzeaza vitezele(la acele suruburi ) bun? multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mersi domnule! :laugh: dar am gasit acuma o aripa de ETZ si vreau sa o iau pe aia. oricum mersi mult de tot pentru oferta! :crack: si scuze ca am raspuns doar acum

Salut.Cu placere,nu este nici o problema si eu intru foarte rar.Numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut,sper sa nu fiu indiscret sau sa supar pe cineva dp aici ca sunt foarte multumit de acest forum in care sunt numai oameni cu bun simt, rugamintea mea e poate aveti careva o motoreta, nu conteaza modelul , care va incomodeaza sau a ti vrea sa o dati la fiare vechi, as dorio eu, asta kiar dk este si fara acte , am sa o folosesc ptr o reconditionare cu tatal meu, de bani nu dispun dar as fi cu totul recunoscator ptr gestul vostru.multumesc ptr intelegere si ptr atentia acordata covintelor mele.

Editat de nosferatum18
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, caut si eu un cauciuc pentru o jawa de 175. Cauciucul poate fi nou sau sh bun , marimea de la 2,75- 3,5 / 16

Daca se gaseste pot fi gasit la mail si mess : master_alexut@yahoo.com

 

Toate cele bune.

Mesaj completat

Salutare, caut si eu un cauciuc pentru o jawa de 175. Cauciucul poate fi nou sau sh bun , marimea de la 2,75- 3,5 / 16

Daca se gaseste pot fi gasit la mail si mess : master_alexut@yahoo.com

 

Toate cele bune.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua, caut si eu niste piese pentru un Simson S51, respectiv:

 

- carburator

- bloc de lumini

- semnalizari laterale

 

As fi extrem de recunoscator daca as reusi sa le gasesc :). Ma puteti contacta pe id de mess: dragospostelnicu .

Multumesc. :)

Editat de dragos124
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut sa cumpar un cauciuc 3.50X16 nu vreau nou, sa fie si sh, dar bun. Imi trebuie pentru spate. Si caut ceva mai ieftin :wacko:

 

Apropos de cauciucuri SH, este un particular in Iasi care aduce cauciucuri moto de toate tipurile si dimensiunile. pretul lor variaza intr 100-150-180 lei. In cazul in care sunteti interesati am sa caut nr lor de tel. Tot in Iasi este un mag. Moto-velo care are piese noi pt comuniste incepand de la Mobra pana la Dnepra. Numa bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apropos de cauciucuri SH, este un particular in Iasi care aduce cauciucuri moto de toate tipurile si dimensiunile. pretul lor variaza intr 100-150-180 lei. In cazul in care sunteti interesati am sa caut nr lor de tel. Tot in Iasi este un mag. Moto-velo care are piese noi pt comuniste incepand de la Mobra pana la Dnepra. Numa bine.

 

Nu imi permit sa dau asa mult pe un cauciuc...

Si despre acel magazin, poate afli nr de tel ca sunt interesat.

Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apropos de cauciucuri SH, este un particular in Iasi care aduce cauciucuri moto de toate tipurile si dimensiunile. pretul lor variaza intr 100-150-180 lei. In cazul in care sunteti interesati am sa caut nr lor de tel. Tot in Iasi este un mag. Moto-velo care are piese noi pt comuniste incepand de la Mobra pana la Dnepra. Numa bine.

 

 

Suna prea bine ce zici tu acolo...banuiesc ca piese pentru mz 125 rt nu au :wacko:.Pai pune si tu numarul de tel de la magazin.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apropos de cauciucuri SH, este un particular in Iasi care aduce cauciucuri moto de toate tipurile si dimensiunile. pretul lor variaza intr 100-150-180 lei. In cazul in care sunteti interesati am sa caut nr lor de tel. Tot in Iasi este un mag. Moto-velo care are piese noi pt comuniste incepand de la Mobra pana la Dnepra. Numa bine.

Ar fi minunat sa ne dai nr de tel de la magazinul acela cu piese de comuniste!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...