Sari la conținut

Choperisti Din Bucuresti !


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Daca in curand se va inchide sezonul pe 2 roti hai sa sarbatorim cum se cuvine, astfel duminica hai sa ne adunam CEI MAI MULTI hai sa rupem randurile... sa facem cea mai tare plimbare a anului ELEGANTA cu mers organizat ....nu haotic sau eu mai stiu cum. Sa fie parada de toamna a bijuteriilor care fiecare dintre noi le detinem.

 

Hai sa ne adunam inca de acum ..de aici sa vedem cate bijuterii vor afara la soare.... dminica

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca in curand se va inchide sezonul pe 2 roti hai sa sarbatorim cum se cuvine, astfel duminica hai sa ne adunam CEI MAI MULTI hai sa rupem randurile... sa facem cea mai tare plimbare a anului ELEGANTA cu mers organizat ....nu haotic sau eu mai stiu cum. Sa fie parada de toamna a bijuteriilor care fiecare dintre noi le detinem.

 

Hai sa ne adunam inca de acum ..de aici sa vedem cate bijuterii vor afara la soare.... dminica

eu spun prezent

si ca sa ma transform in purtator de cuvant am vazut ca si Vali si Baby Angel spun la fel... din cate-i cunosc pe oameni vom fi 15-20 de bucati duminica

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi te asteptam... oricum ce vreau eu s ava spun este ca iesirea asta o sa fie cu adevarat special ... nu spun mai mult, dar credeti-ma nimeni nu o sa ragerete dintre cei care vor alege sa iasa. Gata ca deja am spus prea multe... :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stelica ai innebunit???...nu ai treaba la birou???...bai nene veniti ca o sa fie fain...mai multe amanunte maine pe topicul asta........

treaba e cacalau... de innebunit... tot cei posibil, desi m-as intreba mai intai daca am fost vreodata normal :tempted:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce bine va merge voua... Unii se plimba iar altii, ca mine, pierd timpul de pomana la serviciul inmatriculari...Deci nu-i mai suport p-astia cu politia ma-sii :finger:

 

UPS! Sa nu te aud...asa e cand te chitrosesti pt. "nimic". :)) N-ai vrut RCA si acte valabile pana la sfarsitul anului. :))

 

P.S. pt. grupul vostru: poate totusi incercati sa va gasiti alt caracter de litera; parerea mea este ca seamana mult prea mult cu al celor de la Hells Angels si acest lucru poate da nastere la diverse...interpretari. E doar un sfat si mi-l permit doar pt. ca ma stiu cu o parte dintre voi. Nu mi-l luati in nume de rau si va doresc succes cu proiectul acesta al vostru. 200px-Hells_Angels_logo.jpg

Editat de Bogmad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

UPS! Sa nu te aud...asa e cand te chitrosesti pt. "nimic". :)) N-ai vrut RCA si acte valabile pana la sfarsitul anului. :))

 

P.S. pt. grupul vostru: poate totusi incercati sa va gasiti alt caracter de litera; parerea mea este ca seamana mult prea mult cu al celor de la Hells Angels si acest lucru poate da nastere la diverse...interpretari. E doar un sfat si mi-l permit doar pt. ca ma stiu cu o parte dintre voi. Nu mi-l luati in nume de rau si va doresc succes cu proiectul acesta al vostru. 200px-Hells_Angels_logo.jpg

 

Bogdane, Nu e vorba de acte , e vorba de dobitocimea sistemului...Acelasi lucru se intampla fie ca luam o petarda neinmatriculata fie ca imi luat Electra Glide.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frate eu mi-am inmatriculat moto intr-o zi... si era din jermania adusa. Bine acum sunt inchise ghiseele pentru niste up dateuri pe sistem. Dar in mod normal nu trebuie sa-ti ia mai mult de o zi la Pol

 

Crede-ma ca am mai inmatriculat motociclete...Stiu ca nu trebuie sa dureze mai mult de o zi insa, aparent se poate...Oricum, biroul este inchis pana marti...bla bla bla, restul e can can

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...