Sari la conținut

Accident Honda Repsol 01.05.2007 16:50


kandrei
 Share

Postări Recomandate

la iesire din pasajul muncii catre iancului <intrarea in stadionul national> acum 10 minute era o honda repsol imprastiata rau, adidasi,cioburi, plastice, sange peste tot...cred ca a fost accident cu taximetrist.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumim.

cine era pe motocicleta? cum se simte? macar ce nr avea motocicleta .......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-a intamplat acum cateva minute, motociclistul a fost dus de salvare la Spitalul Pantelimon.

Fotografii in cateva minute pe www.fotoblog.ro

Pentru restul de fotografii dati un mesaj.

 

Gabi

 

PS

 

fotografii de la accident: motorcycle accident

fotografii de atmosfera, soferi, politisti, gura casca sau cat de misto e in romania sa fii pe 2 roti:D Details from the Motorcycle Accident…

 

pentru fotografii mai tehnice.. urme de franare.. chestii imprastiate pe strada.. da mesaj pe www.fotoblog.ro sa ti le trimit pe mail.

Editat de tzs
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumim.

cine era pe motocicleta? cum se simte? macar ce nr avea motocicleta .......

tu cum crezi ca se simte din moment ce nu avea decat casca, iar adidasii erau la vreo 50 metri de accident?

l-a luat salvare....nu stiu numarul nu l-am vazut.

motocicleta pe la ora 15:20 er ala spalatorie pe la auchan...garantat e aceeasi motocicleta<ca imi stirca in multe nopti somnul>.

Editat de kandrei
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu cum crezi ca se simte din moment ce nu avea decat casca, iar adidasii erau la vreo 50 metri de accident?

l-a luat salvare....nu stiu numarul nu l-am vazut.

motocicleta pe la ora 15:20 er ala spalatorie pe la auchan...garantat e aceeasi motocicleta<ca imi stirca in multe nopti somnul>.

am impresia ca te bucuri .....inca. :duel:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare. Am trecut pe langa accident si m-am oprit sa vad daca a patit ceva motociclistul. Mi-am permis sa postez, neavand moto, caci am prieteni buni care sunt motociclisti.

Din ce-am auzit de la oamenii care statea acolo e ca nu a patit nimic motociclistul, dar am ajuns pe la sfarsit deci nu sunt sigur de acuratetea relatarilor. Cred ca s-a mai deschis un post tot pe aceeasi tema in care se spuna ca respectivul motociclist nu e tocmai OK...

 

Scuzati calitatea pozelor. Numai bine, asfalt uscat.

post-18305-1178030886_thumb.jpg

post-18305-1178030904_thumb.jpg

post-18305-1178030930_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

zzzeeettt80, o fotografie cu latura de 400 pixeli e sufiecient de mare ca sa vezi. nu am fotografii cu nr de motor / masina sau alte chestii care pot creea probleme.

 

gabi

 

daca mai ai si alte poze mai baga si tu aICI ca din alea nu se vede mai nimic

Editat de tzs
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar nr masinii? b-16-mpi cumva? :duel: :ok:

 

pe celalalt topic sunt mai multe date. zic ca asta trebe inchis.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu cum crezi ca se simte din moment ce nu avea decat casca, iar adidasii erau la vreo 50 metri de accident?

l-a luat salvare....nu stiu numarul nu l-am vazut.

motocicleta pe la ora 15:20 er ala spalatorie pe la auchan...garantat e aceeasi motocicleta<ca imi stirca in multe nopti somnul>.

 

Eu văd o cască în pozele alea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu cum crezi ca se simte din moment ce nu avea decat casca, iar adidasii erau la vreo 50 metri de accident?

l-a luat salvare....nu stiu numarul nu l-am vazut.

motocicleta pe la ora 15:20 er ala spalatorie pe la auchan...garantat e aceeasi motocicleta<ca imi stirca in multe nopti somnul>.

 

Tipule ce ar fi sa lasi atiudinea asta de conservar si sa raspunzi cat mai putin ironic data viitoare,pentru ca somnul tau sa fie cat mai lin pe viitor.Poti sa vorbesti frumos pt ca omul te-a intrebat frumos,altfel de ce ai mai deschis topicul?

Editat de gianni_83
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e un prieten de al meu motociclistul,din fericire nu are rani foarte grave,din ce am inteles are ceva la umar.recuperare rapida.!

daca e un prieten de al tau, nu stii si cum s-a intamplat toata "aventura" ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

boul ala cu masina a vrut sa intoarca,sa se indrepte spre vacaresti.a iesit de pe o strada dinspre stadion,si era obligatoriu la dreapta,dar el totusi a decis sa faca stanga,sa forteze o intoarcere..noroc ca avea motociclistul casco si ca e cat de cat intreg.isi revine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e cumva tipul care ii cam da in goarna si pe "ciruitul" : Liviu Rebreanu - Camil Ressu - Nicolae Grigorescu ? Daca el e, atunci il stiu pe tip din vedere, ne-am intalnit pe la un stop odata, dar nu am retinut numarul, insanatosire grabnica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"e cumva tipul care ii cam da in goarna si pe "ciruitul" : Liviu Rebreanu - Camil Ressu - Nicolae Grigorescu ? Daca el e, atunci il stiu pe tip ............"

Numai frustrati..nu esti in masura sa constati daca ''ii da in goarna '' sunt altii abilitati ...desigur daca sunt in acea zona cand se intampla asta...esti invidios? risca si tu ....sau abtine-te de la comentarii ironice si rautacioase...salutare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@M.I.5: frate, vad ca tu esti frustratul. Unde ai vazut tu comentarii "ironice si rautacioase" din partea lui Survolaj? Get a life! Daca esti prieten cu el asta nu inseamna ca toti il condamna acuma. Mai citeste dracu inca o data si inca o data si inca o data.... :ok: :duel:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...